ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent

Последни мнения

Гледане на кафе онлайн във вторник и петък

Започната от Странен, март 02, 2015, 08:23:05 pm

« назад - напред »

Nom

Човекът когото очакваш няма.да те потърси. В противоречие си със себе си. Той не чувства необходимост да те потърси.  За него това е мимолетен разговор. Ти си убедена че.сте сродни души,.но той не. Искаш брак. Мечтаеш за това. За човек, с когото си комуникирала ще разбереш истина. Това ще те откаже да се бориш за него.

Anjelina123

Благодаря @Nom. Да така, чакам един човек да ме потърси... Но поне знам, че няма да го направи. Много благодаря. Нещо друго интересно не излиза ли

Nom

Съжалявам, но това е което мога да видя! @Anjelina123

Evelin

Здравейте , Ном ! Може ли да погледнете и във моята чаша и да ми кажете какво виждате във нея ?

Nom

Evelin

Wisteria

Здравейте! Може ли да погледнете чашката ми? Благодаря предварително!

Nom

Среща с мъж, но бъди предпазлива. Решена си на брак, с човек, когото обичаш и харесваш. А може и като цяло да има брак в семейството. Ще те зарадват някакви добри новини. Пази се някой да не провали плановете ти. Като че.ли някой тайно, харесва мъжа който и ти.  @Wisteria

Anjelina123

Wisteria

@Nom, благодаря ти! Аз почти се бях отказала от него. Даже още имам колебания, тази жена която споменаваш е бившата.
Въпросът е обаче неговите чувства какви са към мен.
А брак не очакваме в семейството, нито пък аз мисля за брак.

Nom

@Anjelina123 влюбена и тъжна. Трябва да продължиш напред. Този човек, когото обичаш не е за теб. Искаш много. Той не ти обръща внимание и с право. Той си има свой проблеми и жена. Може би дете. Чакаш вест, но тя няма да дойде. Някой ще ти върне пари, който ти дължи. Време е да не чакаш този мъж, а да вървиш напред.

Anjelina123

@Nom, да чакам пари, които съм дала в заем, но не мисля, че съм влюбена в някого. Несъм влюбена и не обичам. Този мъж не го чакам да имаме връзка или нещо подобно, а просто да се видим, защото от деца не сме. Благодаря все пак

Nom

Има вероятност да се се видите за дълъг период от време. Това е било приятно случайна среща. Най вероятно с месеци няма да имате среща. @Anjelina123

Nom

Ще се радвам ако някой разтълкува тази чаша. Нямам въпроси.1618481695643.jpg Благодаря!

Nom

Качвам я само веднъж. Благодаря на отзовалите се с тълкуване!