Гледане на карти „Ленорман” - page 19 - Ясновидство и предсказания онлайн - Форум UFOport - Page 19

Добре дошли на Форум UFOport . Моля влезте или се регистрирайте.

Декември 11, 2019, 02:03:15 am

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Виртуално гадаене

Гледане на карти „Ленорман”

Започната от Morena, Август 06, 2019, 12:33:22 pm

« назад - напред »

Morena

Цитат на: mozila в Ноември 12, 2019, 10:03:53 pmМорена, Излезе,че ще си прекараш добре, работодателят ти ще бъде наоколо, негов близък също, /колега/ Ще се стараеш да се представиш добре или да изглеждаш добре, и излиза празник... благодаря тии 💋 ...активис много си прав... какъв път морена.
Благодаря ти. На мен също ми излезе празник. Както и млад мъж. Някакви притеснения ми излезе накрая.

Не мога да каже. Излезе пътуване.

Morena

А ти защо си напуснала работа?
Аз също напуснах, но при мен причината бяха 3-4 колежки, които ми правеха мизерии. Харесваше ми работата, затова сега търся начин да се върна пак в този бранш.

mozila

При мен беше същата причината, в момента съм в процес на търсене, за работата, за която ти писах не стана... можеш ли да видиш за мястото, което бяха ми обещали ще се обадят ли? Блсгодаря ти 💋хубав ден!

Margarita123

Може ли да ми изтеглите карти?
Обучавам се на работа, работното място ми харесва и за сега се справям. Интересува ме, ще се задържа ли на работа до изпитателния срок?
Много ще съм благодарна ако ми отговорите.

mozila

Здравей! Да! излиза предложение, вземане на решение и получаване на това, което искаш, но трябва да се стараеш! 🍀

Morena

Слаб ми е интернета. Тегли си ленорман и остави. Като имам възможност ще ги видя.

Ще ми теглиш ли общи неща до края на годината какво ме очакват.
Планирам да купя апартамент. Ще им ли възможност догодина.
Цитат на: mozila в Ноември 13, 2019, 06:46:28 amПри мен беше същата причината, в момента съм в процес на търсене, за работата, за която ти писах не стана... можеш ли да видиш за мястото, което бяха ми обещали ще се обадят ли? Блсгодаря ти 💋хубав ден!

mozila

Здравей, когато когато можеш виж, не е проблем... аз ще изтегля все пак де 😁

Може би няма да е до края на годината за жилището, ще отнеме повече време, очертава ти се път, /или жена ще пътува,/  и може това да ти попречи, забави... но сега видях, че ме пита за догодина...
До края на годината очертава се вземане на решение, избор, правилно ще бъде, една среща с мъж , ще започнете връзка...🍀

mozila

Ще ми се обадят ли за обещаната  работа:ключ, кръст, къща, облаци...

Activis

Тия карти много важно е мястото им в подредбата., ама тази карта кръст не е добра изобщо. Като цяло нази подредба е лоша за този въпрос. Но нека каже Морена, тя е по- запозната.

bubetooo

Здравейте, опитах се сама да си гледам. На въпроса - Какво ме очаква в любовта? - ми се паднаха: градина, коса, къща, звезди, лилии, цветя и облаци. Ще съм благодарна ако някой ми каже какво означават.

Morena

Цитат на: mozila в Ноември 13, 2019, 11:43:52 amЩе ми се обадят ли за обещаната  работа:ключ, кръст, къща, облаци...

Благодаря ти.
Така излезе и при моите карти .
Ще ми теглиш ли на банкета ли ще срещна нов мъж?

Сега не работиш, нали?
Според мен картите отразяват твоите притеснения и , ще получиш някакво решение. Според мен ще се обадят .

Pandora

Здравей Активис! Как си? Това момче което харесвам пуска във фейсбук носталгични песни! Страда ли за някоя която го пренебрегва?

mimi77

Здравейте,имам малко странен въпрос.Какви са намеренията на Р спрямо мен?

simonab

Здравейте, @Morena,може ли и не мен да погледнете на карти какво ме очаква, очертава ли се скоро връзка с мъж и раздвижване в любовта? Харесвам някого но той много не ми обръща внимание, това дали ще се промени, не ме отрязва но и нищо не прави. Благодаря Ви!

mozila

Морена благодаря
Излизат многото хора, които ще бъдат покрай теб, ще трябва да избираш нещо, ще има колега там , нов ли ще е незная.. но излиза, че ще му се възхищават...

В момента не работя, надявам се ...
Можеш ли да видиш, когато можеш  по късно,скоро ли ще бъде това пътуване на О. и ще получа ли скоро обаждането му, показват ли ти приблизителен срок? 💋

TinyPortal 1.6.3 © 2005-2019