Гледане на карти „Ленорман” - page 7 - Ясновидство и предсказания онлайн - Форум UFOport - Page 7

Септември 21, 2019, 04:27:18 pm

Новини:

Внимание!!!Сайта е малко променен, но това се прави за да е по-удобен за всички. Сигурен съм , че ще свикнете с новата версия и тя ще ви е по-удобна.

Добре дошли на Форум UFOport . Моля влезте или се регистрирайте.

Септември 21, 2019, 04:27:18 pm

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Виртуално гадаене

Гледане на карти „Ленорман”

Започната от Morena, Август 06, 2019, 12:33:22 pm

« назад - напред »

Morena

Обиден е. Предстои му промяна.
Засега се е отдалечил.

Ще поиска ли да си изясните отношенията... да, до един месец. Покана от него.  На някакъв  празник. Възможно е да има друга жена, съперница. Не мисля, че е сам.

mozila

@Morena  а как ще се развият нещата с тази жена? И на моите карти ми излиза... обаче излиза, че ще и обърне гръб...Между нас има не малко разстояние той ли ще дойде? Ще имаме ли общо бъдеще?  Благодаря мн за отговорите наистина!

[email protected]

Цитат на: [email protected] в Август 17, 2019, 07:40:43 pm
Цитат на: Morena в Август 17, 2019, 06:06:49 pm
Цитат на: [email protected] в Август 17, 2019, 04:46:58 pm
Цитат на: [email protected] в Август 16, 2019, 01:02:20 pmЗдравей, @Morena! Може ли да погледнеш за мен и момче с буква Ш. на 22 и дали бих могла да имам някакво бъдеще с него. Запознахме се преди около 2 месеца. Той беше разменен студент в Дания, където живея аз, а по принцип е от Ирландия. Много си допаднахме тогава, но той трябваше да си заминава тъй като времето за което беше тук точно изтичаше. Мислех си, че няма да се видим повече, но в началото на тази седмица той беше в Дания за няколко дена за изпити. Потърси ме, видяхме се и си прекарах времето невероятно с него. Той ме кара да се чувствам по особен начин, както много рядко съм се чувствала с някого. За съжаление обаче живеем в различни държави, той има да учи още и едва ли ще се върне да живее в Дания. Аз от друга страна пък си търся работа понеже вече завърших и съм склонна да се изместя и в друга страна, дори и в неговата. Как виждаш нещата? Дали ще се видим пак, дали има шанс за нас? Той има ли някакви чувства към мен или не? Това че е няколко години по малък от мен също ме притеснява от гледна точка на това,че може би не е мн зрял въпреки че изглежда като че ли е. Имам чувството, че много си пасваме и сякаш имам и чувства към него. Аз съм на 25г.
Благодаря ти много предварително!
@Morena, може ли да ми изтеглиш карти? Много ми е интересно какво ще покажат, тъй като не мога да спра да мисля за това момче.

Картите не показаха да имате връзка, а че си е заминал за родния дом. Сред хора е , познати, приятели. Отразяват сегашната ситусция.

Благодаря, @Morena! А за в бъдеще нищо не показват така ли? Или нещо относно чувствата му към мен и дали има такива?

@Morena, извинявам се, че те притеснявам отново, но искам отново да те попитам относно това момче, картите не показват ли нещо и за бъдещето?

Margarita123

Бих искала да попитам, ще имам ли ново запознанство с мъж следващият месец? Какво ме очаква в личен план?

mozila

Цитат на: Morena в Август 18, 2019, 05:34:50 pmОбиден е. Предстои му промяна.
Засега се е отдалечил.

Ще поиска ли да си изясните отношенията... да, до един месец. Покана от него.  На някакъв  празник. Възможно е да има друга жена, съперница. Не мисля, че е сам.
@Morena  а как ще се развият нещата с тази жена? И на моите карти ми излиза... обаче излиза, че ще и обърне гръб...Между нас има не малко разстояние той ли ще дойде? Ще имаме ли общо бъдеще? Защото минаха месеци и не се обади... Благодаря мн за отговорите наистина!

veroni

Здравейте приятели от форумът ще ми гледате ли за работа в ЧЕЗ България  Видин на длъжност организатор работа с клиенти - за интервю ще ми се обадят ли на 19 август /21 август да е интервюто и дали ще започна работа от 2 септември= Много Ви благодаря , ако ми отговорите. Какво виждате на картите "Ленорман"

ninom

Здравейте Морена,Бихте ли погледнали и за мен.Как ще се развият отношенията ми Т/има ли чувства към мен,защото не ги показва/.Имаме ли общо бъдеще ?Какво да очаквам от него?Двамата сме с пъстри очи,светло кестеняви ,над 40 г.Благодаря предварително.

