Гледане на карти „Ленорман” - page 18 - Ясновидство и предсказания онлайн - Форум UFOport - Page 18

Добре дошли на Форум UFOport . Моля влезте или се регистрирайте.

Януари 22, 2020, 03:19:48 pm

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Виртуално гадаене

Гледане на карти „Ленорман”

Започната от Morena, Август 06, 2019, 12:33:22 pm

« назад - напред »

mozila

Здравей, морена излиза едно предложение за някакво събиране, празник, може би ти го очакваш това...
За друга жена не, няма..

zlatii

Здравейте! Искам да попитам дали ще успея да продам гоблените си и да си платя заемите към децата, ще имам ли нова работа?

mozila

Морена ще погледнеш ли отново как ще се развият и дали отношенията ни след днес, мога ли да очаквам нещо? Благодаря ти 💋

mozila

Цитат на: Activis в Ноември 11, 2019, 06:15:38 pmМозила я изтегли някакви карти за любов, когато имаш време, че ми стана интересно.
Здравей! Двоумиш се за нещо, искаш да разбереш нещо за човек,за да си сигурен,   но и нещастно влюбен ли си бил, но ще получиш това което искаш. Объркани карти...

Morena

Цитат на: mozila в Ноември 12, 2019, 07:07:02 pmЗдравей, морена излиза едно предложение за някакво събиране, празник, може би ти го очакваш това...
За друга жена не, няма..

Благодаря ти. Имат банкет всяка година. Миналата година не ме поканиха. Ще погледнеш ли дали ще ме поканят тази година?
И по моите карти не показват да има друга жена.

Теглих ти.. при него ще има някаква промяна. След застой ще има среща.
Той по-голям ли е от теб,на по-висок пост ли е?

mozila

Благодаря ти, Да по голям е и да на по висок пост от мен беше. Виждаш ли друго, тази промяна ще касае ли и мен? И стещата до колко време ще е, с какви намерения ще бъде? Ей сега ще погледна...

Activis

Бях миналата година... но мисля, че ми е преминало. В процес на търсене съм. Но все не намирам. Да объркано е всичко доста. Надявам се скоро време нещата да се оправят. В главата може да се каже, че ми е някаква каша..

mozila

Излиза, че да, мъж ще те покани, но има замесена и жена колежка може би или от нея ще зависи ...

Morena

Цитат на: mozila в Ноември 12, 2019, 08:53:07 pmИзлиза, че да, мъж ще те покани, но има замесена и жена колежка може би или от нея ще зависи ...
Благодаря ти. Шефката е жена.
Възможно ли е да показват картите банкетът в моята фирма? Аз вече приех. Колежка ми се обади да ме пита.

На моите карти излиза пътуване и среща с мъж , голяма кпмпания.

mozila

Определено е излязло за твоята фирма явно, защото ми излезе колеги , а за другата фирма ми излиза едно обаждане, за ковто има време, застой, и сякаш ще получиш това което искаш, но не точно, и ще зависи от мъж
Ще видиш ли и за мен, благодаря ти 💋

Morena

Цитат на: mozila в Ноември 12, 2019, 09:16:09 pmОпределено е излязло за твоята фирма явно, защото ми излезе колеги , а за другата фирма ми излиза едно обаждане, за ковто има време, застой, и сякаш ще получиш това което искаш, но не точно, и ще зависи от мъж
Ще видиш ли и за мен, благодаря ти 💋

Благодаря ти. Би ли ми теглила тогава как ще си прекарам на банкета в сегашната фирма. Не ми се ходи , но приех от любезност.

Покана за среща ще има до месец. Мъж , по голям ще те покани. Този мъж има финансови проблеми.

Връзка ще поиска, семейство излиза накрая. Сигурна ли си ,че не е женен ?

mozila

Доколкото знам те са заедно, но той каза, че няма чувства, но го спират редица неща, бях му казала като си изясни какво иска тогава да ме потърси...калвп ще рече, ще поиска ли да е с мен или просто да не се надявам... ще погледна до 10 минути

Activis

Абе момичета защо само се забатачвате. Търсете новото и не гледайте назад. Наблюдавам как се питате една друга. Помислете има ли смисъл да си губите времето. Любовта трябва да си идва сама. Не да се молите, и да чакате. Човек трябва  да има интерес, а не само единия да подканя. И отсреща да чува само оправдания. Но сами трябва да го осъзнаете.

Morena

Цитат на: mozila в Ноември 12, 2019, 09:45:34 pmДоколкото знам те са заедно, но той каза, че няма чувства, но го спират редица неща, бях му казала като си изясни какво иска тогава да ме потърси...калвп ще рече, ще поиска ли да е с мен или просто да не се надявам... ще погледна до 10 минути
Излязоха чувства при него  в подредбата .  Теглих друга дали има към нея? Няма. Разделени са. Според мен ще научиш скоро за раздяла. Какъв път.

mozila

Морена, Излезе,че ще си прекараш добре, работодателят ти ще бъде наоколо, негов близък също, /колега/ Ще се стараеш да се представиш добре или да изглеждаш добре, и излиза празник... благодаря тии 💋 ...активис много си прав... какъв път морена

TinyPortal 1.6.3 © 2005-2019