Август 23, 2019, 02:13:28 pm

Новини:

Как да задам въпрос на форума UFOport?
Моля задавайте въпросите си точно и се старайте максимално подробно да опишете  ситуацията в която се намирате.  Всеки въпрос трябва да е добре разгърнат и подробен!
Обърнете внимание на правописа!
Въпроси зададени мързеливо и с малко текст ще се трият.

Welcome to Форум UFOport . Please login or sign up.

Август 23, 2019, 02:13:28 pm

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Виртуално гадаене

Любовен калкулатор

Щастливи числа за ТОТО

Числа за тото

Гледане на карти „Ленорман”

Започната от Morena, Август 06, 2019, 12:33:22 pm

« назад - напред »

mimozanikolova и 4 Гости преглежда(т) тази тема.

mimozanikolova

Цитат на: mimozanikolova в Август 08, 2019, 12:55:35 pmЗдравейте бихте ли погледнали и на мен какво да очаквам в любовта-връзката която имам ще удържи ли във времето въпреки трудностите.Благодаря

С приятелят заедно ли сте, картите показват пречки и отдалечаване .
[/quote]                              да живеем заедно ,но преди време се усъмних в неговите действия ...и затова се интерсувам какво ме очаква в бъдеще

Morena

Цитат на: mimozanikolova в Август 08, 2019, 11:01:52 pm
Цитат на: mimozanikolova в Август 08, 2019, 12:55:35 pmЗдравейте бихте ли погледнали и на мен какво да очаквам в любовта-връзката която имам ще удържи ли във времето въпреки трудностите.Благодаря

да живеем заедно ,но преди време се усъмних в неговите действия ...и затова се интерсувам какво ме очаква в бъдеще
[/quote]

Задай конктетен въпрос.

mimozanikolova

Цитат на: Morena в Август 08, 2019, 11:04:14 pm

да живеем заедно ,но преди време се усъмних в неговите действия ...и затова се интерсувам какво ме очаква в бъдеще

Задай конктетен въпрос.
[/quote]има ме ли бъдеще заедно?

bubetooo

Здравейте, @Morena. Може ли да отговорите и на този мой въпрос? Имам чувства към мъж П., работим заедно. Разбрах, че има вероятност да се премести в друг филиал и повече да не го видя. Може ли да ми кажете дали ще се премести и дали той също има някакви чувства към мен? Ще има ли нещо между нас?

Morena

Цитат на: mimozanikolova в Август 08, 2019, 11:08:09 pm

Задай конктетен въпрос.
има ме ли бъдеще заедно?
[/quote]
Имате проблеми вкъщи. Липсва романтика, любов. Има застой. Сякаш работата е водеща. Възможно е на неговата работа да има някаква по-голяма жена. Като съперница ми излиза, но може и това да си ти.
Според мен се отърси от мрачните мисли и ги замени с по-приятни емоции.

mimozanikolova

Цитат на: Morena в Август 08, 2019, 11:35:14 pm
Цитат на: mimozanikolova в Август 08, 2019, 11:08:09 pm

Задай конктетен въпрос.
има ме ли бъдеще заедно?
Имате проблеми вкъщи. Липсва романтика, любов. Има застой. Сякаш работата е водеща. Възможно е на неговата работа да има някаква по-голяма жена. Като съперница ми излиза, но може и това да си ти.
Според мен се отърси от мрачните мисли и ги замени с по-приятни емоции.
[/quote]благодаря

Enona

Здравейте, @Morena! Ще може ли и на мен да гледате? Направи ми впечатление колко точно описвате на някои хора ситуациите. Ще може ли да питате картите за моята ситуация със съседа?  От 2 години го сънувам постоянно, изскача в съзнанието ми, появяват се надписи с името му когато съм в Интернет. Тогава като си мислех за него и се появяваше,  усещах от сутринта още дали ще го видя през деня. Търсех го да го видя, някак неконтролируемо от мен, навик, инерция, нещо такова. Знам че не съм влюбена в него. Това ме интересува -какво е това чудо? Беше затихнало всичко това. Но сега от известно време пак започна. Само се поздравяваме, не сме близки. Незнам при него как е. Има ли и той такива странности към мен? Та ако може картите да изяснят защо е това, какво се очаква от мен или на къде ще се развие? Знам че сте писала да е кратък въпрос, но обяснявам всичко за да може да зададете най-правилния въпрос за да получа някаква яснота и насока. Благодаря предварително. Той започва с буква Е. Аз с буква Р. На 37 години и двамата

veronik1

Цитат на: veronik1 в Август 08, 2019, 04:26:54 am
Цитат на: Morena в Август 07, 2019, 09:25:22 pmFeq, не е обвързан.

Veronik, ,да, с по-голям мъж. С предложение за връзка. Ще те ухажва .

