Да погледнем в бъдещето - Ясновидство и предсказания онлайн - Форум UFOport

Добре дошли на Форум UFOport . Моля влезте или се регистрирайте.

Октомври 20, 2020, 01:52:53 pm

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Виртуално гадаене

Да погледнем в бъдещето

Започната от синева, Юни 12, 2020, 09:42:02 pm

« назад - напред »

синева

Здравейте
Ще ми бъде приятно да се включа отново в този форум
Ако имате въпроси ще се опитам да дам моята прогноза :)
За сантименталната част намерих The Romance Angels

Wisteria

@синева, добре дошла отново! Какво усещане имаш за мен? Очертава ли ми се романтична връзка в близко бъдеще? Благодаря предварително!

bube

@синева, добър вечер!Веднага се включвам и аз.Може ли да ми кажете дали мъж с буква "С" има влечение към мен и би ли се случило нещо сериозно м/у нас в бъдеще?Много благодаря! :)

Ines Said

Привет , ще успея ли да осъществя замислената бизнес идея впредвид кризата ?

Byba

Здравейте! Бих искала да попитам за мой колега. Усещам привличане между нас, но никой не прави първата крачка. Той е с 4-ри години по- малък от мен и сме на различни позиции. Не знам дали има значение,че имената ни са еднакви- мъжко и женско, съответно. Буквата е "И". Та би ли се получило нещо сериозно или е временно увлечение? Благодаря! :)

синева

Здравей Wisteria
излиза че си необвързана и че това лято ще срещнеш мъж с около 2-3 години по-възрастен от теб
Но като че ли няма да е значителна и за двама ви връзка,

синева

Към отговора за Wisteria - Ще имате добра интелектуална съвместимост но без сериозни планове. Ще се срещнете по случай общо хоби или интереси.

Wood Nymph

Синева, добре дошла!
Бих искала да попитам какво ме очаква в любовта?
Необвързана съм в момента, има мъж от който се интересувам, но нямаме контакт. Дали ще го възобновим? Като цяло нещо общо, каквото излезе.
Благодаря предварително! Ако искаш, остави въпроси в моята тема за да ти върна жеста.

Wisteria

@синева, благодаря ти! В момента има такъв около мен. Но бих казала, че сме просто приятели.

синева

Здравей bube
С. като че ли по-скоро те наблюдава и си дава сметка за чувствта ти, но ситуацията излиза еднопосочна и без развитие.
Той като че ли е влюбен в друга.

синева

Здравей Ines Said
не се вижда никаква пречка за финализация на бизнес проекта който е в сравнително напреднал стадйи.
Като че ли до 5 месеца ще започне дейността.
Базите на проекта са солидни, и като че ли няма рискове и ще е сравнително стабилна дейността. Нещо свързано пряко или непряко с изкуствата

синева

Здравей Byba
Има привличане но И. не иска да смесва професинален и личен живот.
Не търси нещо сериозно и като че ли предпочита да си запазите колегиални взаимоотношенията. Оценява те много в професионален план

синева

Здравей Wood Nymph
и аз са радвам че отново ви пиша във форума.
Като че ли мъжа за когото питаш няма любовни чувства.
Имало е нещо мимолетно и дотам. Като че ли няма да има развитие.
По-скоро ще има към септември месец среща в университета, но е малко по-възрастен с две-три години - около 25 годишен е.
Благодяря ти за предложението - ще ти задам въпроса в темата ти

Wood Nymph

Цитат на: синева в Юни 13, 2020, 01:21:46 amЗдравей Wood Nymph
и аз са радвам че отново ви пиша във форума.
Като че ли мъжа за когото питаш няма любовни чувства.
Имало е нещо мимолетно и дотам. Като че ли няма да има развитие.
По-скоро ще има към септември месец среща в университета, но е малко по-възрастен с две-три години - около 25 годишен е.
Благодяря ти за предложението - ще ти задам въпроса в темата ти
Благодаря ти! Странно, той преди няколко дни потърси майка ми. След 2 години мълчание, беше и сърдит и на нея, но се осмели да се свърже с нея. Брат му от време на време също показва интерес, преди няколко месеца беше отишъл при нея да я разпитва за мен, сигурно за да му каже на него нещо.🙄 Все се надявам тази дни да се свърже с мен и да иска да говорим ..

Нели

Здравейте @Синева! Може ли да ми кажете дали мъж със буква Ю изпитва чувства към мен ? Със него се запознах преди 4 месеца и ме привлича , но има пречки между нас . На моменти се чувствам зле , че изпитвам чувства към него и се държа по студено със него , а е част от ежедневието ми. Как ще се развият нашите отношения за напред ?

TinyPortal 1.6.3 © 2005-2019