Гледане на карти „Ленорман” - page 21 - Ясновидство и предсказания онлайн - Форум UFOport - Page 21

Юли 11, 2020, 09:16:28 pm

Новини:

Внимание! Моля да не се задават едни и същи въпроси по няколко пъти особено в разделите за Ясновидство и Любов! Също така в тези раздели да не се задават въпроси с които да се до уточняват гледките! Старайте се след като си зададете въпроса да взимате участие и в темите на другите. Хора, които само питат без да са полезни на другите могат да бъдат ограничени или дори блокирани.

Добре дошли на Форум UFOport . Моля влезте или се регистрирайте.

Юли 11, 2020, 09:16:28 pm

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Виртуално гадаене

Гледане на карти „Ленорман”

Започната от Morena, Август 06, 2019, 12:33:22 pm

« назад - напред »

Morena

Цитат на: mozila в Ноември 14, 2019, 08:16:19 amМоренаа, излиза, че искаш да я смениш, но може би си на сигурно там, но искаш ново, нещо отвътре те кара сякаш да напуснеш, излиза вътрешна борба...
не ми показват с точност този път,
морена а с времето при картите как се ориентираш примерно колко дни, седмици ...
Благодаря ти. Права си, да. Сигурно ми е ,но не ми идва отвътре да върша тази работа.

За разговори , срещи е до няколко седмици. Пътуванията също са бързи карти.

Alina

@Morena,здравей!Кога ще се стабилизират отношенията с мъжа ми Х. и той отново ще стане това,което винаги е бил?Дава ли ни се второ дете?

sipbo

Здравейте , ще може ли да разбера дали ще получа работата чрез която
ще съм близо до любимият си . И дали разстоянието ще ни раздели ако не я получа .

mozila

Здравейте, Морена можеш ли да погледнеш до края на месеца на О. очертава ли му се да идва насам...
и изпита, който ми предстои щр го взема ли успешно...
ако имаш въпроси ще погледна и аз ...

Nom

Може ли да попитам @Morena, @mozila - имам някакви планове евентуално да се явявам на курс и изпит за по висок сертификат, например ниво С1, дали според вас ще успея или ще е загуба на средства и време и нерви.

Morena

Цитат на: mozila в Ноември 14, 2019, 07:46:55 pmЗдравейте, Морена можеш ли да погледнеш до края на месеца на О. очертава ли му се да идва насам...
и изпита, който ми предстои щр го взема ли успешно...
ако имаш въпроси ще погледна и аз ...
Ще имаш писмена комуникация с него. Ще имате среща по работа или в обществена сграда.
Според мен ще си вземеш изпита. Няма да има пречки.

За работата може да видиш дали ще взема бонус този и другия месец?
За И и мен може да теглиш общи неща. Не знам какво да питам. Аз си знам, че няма как да го видя ,ако не отида до старата работа. И да отида , няма да се случи чудо.

mirandata

Activis, можеш ли да ми изтеглиш едни карти? Какво се случва във интимната ми връзка, струва ми се, че нещо не е наред? Ще съм ти много благодарна.

Activis

Картите не са при мен, а и нямам много време за тях. Отдавна съм ги прибрал.

Защо ми се струва, че тази връзка не е много сериозна. Не усещам да имате някаква дълбока връзка по между ви. От части има омръзване при него. Държанието му е по- друго. За сега това мога да кажа.

mirandata

Morena

Цитат на: Nom в Ноември 14, 2019, 09:03:36 pmМоже ли да попитам @Morena, @mozila - имам някакви планове евентуално да се явявам на курс и изпит за по висок сертификат, например ниво С1, дали според вас ще успея или ще е загуба на средства и време и нерви.
Във връзка с работа ли ти трябва? Много си притеснена. Според мен ще се справиш. Нещо ново те очаква, ако го започнеш. Не знам дали е свързано с нова работа. Излезе договор , пари и работа или обществена сграда. Може и да сградата, в която се провежда курса.

Alina

@Morena,здравей!Кога ще се стабилизират отношенията с мъжа ми Х. и той отново ще стане това,което винаги е бил?Дава ли ни се второ дете?

sipbo

Цитат на: sipbo в Ноември 14, 2019, 02:48:33 pmЗдравейте Morena !Нова съм :)  ,но ще може ли да разбера дали ще получа работата чрез която
ще съм близо до любимият си . И дали разстоянието ще ни раздели ако не я получа .

mozila

Излиза да, ще получиш, зависи от жена, ще се чувстваш удовлетвпрена, а за И излизат само твоите желания, не показаха... пак ще погледна...
морена а не можеш ли да се свържеш с него да излезете да се видите на по кафе примерно или не...
аз не мога да зв на О. защото се скарахме много жестоко последния път( бях му дала време да реши какво да птави) и той се обади, но нещо се ядоса не издържал не можел да се познае, вс ставало бавно, Мн ме обичал, пък аз не го притискам и ми вика край, друг човек съм с теб... и така, чудя се какви намерения има...

Nom

@Morena това не е свързано с работата, хобито ми е в една такава сфера и съм се замисляла наистина. Благодаря ти, ще видим.

Morena

Цитат на: mozila в Ноември 15, 2019, 10:37:47 amИзлиза да, ще получиш, зависи от жена, ще се чувстваш удовлетвпрена, а за И излизат само твоите желания, не показаха... пак ще погледна...
морена а не можеш ли да се свържеш с него да излезете да се видите на по кафе примерно или не...
аз не мога да зв на О. защото се скарахме много жестоко последния път( бях му дала време да реши какво да птави) и той се обади, но нещо се ядоса не издържал не можел да се познае, вс ставало бавно, Мн ме обичал, пък аз не го притискам и ми вика край, друг човек съм с теб... и така, чудя се какви намерения има...

Благодаря ти. Не бих му писала. Няма да ми отговори. Последният път като го видях беше с жена. Не знам каква му е. Излизаха от блока, където живее ин се качиха в колата му. Според мен просто се е събрал отново с бившата си жена. И без карти се вижда. Човек ако има сериозни намерения ще направи всичко , да бъдете заедно. Всичко останало са тънки сметки.

TinyPortal 1.6.3 © 2005-2019