Welcome to Форум UFOport . Please login or sign up.

Юни 17, 2019, 04:49:53 am

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Виртуално гадаене

Любовен калкулатор

Щастливи числа за ТОТО

Числа за тото

Отзив относно въпроса за изгубеното куче

Започната от Eva1, Юни 11, 2019, 03:32:46 pm

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Eva1

Цитат на: Nom в Май 01, 2019, 08:23:56 pm@Eva1 Мисля че е намерило нов собственик и вероятността да се върне е малка. Струва ми се че е намерило нов дом.
Виждам, че навсякъде вие сте ми отговорили. Ясновидец ли сте?
Защото са ми странни отговорите ви "или това... или онова... или не знам какво си...". Ама то това и аз го знам :-) без да съм ясновидец.
Не се заяждам, не искам да ви обидя, но много елементарно...
Все едно метеоролог да кажа "утре или ще е слънчево, или облачно, или ще вали...".
Бъдете живи и здрави! Не знам какви са ви претенциите и дали сте ясновидец, но за мен това е несериозно :-)

Модератор

Е вие намерихте ли това куче в крайна сметка? Може ли да разкажете до къде стигнахте с търсенето. Има сайтове  за изгубени животни, мисля че там биха били малко по-полезни в вашата ситуация.Успех!
Вижте тази група: https://m.facebook.com/groups/155967884450056/

Morena

Според мен кучето се е върнало вкъщи. Млад мъж го е намерил. ☺

Eva1

Цитат на: Модератор в Юни 11, 2019, 03:54:42 pmЕ вие намерихте ли това куче в крайна сметка? Може ли да разкажете до къде стигнахте с търсенето. Има сайтове  за изгубени животни, мисля че там биха били малко по-полезни в вашата ситуация.Успех!
Вижте тази група: https://m.facebook.com/groups/155967884450056/
Не, не го намерихме в крайна сметка. Имаме някаква информация - адрес и име на човека, който (евентуално) го е прибрал, но жилището му е "барикадирано" и трудно може да се влезе там.
Иначе още в самото начало публикувахме и продължаваме във всички възможни групи. Все едно в Ню Йорк изчезна.
И не искам никого да обиждам, но явно това ясновидството е измислена работа. Не съм ходила много по врачки, но от скромния опит, който имам, един не е познал.
И последно и тук е същата история.

Eva1

Цитат на: Morena в Юни 11, 2019, 10:15:48 pmСпоред мен кучето се е върнало вкъщи. Млад мъж го е намерил. ☺
Не, за съжаление. Благодаря ви, но... го няма.

Модератор

Кучето явно е затворено и се намира в помещение.  Взето е от дете или по-скоро млад човек. Едвали ще ви го върнат. Там където е го обичат. Единствения вариант е да видят обявата и да го пуснат на свобода. Съжалявам, но прогнозите не са добри. Търсете си друго куче, най-добре от приют.

Eva1

Видели са обявата, но са го откраднали. Знам, че обичат животни, но не мога да приема тази просташка бг черта - кражбата. НАродът толкова е свикнал, че не вижда нищо лошо в това.
Обичали го ... Как може да гледаш нещо, което не е твое в къщата си?!
А масово в Бг е така - крадлив народ, Господ затова го наказва!
Благодаря ви! знам кои са и ще си го взема скоро. Дори и с война.

TinyPortal 1.6.3 © 2005-2019