ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent

Последни мнения

Гледане на карти(Стари гадателски карти)!

Започната от Nom, март 12, 2020, 12:08:05 pm

« назад - напред »

Nom

Да, опитай, освен това имш опит, и мисля че е възможно там да ис на ръководна позиця или нещо подобно. Ново начало ти се дава,  възможно е да заместваш ако стане там, но според мен имаш доста голям шанс за място, опитай нщо не губиш. @Morena

S

Здравей Ном, в много тежка депресия съм. От доста време вече не ме напускат суицидните мисли. Знам че това не е решението, но напоследък всички ме съдят и критикуват. Никой няма желание да ме чуе и разбере. Чувствам се самотна и нещастна. Мисля си, че само преча и ще е по-добре, ако ме няма. Помолих за помощ приятеля, който беше в депресия, но вместо подкрепа получавам само критики. Мисля си, че няма желание да ми помогне и му преча. А искам само да не ме съди и критикува, а една прегръдка, за да знам, че не съм толкова излишна. Когато го помолих да ме прегърне ми каза прегръщай се сама както сам се прегръщам. Извинявай, Ном, че ти пиша такива неща, но имах нужда да споделя. Наистина ли никой не ме обича и не държи на мен?

Nom

Има човек който те обича и прегръща много силно,  повярвай ми. 
Не пречиш как да ти го кажа, аз също срещам неразбиране, отказите при търсене на работа. Има човек който те обича и хора който те обичат, освен мен, която те прегръща от тази тема. Н си нещастна - ей сега ще се усмихнеш, повярвай ми. Това е моменто, той много скоро ще разбере грешката си обаче, не си сама обаче. Това е моменто негово поведение и jвое състояние. Хайде да се усмихнеш и да спреш с тия лоши мисли, че си вредиш. @S

Диляна

Здравейте,Nom.
Колегата К защо се държи пренебрежително с мен?

Nom

@Диляна мисля че няма как да знам. На скоро мисля че ти писах за подобно поведение ако не се лъжа на същия К.

S

Ном, благодаря ти за милите думи. Аз също те прегръщам и съм убедена, че в най-скоро време ще намериш точното място.

Anjelina123

@Nom, В. Май няма намерение да пише... Чакам, но няма изобщо изгледи, при теб ккво излиза. Никога нищо не се получава.

Nom

Ами остави го, времето ще покаже. Според мен може и да няма възможност и.да има някакви пречки добре пише. Не очаквай всеки да ти пише когато на теб ти е удобно и искаш да ти пише. @Anjelina123

Anjelina123

Не искам всеки да пише, когато ми е удобно. Просто искам да знам дали  въобще ще пише или го чакам напразно. Дали ще има нешо между нас дори и разговор.

Nom

Всичко може да е. Възможно е да е моментно и на по късен етап да пише.  Опитай ти мисля че е добра идея.  Понякога от другата страна инциатива не е излишна. От твоя страна имам предвид. Така че опитай ти.

Nom

Но мисля че той няма интерес към по-нататък комуникация и среща. @Anjelina123

Anjelina123

И аз незнам вече, един път излиза, че ще пише и че ще има нещо между нас, а друг път излиза Не

Summurtime

Здравейте Ном щастлив ли ще бъде бъдещия ми брак?

Nom

Nom

@Summurtime щастливия брак зависи от хората който го сключват. Щастието зависи от двойката. Няма пречки да не сте щастлива и ще бъдете.