Гледане на кафе онлайн във вторник и петък - page 141 - Ясновидство и предсказания онлайн - Форум UFOport - Page 141

Добре дошли на Форум UFOport . Моля влезте или се регистрирайте.

Ноември 18, 2019, 11:14:41 pm

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Виртуално гадаене

Гледане на кафе онлайн във вторник и петък

Започната от Странен, Март 02, 2015, 06:23:05 pm

« назад - напред »

Activis

Не си я качил. Можеш от сайт за прикачване да копираш линка и да го качиш тук. Може и през сайта

Непознат

Здравейте, бихте ли ми погледнали чашата?
Благодаря!

Nom

Предстои ти пътуване,  вероятно  искаш спокойстви е и почивка. Мисля,че иманякакви притеснения относно брак, и наследство, вероятно става дума за подялба на наследство. Чашката казва за предстоящ брак. Успехи в любовта както и в работата.

Непознат

Благодаря ви, но не се ли вижда малко повече информация :(

Nom

Това, което съм написала е това, което съм успяла да видя в чашката Ви. Тъмна е, и за това ми е трудно да видя повече. Надявам се да съм била полезна.

Нани

Здравейте,интересувам се какво ме очаква в близко бъдеще .Имам опасения че  ще ме  ме уволнят от работа.Имам чувства към човек от близкото ми минало които се отказа от мен и  има друга жена в живота си.Имам  ли шанс нещата да се променят и да сме пак заедно.Благодаря предварително20191108_125053-600x600[1].jpg20191108_125738-480x480[2].jpg20191108_125747-480x480[1].jpg20191108_125757-480x480[1].jpg

Nom

@Нани чашката ти показва този момент, пътуване ти предстои в близко бъдеше. Нови запознанства ти предстоят. Това означава, че  постепенно в живота ти е навлязат нови хора, дори  някой от тях ще ти поиска помощ. Възможно е да се влюбиш в този човек и с малко повече търпение  да изградиш нова връзка. Предстои ти подобряване на материалното състояние, мисля че няма да загубиш работа. В семейството ти ще има брак в бъдеще. Надявам се да съм била полезна.

Nom

@Непознат добавям още нещо към твоята чашка пак я погледнах - ще имаш успехи в любовта и стабилна връзка и приятелство с нов мъж в живота ти. Имаш нужда от почивка като че ли си изтощен от търсенето на човек до себе си, възможно е дори брак да имаш с новият човек до теб.

Непознат

Непознат

Здравейте, бихте ли погледнали отново чашката?

Nom

@Непознат ако работиш ти предстят успехи на работното място. Ще се появи нов член на семейството, може би става дума за раждане на дете, парични пстъпления в бъдеще има в чашата. Запознанство с интересен човек, който ще Ви поиска помощ, не бива да му отказвате помощта. Защото това запознанство, ще прерастне в нешо повече. Възможно е това да е и нова любов. 
Надявам се  да съм била полезна!

Непознат

Непознат

@Nom, навързвам и от предната седмица, гледането, възможно ли е да има вече такова запознанство и вижда ли се някакво отражение върху близките хора около мен?  Малко съм объркана, извинявам се, просто, очаквам прекалено май от тази чашка.

Flower7

Здравейте гадатели на кафе! Ето, и моята чаша днес! Интересувам се да разбера, за промените и новостите в работата ми. Ще намеря ли подходящ партньор за мен и ще създам ли свое семейство? Очаквам вашият отговор. Прекрасен ден изпълнен с усмивки и веселие.

Nom

Здравейте, ще се радвам ако някой успее да разтъкува и моята чашка от днес! 

@Непознат предсто ти да се влюбиш, нов човек, а ти самата искаш да бъдеш с човек, от миналото ти, запонанството с него предстои обаче. Ще се влюбиш отново и ще забравиш неуспехите.

TinyPortal 1.6.3 © 2005-2019