Margarita,среща, но като че ли картите показват разстоянието между вас. Любовни карти не изтеглих.
Благодаря ти! А дали го познавам вече..💖 В момента ме привлича един мъж с бяла коса,но не е много по -възрастен от мен..дали е той?💖

Morena

Цитат на: Enona в Август 09, 2019, 03:59:17 pmЗдравейте, @Morena! Ще може ли и на мен да гледате? Направи ми впечатление колко точно описвате на някои хора ситуациите. Ще може ли да питате картите за моята ситуация със съседа?  От 2 години го сънувам постоянно, изскача в съзнанието ми, появяват се надписи с името му когато съм в Интернет. Тогава като си мислех за него и се появяваше,  усещах от сутринта още дали ще го видя през деня. Търсех го да го видя, някак неконтролируемо от мен, навик, инерция, нещо такова. Знам че не съм влюбена в него. Това ме интересува -какво е това чудо? Беше затихнало всичко това. Но сега от известно време пак започна. Само се поздравяваме, не сме близки. Незнам при него как е. Има ли и той такива странности към мен? Та ако може картите да изяснят защо е това, какво се очаква от мен или на къде ще се развие? Знам че сте писала да е кратък въпрос, но обяснявам всичко за да може да зададете най-правилния въпрос за да получа някаква яснота и насока. Благодаря предварително. Той започва с буква Е. Аз с буква Р. На 37 години и двамата

Някой има чувства, но е емоционално объркан. След застой ще има среща.

mozila

Цитат на: Morena в Август 08, 2019, 12:16:43 amMozila, според мен има чувства. Ще имаш предложение за среща . Нещо те тормози обаче?
Благодаря ти @Morena! Виждаш ли как ще се развият нещата с него и скоро ли ще е?  И за работата, която ми бе обещана да я чакам ли още, струва ли си, че ми е напрегнато вече... хубава вечер 🤗💋

Lyubo

Цитат на: Lyubo в Август 08, 2019, 02:27:29 pmМорена здравей. Ще се появи ли скоро чвка за мен. Ще стане ли до края на годината или още трябва да чакам. Благодаря

Enona

Цитат на: Morena в Август 09, 2019, 11:05:14 pm
Цитат на: Enona в Август 09, 2019, 03:59:17 pmЗдравейте, @Morena! Ще може ли и на мен да гледате? Направи ми впечатление колко точно описвате на някои хора ситуациите. Ще може ли да питате картите за моята ситуация със съседа?  От 2 години го сънувам постоянно, изскача в съзнанието ми, появяват се надписи с името му когато съм в Интернет. Тогава като си мислех за него и се появяваше,  усещах от сутринта още дали ще го видя през деня. Търсех го да го видя, някак неконтролируемо от мен, навик, инерция, нещо такова. Знам че не съм влюбена в него. Това ме интересува -какво е това чудо? Беше затихнало всичко това. Но сега от известно време пак започна. Само се поздравяваме, не сме близки. Незнам при него как е. Има ли и той такива странности към мен? Та ако може картите да изяснят защо е това, какво се очаква от мен или на къде ще се развие? Знам че сте писала да е кратък въпрос, но обяснявам всичко за да може да зададете най-правилния въпрос за да получа някаква яснота и насока. Благодаря предварително. Той започва с буква Е. Аз с буква Р. На 37 години и двамата

Някой има чувства, но е емоционално объркан. След застой ще има среща.
Дали той има някакви чувства към мен? И според теб среща като излизане ли, понеже като просто виждане аз го виждам всеки ден, нали сме съседи.

Morena

Цитат на: Lyubo в Август 09, 2019, 11:23:34 pm
Цитат на: Lyubo в Август 08, 2019, 02:27:29 pmМорена здравей. Ще се появи ли скоро чвка за мен. Ще стане ли до края на годината или още трябва да чакам. Благодаря

Жена , която познаваш ще те потърси. С предложение или връзка. Ще говорите. Омъжена жена по-голяма.

Lyubo

Хмм доста интересно. По принцип избягвам такива жени, и не се занимавам, но нека видим. Благодаря.

Мон

Здравейте! Искам да попитам какво ме очаква в любовен план до края на годината. Очертава ли ми се да открия сериозна връзка в която да бъда щастлива? Запознах се с един човек доста по-голям от мен,но не съм убедена дали ще се получат нещата между нас 2. Ако може ще погледнеш ли и  по този въпрос 🤔🤔🤔
И ще се справя ли в чужбина,защото там съм приета да уча и да живея
Извинявам се,че досаждам. Знам,че още хора чакат отговор. Лека вечер

Бях писала още в първа страница,но явно не е видяно

TinyPortal 1.6.3 © 2005-2019