Да погледнем в бъдещето - page 2 - Ясновидство и предсказания онлайн - Форум UFOport - Page 2

Добре дошли на Форум UFOport . Моля влезте или се регистрирайте.

Октомври 28, 2020, 02:49:27 pm

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Виртуално гадаене

Да погледнем в бъдещето

Започната от синева, Юни 12, 2020, 09:42:02 pm

« назад - напред »

Wisteria

@синева, надявам се че не съм много нахална. Но мога ли да попитам за един конкретен мъж, с когото предстои да се видя скоро, какво ти е усещането за него- с буква Д, по- малък от мен?

синева

Здравей Нели
въпреки индикациите на мен ми се струва че Ю. не е обвързан, но пречките са свързани с родителите ти които не го одобряват или може би защото сте колеги.Но пречката е от твоя страна.
Иначе излиза взаимната любов между вас и че ще има конкретизация в скоро време.

синева

Wood Nymph
ще има нов контакт до месец, но просто така. И двамата като че ли не търсят специално любовта.

no_name

@синева , здравей !
Може ли да погледнеш и за мен ... харесвам един мъж от февруари тази година. Излизали сме на няколко пъти в общи компании и си допадаме като хора. Имаме и общи интереси. Аз засега не показвам нищо по - специално към него, тъй като знам, че има връзка от няколко години, но напоследък нещата не вървят между тях. На приятелските ни събирания идва без нея. Какво би се получило между нас двамата ? Той ще се раздели ли с другото момиче ? 

daisy-03

Здравейте! Ще се радвам ако погледнете и за мен. Необвързана съм от дълго време. Копнея да изпитам истинска любов и да създам семейство. Имала съм краткотрайни връзки и разочарования. Ще срещна ли мъж за сериозна връзка? Благодаря много!

Нели

Цитат на: синева в Юни 13, 2020, 02:12:19 amЗдравей Нели
въпреки индикациите на мен ми се струва че Ю. не е обвързан, но пречките са свързани с родителите ти които не го одобряват или може би защото сте колеги.Но пречката е от твоя страна.
Иначе излиза взаимната любов между вас и че ще има конкретизация в скоро време.
Обвързан е и за това ми е гадно , че изпитвам чувства към него . Не ми е колега и родителите ми не го познават. Искам да знам дали и той изпитва нещо или така ми се струва ?

bube

Благодаря, @синева! А в любовен план скоро очаква ли ме нещо?

ninacherven

Добър ден,на 04.06 правих инвитро процедура има ли някакъв шанс за положителен резултат?Благодаря предварително.

bubetooo

Здравейте, @синева. Ще може ли да погледнете какво ме очаква в любовен план, ще имам ли скоро връзка? Имам колега П.Т., към когото имам чувства. Дали и той ме харесва и възможно ли е да има нещо между нас? Благодаря!

синева

Здравей No name
Излиза разхлабване в отношенията с приятелката му, но може би да не е приоритет да търси нова връзка по спешност.
Чака нещата да се разрешат с времето.Като че ли няма да се конкретизира нищо между вас.

синева

Здравей Wisteria
Той като че ли е имал любовни чувства но на сегашен етап има доста колебания. Но не само към теб. Ти търсиш нещо сериозно и той  си дава сметка че няма да припокрие този критерий.
От твоя страна също като че ли чувствата ти не са много силни към него. Според мен няма да има развитие между двама ви.

синева

Здравей Нели
за Ю. не излиза съвместен живот и като че ли тази връзка не е на солидна база, в смисъл не е нещо конструктивно. 

синева

Здравей daisy-03
като че ли тази тодина няма да започнеш дълготрайна връзка, но ти и си млада. Като че ли ще има някакво краткотрайно увлечение това лято, във ваканционен контекст излиза.

синева

Здравей bube
като че ли тази година ще е благоприятна за запознанство и започване на дълготрайна връзка.

синева

Здравей bubetoo
За този колега излизат малко приятелски чувства към тебе но без развитие.

TinyPortal 1.6.3 © 2005-2019