Гледане на кафе онлайн във вторник и петък - page 163 - Ясновидство и предсказания онлайн - Форум UFOport - Page 163

Юли 04, 2020, 12:50:46 pm

Новини:

Внимание! Моля да не се задават едни и същи въпроси по няколко пъти особено в разделите за Ясновидство и Любов! Също така в тези раздели да не се задават въпроси с които да се до уточняват гледките! Старайте се след като си зададете въпроса да взимате участие и в темите на другите. Хора, които само питат без да са полезни на другите могат да бъдат ограничени или дори блокирани.

Добре дошли на Форум UFOport . Моля влезте или се регистрирайте.

Юли 04, 2020, 12:50:46 pm

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Виртуално гадаене

Гледане на кафе онлайн във вторник и петък

Започната от Странен, Март 02, 2015, 06:23:05 pm

« назад - напред »

aleksandra2000

Здравейте! Ще се радвам ако някой има желание да погледне какво вижда в чашката и чинииката.

Nom

@aleksandra2000 страх те е. Искаш да, предприемеш пътуване, но те е страх. Има хора, който не желаят това пътуване на далеч,е, там те очакват нови запознанства. Някакъв мъж те примамва да заминеш, но си не решителна. Търсиш любовта.

aleksandra2000

Вярно е. Искам много да замина в Япония понеже ми е мечта и да се запозная с японец влече културата и езика, започнах да го уча от скоро на онлайн уроци. За мъжа явно излиза Ш. който ме лъже и иска да се видим, но вътрешния ми глас казва да не заминавам заради него. Дано някой ден срещна любовта в Япония макар и че страната е доста далече. Благодаря че ми гледа на кафе❤️

aleksandra2000

Това са чашката и чинииката ми от днес. Ще се радвам ако някой погледне какво показват.

Monitoy

Може ли някой да погледне моята чашка,какво ме очаква в близко бъдеще
Линковете са забранени

Margarit2020

Здравейте,

ще се радвам, ако някой от Вас има желание да погледне чашката ми.

Поздрави,

Нели

Здравейте! Може ли да погледнете и във моята чаша и да ми кажете дали скоро ще си намеря работа в чужбина ? Бях започнала да работя , но зари вируса ни спряха всички и сега си стоя във къщи . Казаха ми , че чак август месец сме щели да работим отново , а до тогава не ми се чака. Може да ми кажете и какво друго виждате във нея , но най вече ме интересува дали ще си намеря работа . Не мога да си кача снимката и за това прикачвам линк . Телефонът ми прави снимки по големи от 200 кб. Опитах чрез друг сайт да ги намаля , но пак не става. Съжалявам !      Линковете са забранени!!!

Wisteria

Привет!
Виждам, че от известно време няма интерес към тази тема. И все пак качвам няколко снимки, с надеждата ако някой види нещо в утайката на кафенцето ми, да сподели. Ще съм благодарна!

leo123

Здравейте, изпращам Ви и моятя чашка кафе...Благодаря предварително...

TinyPortal 1.6.3 © 2005-2019