Гледане на карти „Ленорман” - page 19 - Ясновидство и предсказания онлайн - Форум UFOport - Page 19

Добре дошли на Форум UFOport . Моля влезте или се регистрирайте.

Февруари 22, 2020, 11:04:51 am

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Виртуално гадаене

Гледане на карти „Ленорман”

Започната от Morena, Август 06, 2019, 12:33:22 pm

« назад - напред »

bubetooo

Здравейте, опитах се сама да си гледам. На въпроса - Какво ме очаква в любовта? - ми се паднаха: градина, коса, къща, звезди, лилии, цветя и облаци. Ще съм благодарна ако някой ми каже какво означават.

Morena

Цитат на: mozila в Ноември 13, 2019, 11:43:52 amЩе ми се обадят ли за обещаната  работа:ключ, кръст, къща, облаци...

Благодаря ти.
Така излезе и при моите карти .
Ще ми теглиш ли на банкета ли ще срещна нов мъж?

Сега не работиш, нали?
Според мен картите отразяват твоите притеснения и , ще получиш някакво решение. Според мен ще се обадят .

Pandora

Здравей Активис! Как си? Това момче което харесвам пуска във фейсбук носталгични песни! Страда ли за някоя която го пренебрегва?

mimi77

Здравейте,имам малко странен въпрос.Какви са намеренията на Р спрямо мен?

simonab

Здравейте, @Morena,може ли и не мен да погледнете на карти какво ме очаква, очертава ли се скоро връзка с мъж и раздвижване в любовта? Харесвам някого но той много не ми обръща внимание, това дали ще се промени, не ме отрязва но и нищо не прави. Благодаря Ви!

mozila

Морена благодаря
Излизат многото хора, които ще бъдат покрай теб, ще трябва да избираш нещо, ще има колега там , нов ли ще е незная.. но излиза, че ще му се възхищават...

В момента не работя, надявам се ...
Можеш ли да видиш, когато можеш  по късно,скоро ли ще бъде това пътуване на О. и ще получа ли скоро обаждането му, показват ли ти приблизителен срок? 💋

Morena

Благодаря ти.
Ще видим какво ще стане. От доста време ми излиза на подредби този банкет. Той ще извън града, за мъжа също излиза. Аз съм скептична ,де.
Нямам интернет. Не мога да тегля.

veronik1

Здравейте прекрасни ! Ще ви помоля някой да ми гледа какво ме чака до края на годината в личен план,ако е възможно ,разбира се! Ще ви бъда много благодарна! 💖 Казвам се Вероника

Activis

Цитат на: Pandora в Ноември 13, 2019, 02:54:24 pmЗдравей Активис! Как си? Това момче което харесвам пуска във фейсбук носталгични песни! Страда ли за някоя която го пренебрегва?

Не съди във ФБ, какво се пуска. И аз понякога си пускам песни, просто защото ми харесват, дори и носталгични да са.

Margarita123

Може ли да погледнете въпросът ми за работа?
Благодаря.

mozila

Морена ще погледнеш ли после А. Какви намерения има към мен ...  благодаря ти...

Activis

Маргарита ако прочетеш ще видиш, че по- напред ти е отговорено.

Morena

Цитат на: mozila в Ноември 13, 2019, 05:23:37 pmМорена ще погледнеш ли после А. Какви намерения има към мен ...  благодаря ти...
Благодаря. На банкетът ще има колеги от цялата страна.

Излиза сегашната ситуация. Били сте колеги, раздялата Ви. Според мен той ще се раздели с онази жена. Притеснен е около пътуване. 

Ще вземе решение да те покани на среща около празник ще бъде.

mozila

За това ли излязоха толкова мн хора...

А за О.ще чакам да видим...и на моите карти показват това...

Ами морена днес се свърза човек, с който отдавна не сме се виждали, той какви намерения има, аз чисто приятелски... 

Morena

Цитат на: mozila в Ноември 13, 2019, 08:03:59 pmЗа това ли излязоха толкова мн хора...

А за О.ще чакам да видим...и на моите карти показват това...

Ами морена днес се свърза човек, с който отдавна не сме се виждали, той какви намерения има, аз чисто приятелски... 

Ще има среща. За работа и пари ще говорите.

Ще ми теглиш ли за И ще ми пише ли. Какво чувства към мен .
Да си сверя с моите.

TinyPortal 1.6.3 © 2005-2019