Гледане на карти „Ленорман” - Ясновидство и предсказания онлайн - Форум UFOport

Добре дошли на Форум UFOport . Моля влезте или се регистрирайте.

Април 07, 2020, 04:18:11 pm

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Виртуално гадаене

Гледане на карти „Ленорман”

Започната от Morena, Август 06, 2019, 12:33:22 pm

« назад - напред »

Morena

Здравейте, всеки , който желае може да  публикува кратък въпрос/и. Когато имам време ще му отговоря.
Понеже препускам в тема в тема и на доста хора не мога да им прочета постовете и трябва да се връщам с дни назад.
Мисля, че една нова тема ще е по-удобна за всички.
Благодаря.  :-*

bubetooo

Здравейте,бихте ли ми казали какво ме очаква в любовен план? Благодаря!

bube

@Morena, здравейте! И аз бих се включила с един въпрос,ако е удобно?
До края на годината какво ме очаква в любовен план? Благодаря много!

mozila

@Morena здравей! Би ли погледнала и за мен аз съм със светла коса, светли очи, под 30 години. Очаквам едно предложение за работа скоро, ще се обадят ли и ще ми допадне ли ? И от един мъж тъмноок-Й. ще имам ли обаждане от него, и какво чувства към мен, ще има ли развитие?  Много ти благодаря,  предварително за отделеното време! 🤗💋 Хубав ден желая!

alvena

Здравей!Може ли и на мен едни карти ако е удобно.Вьпроса ми е ще срещна ли до края на годината мьж с когото да бьдем заедно?Аз сьм.А.Р.кестенява коса и кафяви очи над 40. В момента имам интернет контакт с един мьж В.С.Виждали сме се,но мисля, че това ще остане на такова ниво.Благодаря!

HappinessBegins

@Morena Здравейте. Моят въпрос е свързан с това какво ми предстои в любовен план до края на годината? Предстои ми ново начинание през месец октомври, ще срещна ли там подходящият за мен мъж и дали е възможно вече да го познавам. Преди време бях получила знак, че неговото име  е свързано с буквата Т, но така и не разбрах дали това е първо име или фамилия. Има един човек Г.Т. възможно ли е да е той или е просто съвпадение?  Благодаря предварително.

Margarita123

@Morena, може ли да ми изтеглите карти за чувствата на този мъж К. към мен? Общуваме от години виртуално, виждали сме се два пъти. Какви намерения има към мен? Иска ли да се виждаме?
Благодаря.

Ines Said

Здравей Морена ,
Искам и аз да се включа по темата - моят въпрос е ще успея ли да сменя сферата на работа след преквалификация ? Ще срещна ли в близко бъдеще човек за сериозни отношения ?

Благодаря🧚🏽‍♀️

Morena

Цитат на: bubetooo в Август 06, 2019, 12:43:09 pmЗдравейте,бихте ли ми казали какво ме очаква в любовен план? Благодаря!

Имаш страх от обвързване. Трябва да загърбиш миналото и да започнеш на чисто. Преживяла си някаква загуба и ти се е отразило зле. Свързано с приятел, колега. Това мога да кажа засега.

@ Ines Said, ще имаш предложение за работа. Скоро ще е. Ще си объркана относно предложението, мисля, че няма да приемеш.
По втория въпрос картите не дадоха отговор.

Morena

@Bube.
Застой и лъжи. Пази се от ласкатели. Ще ти докарат главоболия. Иначе ухажори не липсват.

@Mozilla,
1. Има шанс да се обадят. Обаче ще се забавят. 2. В момента има пречки за връзка, по-голям ли е от теб?

@ Alvena,  според мен ще продължиш комуникация с този мъж. Той те харесва, въпреки че сега ти е само приятел и поддържате писмена комуникация. Възможно е да има среща.

mozila

Цитат на: Morena в Август 06, 2019, 07:21:13 pm@Mozilla,
1. Има шанс да се обадят. Обаче ще се забавят. 2. В момента има пречки за връзка, по-голям ли е от теб?
.   
 Здравей @Morena! Благодаря ти за отговора! 🤗  Да по голям е от мен, има разстояние между нас... ще се обади ли или какво чувства излиза ли ти? 🤗 дали да го мисля въобще... 🙄😞 Хубава вечер! 💫

alvena

Цитат на: Morena в Август 06, 2019, 07:21:13 pm@Bube.
Застой и лъжи. Пази се от ласкатели. Ще ти докарат главоболия. Иначе ухажори не липсват.

@Mozilla,

@ Alvena,  според мен ще продължиш комуникация с този мъж. Той те харесва, въпреки че сега ти е само приятел и поддържате писмена комуникация. Възможно е да има среща.
Благодаря за отговора.А ще намеря ли мьж за сьвместно бьдеще до края на годината или това ще е той?Благодаря!

[email protected]

@Morena, може ли да погледнеш какво ме очаква в любовен план в близкото бъдеще? И дали ще си намеря работа скоро? Аз съм на 25, със светлокафява изрусена коса и светлокафеви очи. Благодаря!

bubetooo

Здравейте отново, благодаря, че отговорихте на предишния ми въпрос. Имам още един, ще се радвам да отговорите и на него. Имам чувства към мъж П., работим заедно. Разбрах, че има вероятност да се премести в друг филиал и повече да не го видя. Може ли да ми кажете дали ще се премести и дали той също има някакви чувства към мен? Ще има ли нещо между нас?

Мон

Здравейте! Искам да попитам какво ме очаква в любовен план до края на годината. Очертава ли ми се да открия сериозна връзка в която да бъда щастлива? Запознах се с един човек доста по-голям от мен,но не съм убедена дали ще се получат нещата между нас 2. Ако може ще погледнеш ли и  по този въпрос 🤔🤔🤔
Извинявам се,че досаждам. Знам,че още хора чакат отговор. Лека вечер

TinyPortal 1.6.3 © 2005-2019