Гледане на карти(Стари гадателски карти)! - page 20 - Ясновидство и предсказания онлайн - Форум UFOport - Page 20

Добре дошли на Форум UFOport . Моля влезте или се регистрирайте.

Април 07, 2020, 03:46:01 pm

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Виртуално гадаене

Гледане на карти(Стари гадателски карти)!

Започната от Nom, Март 12, 2020, 10:08:05 am

« назад - напред »

alvena

Здравей!Можеш ли да погледнеш,когато имаш вьзможност,дали ще де осьществи срещата с В,която планираме и как ще премине?Благодаря!

Nom

Цитат на: alvena в Март 26, 2020, 03:27:07 pmЗдравей!Можеш ли да погледнеш,когато имаш вьзможност,дали ще де осьществи срещата с В,която планираме и как ще премине?Благодаря!
Ще премине трудно, защото срещата ще бъде труден разговор по между Ви, относно бъдещ брак. И двамата ще усетите на тази серща чче сте влюбени и ще има искри по между Ви. Единият от двамата с тихрост ще се опита да постигне своето.

alvena

Цитат на: Nom в Март 26, 2020, 03:36:48 pmЩе премине трудно, защото срещата ще бъде труден разговор по между Ви, относно бъдещ брак. И двамата ще усетите на тази серща чче сте влюбени и ще има искри по между Ви. Единият от двамата с тихрост ще се опита да постигне своето.

Искаш да кажеш,че той ще ми говори за брак?В какьв смисьл да постигне своето,за брак или друго нещо става вьпрос.

Nom

Цитат на: alvena в Март 26, 2020, 03:45:49 pmИскаш да кажеш,че той ще ми говори за брак?В какьв смисьл да постигне своето,за брак или друго нещо става вьпрос.
Да, именно за брак ще ти говори, това е целта му. Брак с теб. Точно това иска да постигне.

alvena

Цитат на: Nom в Март 26, 2020, 03:48:03 pmДа, именно за брак ще ти говори, това е целта му. Брак с теб. Точно това иска да постигне.

И из искам да сме заедно като семейство,но не чак брак с подписи.Той сьщо мисли така.На този етап мисля.че не може да стане това.Защо разговора да е труден?

Nom

Цитат на: alvena в Март 26, 2020, 03:53:00 pmЗащо разговора да е труден?
Защото той иска брак а ти не, и искаш да живеете без брак.Той смята че отношенията Ви ще бъдат стабилни ако имате брак, а ти просто да живеете заедно, на което не е съгласен.

alvena

Цитат на: Nom в Март 26, 2020, 04:38:47 pmЗащото той иска брак а ти не, и искаш да живеете без брак.Той смята че отношенията Ви ще бъдат стабилни ако имате брак, а ти просто да живеете заедно, на което не е съгласен.

Сьгласен е,говорили сме вече!Но нямам идея изобщо как ще стане,защото сме от различни градове,затова се очудвам и в сьщото време радвам за това което казват картите.Те могат ли да покажат кьде ще стане това -в кой град,нещо ориентировьчно като буква примерно?

Nom

Цитат на: alvena в Март 26, 2020, 04:49:29 pmТе могат ли да покажат кьде ще стане това -в кой град,нещо ориентировьчно като буква примерно?
Теамо,че  казват и не само,че вероятно ти предстои преместване в неговия град. Там трябва да се развият нещата.

alvena

Цитат на: Nom в Март 26, 2020, 04:51:51 pmТеамо,че  казват и не само,че вероятно ти предстои преместване в неговия град. Там трябва да се развият нещата.

Много ти благодаря!Много хубави неща ми казваш!Ще ти дам обратна врьзка след срещата,а за другото ще видим как ще се развиат нещата!

jus.912

Здравейте!Бременна съм в 5 месец,казаха ми 9 август месец ,че ще раждам.Един път ми казват момиче ,друг път момче неможе да го видят.Какво ще е бебето?Благодаря!🙂

Nom

Цитат на: jus.912 в Март 26, 2020, 07:34:35 pmЗдравейте!Бременна съм в 5 месец,казаха ми 9 август месец ,че ще раждам.Един път ми казват момиче ,друг път момче неможе да го видят.Какво ще е бебето?Благодаря!🙂
Няма право и не мога да гадая за здраве. Лекарите знаят най добре от мен. Разчитай най добре на тях. Моля да не питате картите за здраве и подобни въпроси.

K_Love19

Здравей, ще можеш ли да погледнеш за един мъж, с когото работя П.Т. на 31г.? Понякога ми се струва, че не ме понася, а друг път точно обратното. Какво ще е отношението му към мен, има ли шанс да бъдем заедно и защо на моменти се държи грубо? Благодаря!

Nom

Цитат на: K_Love19 в Март 26, 2020, 09:06:07 pmЗдравей, ще можеш ли да погледнеш за един мъж, с когото работя П.Т. на 31г.? Понякога ми се струва, че не ме понася, а друг път точно обратното. Какво ще е отношението му към мен, има ли шанс да бъдем заедно и защо на моменти се държи грубо? Благодаря!
Мисля,че с този човек и с негова помощ ще успееш да постигнеш професионален успех. Той приича малко на човек който се измъква от всяка ситуаця. Мисля че има брак. Ще ти помага в работата, но ще иска и да имате извън работни  дълготрайни отношения.Бъди предпазлива,  защото сте колеги. Мисля че има човек, който ще ти завиди.

no_name

@Nom, може ли и на мен едни карти да ми хвърлиш ? Интересувам се от едно момче. Не е мъжът, за който съм задавала въпроси в предните си теми. От няколко дни го забелязах. Казва се Ф. на 26г. е, но в момента знам, че си има някоя. Въпросът ми е " Ще се получи ли нещо между нас в бъдеще ? " Аз съм със светла кожа, коса и очи, 26г. Той е с тъмни очи и коса.

Nom

Цитат на: no_name в Март 27, 2020, 09:49:49 amИнтересувам се от едно момче. Не е мъжът, за който съм задавала въпроси в предните си теми. От няколко дни го забелязах. Казва се Ф. на 26г. е, но в момента знам, че си има някоя. Въпросът ми е " Ще се получи ли нещо между нас в бъдеще ? " 
Ами ти си права че той си има друга, така е, поради което имаш съперница. Предстоят ти трудни разговори по между Ви, той е добре улегнал, стабилен мъж е, мисля че е добре финансово, с добра кариера, но има заблуда от твоя страна, много трудно ще се получат нещата, наистина има някоя, и поради това незнам дали ще сеолучи межде Вас. Може би не, имаш чувства така е но и някакви илюзии. Ще говорите ще се видите, и успех, дано все пак да успеете и нещо повече.

TinyPortal 1.6.3 © 2005-2019