ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent

Последни мнения

Да погледнем в бъдещето

Започната от синева, юни 12, 2020, 09:42:02 pm

« назад - напред »

синева

Здравей simonab

Излизат малко проблеми с колегите както и заплатата не е достатъчна. Засега търсиш, но не много усилено. И като че ли в близко време няма да напуснеш. По - скоро ще имаш нови задължения без промяна в заплатата. Май месец ще има подобряване в атмосферата на работа. В любовен план няма да има ново начало в близките два месеца. Mай месец ще има подобряване и н тази област с настоящата връзка която излиза доста крехка и има малко конфликти, но нещата ще станат доста по - спокойни в скоро време

синева

Здравей mozilla

О. те оценява много като човек и затова така продължават нещата въпрeки разстоянието. Ситуацията излиза да е такава още 2 - 3 години, след което е възможно да се съберете за съвместен живот

синева

Здравей Anjelina123

Излиза че Е.не те търси, но все пак като че ли има чувства към тебе. Дай му още малко време. Може и да се тества дали има чувства към тебе. До седмица би трябвало да стане по - ясно дали ще има нещо между вас. Не излиза друг човек намесен. Интересно е че излиза че той е по - мотивиран да започне любовна връзка отколкото ти. Излиза контакт с него към идващия понеделник. В работата няма да има промяна в заплатата нито в службата. Ти като че ли нямаш намерение да напуснеш там където си

Pandora

Здравей Синева :) ! Идва ли моя рицар на бял кон, побелях да го чакам?

синева

Здравей Pandora

Предполагам че държи на традицията да дойде на бял кон както си му е редът, но ако пресича континенти става сложно  ;D
Излиза запознаване към началото на лятото, на случаен принцип, в някаква публична сграда. Примерно ако плащаш тока и някой те пререди - може да е той  :) Като че ли ще трябва малко време за да започнете връзката. Още не е сигурно дали ще е нещо дългосрочно

Pandora

Благодаря :) , пак ще пиша Синева!

mozila

Цитат на: синева в април 07, 2021, 08:44:25 pmЗдравей mozilla

О. те оценява много като човек и затова така продължават нещата въпрeки разстоянието. Ситуацията излиза да е такава още 2 - 3 години, след което е възможно да се съберете за съвместен живот
@Синева, но той има ли някакви намерения, чувства, просто му липсвам ли? Какво следва? Благодаря ти ♥️♥️🦋
Синева и отново за работата, ще ми се обадят ли от мястото,за  което  звънях. 
И скоро ли ще е? Нещо свързано с работа скоро 👀🙏🙏

svetlina

Здравей, @синева, както каза - Г се обади, каза неща , с които е оправда   за ситуацията , вътрешното ми усещане е , че ме излъга, не знам бил ли е с друга, но аз постоянно се чувствам зле от постъпките му. Може ли да наредиш картите и да погледнеш освен мен и жена му , има ли и трети човек ?Благодаря

синева

Здравей mozilla

Излиза че О. по принцип би искал да живее с тебе и има достатъчно любовни чувства за това. Ти като че ли доста се колебаеш за него. За тази позиция излиза че няма да има бъдещ контакт. Подписване на нов договор в началото на май месец

синева

Здравей Svetlina

Излиза че вътрешното ти усещане е вярно за Г. Има лъжа в оправданието му и като че ли има намесен друг човек. Въпреки ситуацията с жена му Г. си е такъв по натура Дон Жуан и не търси сериозна връзка за ново начало

svetlina

svetlina

Здравей, @синева, може ли отново да нередиш, ако не ти досаждам, ще имам ли среща този уикенд с Г , намислила съм ако е да , да му кажа за лъжите , които сътвори

Sun

Здравей,Синева аз искам да ви питам за мъжа с буква З,аз работя при него,разбираме се добре.Вие казахте че догодина може би последно ще работя с него,защото ще продаде фирмата.Виждате ли ни да продължим да се виждаме и да поддържаме приятелски отношения в бъдеще?Благодаря

Yoanna_parvanova

Здравей @Синева, исках да те питам дали на работата на която съм в момента Шефа ще е коректен от скоро съм тук. Имахме уговорка за някой неща, а той не ги изпълнява и започвам да се притесняваме. Искам да знам дали ще остана тук на работа или да се оглеждам за друга и ако трябва да си търся нова работа ще успея ли да си намеря бързо. Благодаря предварително

petii

Здравейте @синева, можете ли да ми кажете майка ми наскоро започна работа, дали ще се задържи на нея или да потърси нова?