Гледане на карти десте катина - page 21 - Ясновидство и предсказания онлайн - Форум UFOport - Page 21

Добре дошли на Форум UFOport . Моля влезте или се регистрирайте.

Октомври 26, 2020, 02:45:00 am

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Виртуално гадаене

Гледане на карти десте катина

Започната от mirela, Септември 26, 2019, 06:59:34 pm

« назад - напред »

mirela

Цитат на: magsita15 в Септември 03, 2020, 10:15:21 amМоже ли да ми отговорите? Много благодаря.
да, ще имаш връзка

mirela

Цитат на: ket в Септември 03, 2020, 03:26:12 pmПривет 🙂и аз се изкуших да питам за , явно голямата ми любов. От година се "задиряме" и сутринта също бърборихме, но не знам накъде вървят нещата. Двамата сме с кафяви очи и кестеняви коси,освежени с боя. Той водолей,десет години по-голям, няма развод и с две големи деца, а аз - везни.
Молбата е за прогноза за развитието на връзката.
няма и да има развод, той държи на брака си, не виждам да има и развитие за връзката.

mirela

Цитат на: Enona в Септември 03, 2020, 02:21:22 amАз се изкушавам пак да питам за моя съсед Е. Абе голяма любов е моето към него 😉... Да уточня, защото не сте длъжни да ми помните глупостите.. Това е човек, който постоянно сънувам. Не са любовни сънища. Нямам любовни чувства. Някак живее в главата ми. Някак го "усещам".  Ти @mirela беше ми казала да направя нещо. Е тези дни му пратих приятелство в социалните мрежи. Естествено прие. И каквото усетя от него като емоция, виждам че след това е качил статус на такава тема. В живота сме само на Здравей, не сме близко. Общо взето каквото и да кажеш все ще е от полза-- питай картите, каквото почувстваш 🙂 Благодаря
не се дава да сте заедно, а и ми излиза че ти ще загърбиш това което испитваш към него, и дредният път ако си спомням добре ти го бях казала, но искам да те питам какви са ти очакванията от този човек, и сама казваш че нямаш любовни чувства към този човек.

Enona

Цитат на: mirela в Септември 04, 2020, 06:51:39 pmне се дава да сте заедно, а и ми излиза че ти ще загърбиш това което испитваш към него, и дредният път ако си спомням добре ти го бях казала, но искам да те питам какви са ти очакванията от този човек, и сама казваш че нямаш любовни чувства към този човек.
Благодаря ти 🙂 Аз и не очаквам връзка с този човек. Просто тези сънища са от 3-4 години. Та се чудя какво трябва да направя че да спрат. Да спре и това "усещане" за негово присъствие. Незнам енергии ли усещам, какво е що е...
Може ли да погледнеш като имаш време за брака ми как ще се развие? Няма страст, няма комуникация и от страната на двама ни, няма и желание за развод от страна на мъжа ми. Кажи нещо за мъжа ми или за брака... Както го почувстваш 🙂

simonab

Здравейте @mirela, може ли да ми кажете дали ме очаква нова любовна връзка през оставащите месеци на 2020г. Благодаря!

bube

@mirela , здравейте! Мога ли да помоля да погледнете и на мен.
Ще имам ли сериозна връзка с мъж с буква "К"? Той е с 1 г. по-малък от мен и сме колеги?

Ariel

Здравей Мирела! Предстои ли ми нова връзка? Ако да, до колко време? Благодаря!

Tanitka

Здравей@ mirela,с работата незнам още нищо,какво би могла да  кажеш за приятеля ми,искрен ли е с мен,ще бъдем ли заедно занапред?Благодаря предварително

Reni7

Здравейте Mirela, извинявам се, че не съм описала нещата както трябва, във връзка сме от 4 месеца, искаме да заживеем заедно. Еъпросът ми е има ли шанс за развитие на тази връзка и съвместно бъдеще заедно?

K_Love19

Здравейте, @mirela! Ще може ли да погледнете дали ще срещна мъж, с когото да имам сериозна връзка? Благодаря!

mirela

Цитат на: Reni7 в Септември 05, 2020, 10:55:08 amЗдравейте Mirela, извинявам се, че не съм описала нещата както трябва, във връзка сме от 4 месеца, искаме да заживеем заедно. Еъпросът ми е има ли шанс за развитие на тази връзка и съвместно бъдеще заедно?
не виждам да сте заедно в бъдеще, това показват картите.

kiki9

здравейте,ще станат ли сериозни отношенията с човека,който обичам и кога ?

lavieebelle

Здравей @mirela, ще имам ли развитие във фирмата в която работя, ще ми увеличат ли заплатата или по-добре да започна работа на ново място?

sunshine

Здравей, @mirela! Личният ми живот е в застой, и то от години. Аз съм на 22г и знам, че съм млада, но ми се иска да имам сериозна, а не повърхностна връзка, въпреки че имам хиляди шансове за такива, но просто не искам да си губя времето, а и не ми е интересно. До болка обаче ми е омръзнало да съм сама. Аз съм доста чувствителен човек и за мен е много важна любовта в живота, не просто да я има, а, ако я има, дето се казва ако може да е завинаги. Искам да попитам очаква ли ме връзка в скоро време или до година, или вече не знам какъв период да задам. Въобще някога очаква ли ме? Виждате ли с какъв човек? Каквото и да видите, ще ми е от полза.

lina-lina18

Цитат на: mirela в Септември 01, 2020, 12:13:22 pmда ще срещнеш.
благодаря ти много, но можеш ли да Mи кажеш дали ще бъде скоро и дали ще се срещна с него в Германия,? и отново благодаря

TinyPortal 1.6.3 © 2005-2019