ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent

Последни мнения

Гледане на карти(Стари гадателски карти)!

Започната от Nom, март 12, 2020, 12:08:05 pm

« назад - напред »

Nom

Ако започнеш да мислиш положително, а не със страх всичко ще бъде наред. Ще бъде. Няма да се провалиш. Ще си доволен за песните, ще станат по красиви и хубави. Всички те ще се радвате много. @Slunchev

ronni

@Nom благодаря ти, ще си помисля добре преди да предприема нещо, най-малкото ако не друго пък не пречи да пообщувам малко с него, макар и приятелски да разменим две-три приказки и да го поздравя, защото ми е градски и се радвам на нещата с които се занимава в публичното пространство. Може пък с времето чувствата ми да отминат от само себе си.

Желка

Здравейте, обадиха ми се за интервю за работа.Ще ми хареса ли работата и ще започна ли веднага? Благодаря ви

Nom

Няма да започнете веднага. Знам.че сте в труден момент, и аз търся работа.Явете се на интервюто и не се опитвайте никого да предизвикате. Ще се опитате да ги накарате да ви вземат, не манипулирайте никого. Оставете ги да решат. Шанс 40 процента. Дайте всичко от себе си. Ако започнете ще е до 20 дена след интервюто.

Желка

Byba

Здравей, Ном! На работа започна нов колега, който се оказа доста по- неподготвен от очакваното. Виждаш ли го да се задържи в близките месеци или по- скоро да се оглеждаме за друг човек? Предварително - благодаря.

Nom

Ще се задържи момчето. Не е опитен, трябва да му осигурите подкрепа и обучение , той не иска да напуска- 
Някой ще му намекне че трябва,но няма да си тръгне за поне 6 месеца. 
Ще се задържи, какво според теб означава неподготвен? 
Не всеки е подготвен за нова работа и не всеки има опит, а с работа опит се придобива. 
Ще свикне, скоро ще покаже повече отколкото трябва. 
@Byba

Radost1408

Здравейте.
Какво изпитва С. в момента към мен?
Благодаря..

Nom

Симпатия. Желание да Ви потърси за да излезете. Като че ли иска да Ви изненада. Влюбен е във Вас. Харесва Ви. Чувства близост. Иска да се видите. @Radost1408

Radost1408

Nom

Да, може би след няколко дни. Той трябва да Ви потърси. Има желание да се видите. Не е решил кога. Обмисля възможността да уикенда, може би неделя. @Radost1408

Anjelina123

Здравей @Nom. Какво виждаш за мен и В.. Ще комуникираме ли дори През социалните мрежи. Ние сме на хиляди километри. Мисли ли как да ме открие? Какво се очертава в близко бъдеще при мен с любовния ми живот. Благодаря

Nom

Мисля че спрямо него имаш някакви скрити илюзии, и незнам може би е възможно да комуникира с още някого- 
Трудна комуникация с прекъсвания заради разстоянието,  ще имате и видео разговори. 
В момента има прекъсване, скоро ще те потърси. 
Точно през социалните мрежи. 
Много рядко има време за комуникация като, че и има ограничения и не постоянен достъп. 
Ще бъдете приятели, нищо сериозно! 
@Anjelina123

Anjelina123

Благодаря. Аз от дни се опитва да го намеря, но немога и чакам с нетърпение да го направи. Нали няма да се минат седмици,докато ме намери. Чакам с нетърпение да ми пише. Аз незная как да го открия, но дали и той знае как!?

Nom

Искрено се надявам съвсем скоро поне до ден, два вече отново да сте установили комуникация. 
Вярвам че ще се намерите. Би трябвало той първи ад те потърси, така че надявам се скоро да имате връзка.