ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent

Последни мнения

Да погледнем в бъдещето

Започната от синева, юни 12, 2020, 09:42:02 pm

« назад - напред »

синева

Здравей mozilla

Излиза че О. по принцип би искал да живее с тебе и има достатъчно любовни чувства за това. Ти като че ли доста се колебаеш за него. За тази позиция излиза че няма да има бъдещ контакт. Подписване на нов договор в началото на май месец

синева

Здравей Svetlina

Излиза че вътрешното ти усещане е вярно за Г. Има лъжа в оправданието му и като че ли има намесен друг човек. Въпреки ситуацията с жена му Г. си е такъв по натура Дон Жуан и не търси сериозна връзка за ново начало

svetlina

svetlina

Здравей, @синева, може ли отново да нередиш, ако не ти досаждам, ще имам ли среща този уикенд с Г , намислила съм ако е да , да му кажа за лъжите , които сътвори

Sun

Здравей,Синева аз искам да ви питам за мъжа с буква З,аз работя при него,разбираме се добре.Вие казахте че догодина може би последно ще работя с него,защото ще продаде фирмата.Виждате ли ни да продължим да се виждаме и да поддържаме приятелски отношения в бъдеще?Благодаря

Yoanna_parvanova

Здравей @Синева, исках да те питам дали на работата на която съм в момента Шефа ще е коректен от скоро съм тук. Имахме уговорка за някой неща, а той не ги изпълнява и започвам да се притесняваме. Искам да знам дали ще остана тук на работа или да се оглеждам за друга и ако трябва да си търся нова работа ще успея ли да си намеря бързо. Благодаря предварително

petii

Здравейте @синева, можете ли да ми кажете майка ми наскоро започна работа, дали ще се задържи на нея или да потърси нова?

синева

Здравей Svetlina

Като че ли ще е планирате нова среща, но по - скоро за следващия уикенд. За лъжите ще е по - добре да поразпиташ по - отдалече, а да не е фронтално и директно. Все пак това че лъжи е само предположение засега  :)

синева

Здравей Sun

Излиза че догодина ще започне подготовката за продажбата и година след това ще има смяна на името, което предполага че ще е външен купувач. Впоследствие излиза и прекъсване на контакта на З. с тебе 

синева

Здравей Yoanna_parvanova

Шефът ти е по принцип коректен човек, но в момента му липсва време, а не мотивация да изпълни дадените уговорки. С известно забавяне ще се получат нещата, но ще трябва малко търпение от твоя страна, към май месец. Не излиза напускане на работата

синева

Здравей petii

Излиза че майка ти не е удовлетворена много от условията на труд и заплата на настоящата служба и се замисля да търси нещо ново. Като че ли ще реши да напусне да края на месеца и ще си намери нова работа след това

petii

Byba

Здравей, синева...
Както се казва проблемите на работа ги ''оправих''..., та ако можеш да погледнеш дали поне в личен план ще има някакво раздвижване в идните месеци? Благодаря!

Sun

Благодаря Синева,бях ви питала за раздяла между мен и мъжа ми вие казахте,че не виждате такава т.е.новия мъж и това което предстои може да си остане като планове и мечти между нас?

синева

Здравей Byba

Излиза че ще има положително развитие в тази насока от май месец. Най - вероятно ще има намеса на познати за да ви запознаят тъй като е нещо уредено. Първата ви среща ще е на представление. Ще иматe доста допирни точки