veroni

Цитат на: veroni в Август 18, 2019, 08:24:44 pmЗдравейте приятели от форумът ще ми гледате ли за работа в ЧЕЗ България  Видин на длъжност организатор работа с клиенти - за интервю ще ми се обадят ли на 19 август /21 август да е интервюто и дали ще започна работа от 2 септември= Много Ви благодаря , ако ми отговорите. Какво виждате на картите "Ленорман"
.        С пъстри очи съм и на 33 години.

Dess Black

@Morena Здравей, може ли да погледнеш и за мен? Интересува ме дали се очертава да срещна някого скоро или до края на годината, с който бих имала дългосрочна връзка.Също така, какво ме очаква скоро в професионален и личен план? На 25г. съм с тъмна къдрава коса и тъмни очи.

mimozanikolova

Здравейте ,бихте ли погледнали и на мен .Какво да очаквам за в бъдеще в личен план имам семейство -мъж и две деца,но напоследък  нещата с мъжът ми не вървят опитвам се да съм "над нещата" и да премълчавам като че ли по -лошо става .Чувствам се объркана и наранена,има ли смисъл да причинявам това на децата и на себе си!Благодаря

Reni8

Morena    били ми казала за момче на име Димитър 02.09.89 ще се получи ли връзка за напред аз съм Рени 19.05.87 той е с тъмни очи и коса гологлав , аз съм със светли очи и  тъмна коса. Имахме интимни отношения няколко пъти и на двама ни ни беше страхотно дали ще се получи нещо по задълбочено и кога?

Petya

Странен, здравейте!
Моят приятел ми каза,че иска да се разделим.Много му тежала връзката Днес се скарахме,защото говорихме за женитба,а аз казах,че искам пръстен.и така стана Според вас ще се разделим ли?Дано да не го мисли сериозно ?

bebeshok

Цитат на: bebeshok в Август 18, 2019, 05:01:02 pm
Цитат на: Morena в Август 18, 2019, 03:53:43 pm
Цитат на: bebeshok в Август 18, 2019, 01:11:21 pmЗдравей, @Morena,ще ми погледнеш ли и за мен за мъжа с който съм, скарахме се дали ще се сдобрим и ще успеем ли да запазим любовта си, в много трудно моменти сме. Благодаря ти предварително

Ще се сдобрите. Ще има някакъв празник вкъщи или около празник. Ще те изненада.
Да @Morena ще има рожден ден във вторник, ама така се е заинатил че грам не ми отговаря и вдига телефона, страх ме е за връзката ни наистина труден характер е той, но сега се сетих извинявай той има бивша да не мисли с нея да се сдобри на рожденният му ден притесних се изведнъж, би ли погледнала отново, при възможност
@ Morena знаеш ли какво се случи, наистина преди рождения му ден се чухме, видяхме, говорихме и уж се сдобрихме, сутринта на 20 целувки прегръдки и изведнъж вечерта точно като отивах на работа нощна нещо му стана като се видяхме, изнерви се ядоса може се без причина и каза повече да не го търся от тогава грам не се се интересува от състоянието ми, а на всичкото отгоре явно от стреса с 10 дена по рано получих кървене. Ще можеш ли да погледнеш ще покажат ли нещо картите, не ми отговаря като го търся, не цени ли поне малко мен, че ми е да имам нужда от помощ !!! Благодаря !!!

Margarita123

Цитат на: Margarita123 в Август 18, 2019, 07:52:38 pmБих искала да попитам, ще имам ли ново запознанство с мъж следващият месец? Какво ме очаква в личен план?
Може ли да ми изтеглите карти за септември месец?
Благодаря предварително!

mozila

Цитат на: Morena в Август 18, 2019, 05:34:50 pmОбиден е. Предстои му промяна.
Засега се е отдалечил.

@Morena  а как ще се развият нещата с тази жена? И на моите карти ми излиза... обаче излиза, че ще и обърне гръб...Между нас има не малко разстояние той ли ще дойде? Ще имаме ли общо бъдеще? Защото минаха месеци и не се обади... Благодаря мн за отговорите наистина!

TinyPortal 1.6.3 © 2005-2019