Гледане на кафе онлайн във вторник и петък - page 139 - Ясновидство и предсказания онлайн - Форум UFOport - Page 139

Юли 04, 2020, 11:43:31 am

Новини:

Внимание! Моля да не се задават едни и същи въпроси по няколко пъти особено в разделите за Ясновидство и Любов! Също така в тези раздели да не се задават въпроси с които да се до уточняват гледките! Старайте се след като си зададете въпроса да взимате участие и в темите на другите. Хора, които само питат без да са полезни на другите могат да бъдат ограничени или дори блокирани.

Добре дошли на Форум UFOport . Моля влезте или се регистрирайте.

Юли 04, 2020, 11:43:31 am

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Виртуално гадаене

Гледане на кафе онлайн във вторник и петък

Започната от Странен, Март 02, 2015, 06:23:05 pm

« назад - напред »

bubetooo

Ще може ли някой да погледне моята чаша? Благодаря!

Nom

@bubetooo предстои ти промяна, която ще настъпи благодарение на човек, който най вероятно в определен момент ще ти поиска помощ. Не бива да му отказваш, съветва чашката. Предстоят ти успехи и в работата - ако имаш такава, и в любовта. Пази се от завистливи очи, някой ще иска да те злепостави и да те провали. В живота ти ще се появи нов човек, вероятно мъж, предстои ти ново запознаство и приятелство. Подобряване на професионалното положение. Опитваш се, като че ли да спечелиш сърцето на якого ще успееш макар и трудно. Надявам се да съм била полезна!

bubetooo

Nom

@Elle предстои ти интересно запознанство, успехи не само в любовта но и в цялостен план, но относно любовта трябва да си ти търпелива. Любов, приятелство и положителни емоции.Скоро ще те сполети чиста и искрена любов или предложение за брак. Неспекойна си сякаш. Предстои ти да успееш в коренно различна за теб сфера. Непознат, ще ти подаде ръка, а от там нататък,  знаеш какво те очаква! Надявам се да съм била полезна!

Activis

Ти видя ли в чашата и на дъното все едно жена със забрадка държи дете. Поне аз товя видях. Но към тях гледат няколка лица. Обаче са заобиколени от тъмен кръг, все едно това ги предвазва.

Nom

Интриги и неприятности, дошли от чужд човек, който не желае доброто,  а желае да навреди по скоро. Съперник в живота, може би дори и любовта.

Activis

Все пак всеки вижда различно де. Ти може да си видяла друго. Но за мен това беше по- отчетливо.

Nom

Ти какво виждаш в моята чашка?
Аз успях да видя едно голямо сърце и сълзите който ти ми каза, но все пак бих се радвала на малко по одоробно тълкуване.

Activis

В твоята чаша сега видях и една голяма буква Г. Стреми се кафето да си е направено на джезве. Изпиваш завърташ чашата обратно на часовниковата стрелка и обръщаш на чиния

Еlle

Nom

За мъж с Г. не се сещам, защото моята чашка ми говори за скрита любов, и човек с Г. който е влюбен, но не познавам такъв който да няма жена до себе си. Само са жена с Г. се сещам.

Activis

Wisteria

@Elle, може би ще пътуваш с някого или при някого. Виждам 2ма души в една лодка. И отстрани едно хубаво, усмихнато мъжко лице, вероятно с буква Д, но не съм сигурна.

Цитат на: Еlle в Ноември 02, 2019, 01:25:26 pmhttp://www.prikachi.com/images.php?images/28/9681028p.jpg
http://www.prikachi.com/images.php?images/32/9681032a.jpg
Привет!Ще погледнете ли в моята чаша.За любов☺

Wisteria

@Nom, Благодаря ти! Вече мина пътуването. Беше приятно. Последваха леки разочарования. Надявам се да ми мине скоро. Всичко най- добро ти пожелавам!

Цитат на: Nom в Октомври 29, 2019, 12:03:03 pm@Wisteria последната ти чашка показва кратко пътуване което ще донесе след себе си интересни запознанства, както и самото пътуване ще ти донесе много късмет. Ти си практичен човек и това ти помага, да избегнеш неприятностите в различни ситуации. Има хора, който в даден момент ще се опитат да провалят успехите ти, не позволявай това да се случи. Възможни са материални затруднения, за кратко време. Надявам се да съм била полезна.

TinyPortal 1.6.3 © 2005-2019