ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent

Последни мнения

Да погледнем в бъдещето

Започната от синева, юни 12, 2020, 09:42:02 pm

« назад - напред »

синева

Sun

По - скоро ще мине известно време от запознаването ви преди да започнете връзка. Запознаването е около септември месец и догодина конкретизацията. Ще има и втора женитба. Ако наесен се запознаеш и влюбиш в някого ще може да се дадат повече конкретни детайли. На мен ми се струва че в сантименталната част са по - протяжни и трудни за датиране далечните събития. 

Anjelina123

Здравей @синева. Вчера за пръв път от 20 години ме видя В, поздрави ме е, но аз дори не го познах и сега ме е много яд, че не се спрях да гов с него. Как да го открия. Пътищата пак ни се разделиха. Той дали мисли за мен, дали мисли как да ме открие. Ще се открием ли. Ние сме ня хиляди км. Ще комуникираме ли дори През социалните мрежи. Благодаря

синева

Здравей Anjelina123

Излиза че В. иска да се видите отново и ще те търси по социалните мрежи. Ще има планирана среща в идващите дни с него  :)

Anjelina123

Ще ме намери ли. Аз се опитвам но немога. Кога ше ми пише.

синева

Anjelinba123

ти като че ли имаш фейсбук. Ти не му знаеш фамилното име, но той като че ли да и това би улеснило намирането ти. Излиза до броени дни че ще те намери. Няма да е с Линкедин като че ли

simonab

Здравей @синева, би ли ми казала, дали ще общуваме и ще си пишем с един мъж Невян,той ще ми пише ли, днес си писахме но много малко, в бъдеще ще общуваме ли? Аз съм с бъква Б. Благодаря много!

синева

Здравей simonab

На първо време излиза че има начало на любовни чувства и за двамата. Невян иска да се видите на живо. Мотивиран е по принцип за сериозна връзка. Хубаво момче. Ти като че ли се по - резервирана. Вероятно ще има положително развитие в близките дни и ще се видите до седмица. На вечерна разходка

Anjelina123

Ще чакам с нетърпение. Ще пиша задължително да кажа, дали сме комуникарали. Много благодаря @синева

Anjelina123

Как да го открия, той едва ли ще го направи. Съмнявам се, че още се сеща за мен

Anjelina123

Кога ще ме намери и пише. Искам да знам, защото не спирам да го търся. Поне да знам кога той ще ме намери и пише. Благодаря

svetlina

Благодаря, синева

Да среща нямаше този уикенд , нито позвъняване , нищо .

ronni

Здравей @синева Не знам как да започна, малко ме е срам да споделя това, което ме мъчи. Започнах да изпитвам чувства към мъж, който е с 30 години по-голям от мен. Незнам дали си струва да го заговарям дори и някакси чувствам, че не е много редно и нормално. Не знам как да постъпя в такава ситуация, не искам да изглеждам като глупачка, може би дори принципите ми не го позволяват. Не знам как се случи, просто се случи. Пратих му покана във фейсбук, прие я, но още не смея да го заговоря и можете ли да ме посъветвате има ли смисъл биха ли се развили нещата някак или да се опитам да го забравя?

mozila

@ синева, мъж с О ще звънне ли скоро или да ме потърси?
А мой близък със С ще ме потърси  ли скоро и какъв интерес има?
Благодаря ти🙏

simonab

Здравей @синева, бях те питала за един мъж - Невян, той не живее в България, беше тук за малко и може вече да си е заминал, какво ще се случи между нас? Има ли шанс да се върне да живее тук?   Аз съм с буква Б. Благодаря много!

Anjelina123

@синева В още не ме е намерил, а и аз също немога. Моля те кажи ще се намерим ли в соц мрежи. Ще се видим ли. Как да го намеря. Благодаря