Гледане на карти „Ленорман” - page 24 - Ясновидство и предсказания онлайн - Форум UFOport - Page 24

Добре дошли на Форум UFOport . Моля влезте или се регистрирайте.

Януари 22, 2020, 03:42:13 pm

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Виртуално гадаене

Гледане на карти „Ленорман”

Започната от Morena, Август 06, 2019, 12:33:22 pm

« назад - напред »

mimi77

Здравейте,имам малко странен въпрос.Какви са намеренията на Р спрямо мен?

Bruja

Здравейте,бих искала да попитам очертава ли се сериозна връзка с някой в скоро време. Благодаря.

Margarita123

Цитат на: Morena в Ноември 17, 2019, 05:00:44 pmЗасега не.
Да, така е. За сега няма да имам връзка. Този човек от виртуалното пространство ми каза, че иска да сме заедно. Аз го приемам само като приятел и нямам по-интимно влечение към него. Надявам се да разширя контактите си и да се запозная с нови хора. Предстои ми пътуване в чужбина. Може ли да погледнете дали всичко ще бъде наред?

Monitoy

Здравей, моят въпрос е ще бъда ли с момчето което харесвам? И ще мине ли успешно операцията на майка ми. Благодаря предварително.

Activis

Операцията ще мине добре. Ще има период на възстановяване, но ще мине благополучнао.  Не усещам да има усложнения. За момчето не усещам нещо по- задълбочено.

alvena

Активис,здравей!Много те моля,ако имаш вьзможност,да погледнеш за мен.Какво виждаш за отношенията ми с В.С. на 46г.Благодаря ти!

Activis

Цитат на: alvena в Ноември 25, 2019, 01:23:05 pmАктивис,здравей!Много те моля,ако имаш вьзможност,да погледнеш за мен.Какво виждаш за отношенията ми с В.С. на 46г.Благодаря ти!

Усещам някакъв застой тука. Няма особенно развитие.

Десислава Иванова

@Morena Здравей.Може ли да погледнеш какво ме очаква в близките месеци, по-конкретно дали скоро ще намеря работа в София и евентуално дали ще срещна сериозен човек за връзка.На 25 години съм.

Мкери

Какво ме очаква в личен и професионален план през следващите три месеца?

vility29

Здравей @Morena,може ли да погледнете и за мен дали ще има втори шанс между мен и Петър.Има ли чувства към мен все още или ме използва само.Какво ме очаква до края на годината в личен план.Благодаря предварително.

Activis

Цитат на: Мкери в Ноември 26, 2019, 10:59:56 pmКакво ме очаква в личен и професионален план през следващите три месеца?

Беше констатирано това в други теми. Отностно тези неща. Нищо не се е променило.

Мкери

Цитат на: Activis в Ноември 28, 2019, 08:52:14 pmБеше констатирано това в други теми. Отностно тези неща. Нищо не се е променило.
Там питах за ноември.Благодаря!

Мкери

Цитат на: Мкери в Ноември 29, 2019, 01:33:48 amТам питах за ноември.Благодаря!
Ако може тогава да увелича въпроса ...предстоящи промени през следващите шест месеца?

Activis

А вие наясно ли сте, че всичко зависи от случващите се събития. Сега може да е едно, но на по- късен етап нещата да се променят. Затова, за такъв период.. трудно  някой ще ви отговори тук.

bibi986

Здравейте!Искам да попитам защо И се промени държането си през последнита седмица? Баща му ли се меси или е срещнал друга?

TinyPortal 1.6.3 © 2005-2019