Гледане на кафе онлайн във вторник и петък - page 141 - Ясновидство и предсказания онлайн - Форум UFOport - Page 141

Юли 04, 2020, 12:36:25 pm

Новини:

Внимание! Моля да не се задават едни и същи въпроси по няколко пъти особено в разделите за Ясновидство и Любов! Също така в тези раздели да не се задават въпроси с които да се до уточняват гледките! Старайте се след като си зададете въпроса да взимате участие и в темите на другите. Хора, които само питат без да са полезни на другите могат да бъдат ограничени или дори блокирани.

Добре дошли на Форум UFOport . Моля влезте или се регистрирайте.

Юли 04, 2020, 12:36:25 pm

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Виртуално гадаене

Гледане на кафе онлайн във вторник и петък

Започната от Странен, Март 02, 2015, 06:23:05 pm

« назад - напред »

Flower7

Здравейте гадатели на кафе! Ето, и моята чаша днес! Интересувам се да разбера, за промените и новостите в работата ми. Ще намеря ли подходящ партньор за мен и ще създам ли свое семейство? Очаквам вашият отговор. Прекрасен ден изпълнен с усмивки и веселие.

Nom

Здравейте, ще се радвам ако някой успее да разтъкува и моята чашка от днес! 

@Непознат предсто ти да се влюбиш, нов човек, а ти самата искаш да бъдеш с човек, от миналото ти, запонанството с него предстои обаче. Ще се влюбиш отново и ще забравиш неуспехите.

Activis

Ном аз видях в чашата ти едно тъжно лице на момиче от дасно на стената на чашата гледайки към нещо. На дънато видях и глава на светло момче с руса коса. Товя е , което аз успях да видя.

Activis

Ето това е моята чаша. Не знам, какво ще покаже като цяло.20191112_134155-800x706.jpg20191112_134010-800x600.jpg20191112_134010-800x600.jpg20191112_134010-800x600.jpg20191112_134010-800x600.jpg20191112_134026-800x600.jpg

Nom

@Flower7 на път си да срещнеш  човекът с когото ще създадеш семейство и ще имаш брак. Човек, който ще ти поиска помощ,а ти не бива да му я отказваш, трябва да си търпелива и спокойна, ново прителство предстои. За работата чашката казва, ще получиш пари, абсолютно заслужено, служебно пътуване ти предстои, новости в работата ти не виждам в момента. Надявам се да съм била полезна.

Flower7

Благодаря, ви от сърце Nom! Успокойхте ме и ако знаете, колко ми помагате. Ще ви пиша в бъдеще. Желая, ви слънчева седмица!

Nom

@Activis знам че искаш да се влюбиш, предстои ти път, мисля че не е служебно пътуване, по скоро  си се отдал на почивка и се връщаш от такава. Има някакви пречки за юбовта, макар че ми се струва че тя е близо. Те първа ти предстои интересно запознанство, мисля че ще спечелиш нов приятел в живота. Трябва ти търпение, а като че ли  си нетърпелив да се влюбиш. Струва ми,се че  приятел окоо те ще ти поиска помощ,  ти се колебаеш, но не бива да му отказваш.
Надявам се да съм била полезна.

Activis

О да ти кажа, че не бързам вече. По течението го карам. А иначе сега съм почивка. Другата седмица се връщам на работа. Е трябва вече, толко време все на камък...Е аз помагам, но зависи на кой.

Нели

Здравейте ! Ето я и моята чаша . Може ли някой да я погледне и да ми каже какво вижда във нея ? Много се притеснявам за това , че нещата не вървят по план и няма да успея да замина за чужбина във началото на декември , а точно от това имам нужда. Имам нужда от промяна . Напоследък все по неспокойна ставам . Може ли да ми кажете дали излишно се притеснявам или някой отново се опитва да повлияе негативно на моя живот чрез магия тъй като ми изчезнаха някои мой дрехи . Не мога да разбера дали са ги вземали само за да ме уплашат или искат да ми навредят . Може да ми кажете каво виждате като цяло във чашата . http://www.prikachi.com/images.php?images/227/9688227J.jpg

Nom

@Нели предстои ти дълго пътуване, мисля че ще си в компанията на мъжа, когото харесваш. Монотонно почти сиво ежедневие като че ли има при теб, има хора кото  не са дбронамерени спрямо теб, пази се. Трябва да обърнеш внимание на здравето си, съветът на чашката. Да не отказваш помощ, когато ти я поискат, това ще ти помогне да спечелиш нови приятели. 
Надявам се да съм била полезна!

Нели

Мъжа когото харесвам е женен за друга жена. Когато разбрах , че й предложи брак си тръгнах от него . Мина година и пет месеца от както нито сме се чували нито сме се виждали ,  но често го сънувам . Надявам се наистина това пътуване да се осъществи дори и без него.  Отдалечих се от хората , които са не добронамерени към мен . За сега съм със хора от , които не съм усетила някаква злоба . Само инстуктора ми ме ядосва със това , че си прави планове , които не отговарят на моето желание а то е по скоро да искарам шофьорска книжка и да замина за чужбина в началото на декември . Ще послушам съвета на чашата когато имам време и дано тогава да не е станоло късно . Благодаря за тълковането и отделеното време !  :)

mozila

Activis

Много много тъмна чаша. На дъното има тъга. Сълзи. Има доста лица от всякъде.

Слагай по- малко кафе.

Nom

Тъмна е чашата  на @mozila да, тъга по любим човек, тъга заради загубени позиции в работата от миналото,  тъга заради липса на реализация в момента. Пътуване, предстои, може би увлекателно, брак в бъдещето и среща с подходящ човек.

Morena

Ще видите ли и моята чаша, когато имате време. Благодаря. 🍀😊
Какво ме очаква до края на годината?

TinyPortal 1.6.3 © 2005-2019