Гледане на карти „Ленорман” - page 17 - Ясновидство и предсказания онлайн - Форум UFOport - Page 17

Добре дошли на Форум UFOport . Моля влезте или се регистрирайте.

Февруари 22, 2020, 11:44:31 am

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Виртуално гадаене

Гледане на карти „Ленорман”

Започната от Morena, Август 06, 2019, 12:33:22 pm

« назад - напред »

Morena

Цитат на: mozila в Ноември 12, 2019, 10:01:37 amЗдравейте, Морена писах му за рождения ден, какво мога да очаквам сега, можеш ли да погледнеш, ще се зарадва ли или нищо... когато можеш 🙏 ако имаш въпроси, остави ги, ще ги погледна само да се прибера

Ще отговори ли на съобщението... ще му стане приятно, но няма да отговори. Ще бъде на някакво обществено място. Може и да е на нова работа. Нещо ново го очаква. 

Зарадвал ли се е  ба съобщението... според мен има някакви скандали на работа. Притеснен е. Някой е започнал нова работа. Според мен той.

Ще ми теглиш ли като имаш време за мен и И. до края на годината. Дали си има друга жена?
Да сверя с моите карти.

bubetooo

Здравей, @Morena. Извинявай, че отново досаждам! Ще може ли да погледнеш какви ще са отношенията ми с П. в близките няколко месеца? И дали ще срещна някой, с когото да имам връзка и да създам семейство? Благодаря!

Morena

Цитат на: bubetooo в Ноември 12, 2019, 05:42:28 pmЗдравей, @Morena. Извинявай, че отново досаждам! Ще може ли да погледнеш какви ще са отношенията ми с П. в близките няколко месеца? И дали ще срещна някой, с когото да имам връзка и да създам семейство? Благодаря!
Някой е взел решение да се отдалечи. Може би да смени жителство.
За нов мъж не. Има пречки. Няма инициатива от твоя страна. Като че ли си се затворила и не излизаш много.

mozila

Морена, благодаря ти, писа ми коя си,освен да е бил зает и да не е погледн номера,  звъня ми няколко пъти, но не вдигнах, усетил ли е че съм аз после, защото и двамата не сме си записали номерТа, а наизуст... нарочно ли ми го написа... аз съм разочарована от него... как виждаш нещата с него...
ще погледна само да се прибера ... 💋

Margarita123

Може ли да ми изтеглите карти?
Обучавам се на работа, работното място ми харесва и за сега се справям. Интересува ме, ще се задържа ли на работа до изпитателния срок?
Много ще съм благодарна ако ми отговорите.
Лека вечер!

Morena

Цитат на: mozila в Ноември 12, 2019, 06:07:01 pmМорена, благодаря ти, писа ми коя си,освен да е бил зает и да не е погледн номера,  звъня ми няколко пъти, но не вдигнах, усетил ли е че съм аз после, защото и двамата не сме си записали номерТа, а наизуст... нарочно ли ми го написа... аз съм разочарована от него... как виждаш нещата с него...
ще погледна само да се прибера ... 💋
Благодаря. Според мен не е разбрал, че си ти .

mozila

Здравей, морена излиза едно предложение за някакво събиране, празник, може би ти го очакваш това...
За друга жена не, няма..

zlatii

Здравейте! Искам да попитам дали ще успея да продам гоблените си и да си платя заемите към децата, ще имам ли нова работа?

mozila

Морена ще погледнеш ли отново как ще се развият и дали отношенията ни след днес, мога ли да очаквам нещо? Благодаря ти 💋

mozila

Цитат на: Activis в Ноември 11, 2019, 06:15:38 pmМозила я изтегли някакви карти за любов, когато имаш време, че ми стана интересно.
Здравей! Двоумиш се за нещо, искаш да разбереш нещо за човек,за да си сигурен,   но и нещастно влюбен ли си бил, но ще получиш това което искаш. Объркани карти...

Morena

Цитат на: mozila в Ноември 12, 2019, 07:07:02 pmЗдравей, морена излиза едно предложение за някакво събиране, празник, може би ти го очакваш това...
За друга жена не, няма..

Благодаря ти. Имат банкет всяка година. Миналата година не ме поканиха. Ще погледнеш ли дали ще ме поканят тази година?
И по моите карти не показват да има друга жена.

Теглих ти.. при него ще има някаква промяна. След застой ще има среща.
Той по-голям ли е от теб,на по-висок пост ли е?

mozila

Благодаря ти, Да по голям е и да на по висок пост от мен беше. Виждаш ли друго, тази промяна ще касае ли и мен? И стещата до колко време ще е, с какви намерения ще бъде? Ей сега ще погледна...

Activis

Бях миналата година... но мисля, че ми е преминало. В процес на търсене съм. Но все не намирам. Да объркано е всичко доста. Надявам се скоро време нещата да се оправят. В главата може да се каже, че ми е някаква каша..

mozila

Излиза, че да, мъж ще те покани, но има замесена и жена колежка може би или от нея ще зависи ...

Morena

Цитат на: mozila в Ноември 12, 2019, 08:53:07 pmИзлиза, че да, мъж ще те покани, но има замесена и жена колежка може би или от нея ще зависи ...
Благодаря ти. Шефката е жена.
Възможно ли е да показват картите банкетът в моята фирма? Аз вече приех. Колежка ми се обади да ме пита.

На моите карти излиза пътуване и среща с мъж , голяма кпмпания.

TinyPortal 1.6.3 © 2005-2019