Гледане на карти „Ленорман” - page 21 - Ясновидство и предсказания онлайн - Форум UFOport - Page 21

Добре дошли на Форум UFOport . Моля влезте или се регистрирайте.

Декември 11, 2019, 02:55:45 am

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Виртуално гадаене

Гледане на карти „Ленорман”

Започната от Morena, Август 06, 2019, 12:33:22 pm

« назад - напред »

Morena

Цитат на: mozila в Ноември 13, 2019, 09:05:00 pmБлагодаря ти
Морена, Излиза едно привличане, голяма радост и покана за среща , свързва ви нещо 💋
Мъжът с А. ми призна за чувствата си днес... той какво очаква от мен...

О. ще се обади ли до края на седмицата?

Благодаря. Ами значи съвпадат с моите карти, както и при стари тълкувания на таро.
Миналата година една приятелка ми тълкува пътуване с колеги на банкет. В предишната фирма не отидох. То какво излезе. Хем друга фирма, хем банкетът е извън града. За банкетът беше тълкувала и тя за някакъв мъж. Аз не познавам никого от фирмата, освен моите колеги в малко офисче.

Излезе ,че той ще пътува. Възможно е да срещнеш колега от старата работа.
В чужбина ли пътува О. Често излиза.

mozila

Той не е от тук, до сега не е идвал в страната ни, явно е той с него работих, но и пътува до работата си...значи му се очертава път скоро ...

Хубаво е да отидеш, ще се срещнеш с нови хора, нови познанства, отиди с позитивна нагласа...

Morena

Цитат на: mozila в Ноември 13, 2019, 10:00:59 pmТой не е от тук, до сега не е идвал в страната ни, явно е той с него работих, но и пътува до работата си...значи му се очертава път скоро ...

Хубаво е да отидеш, ще се срещнеш с нови хора, нови познанства, отиди с позитивна нагласа...

Ясно. Защо не му пишеш. Намери повод да му пишеш по празниците. Или го питай нещо във връзка с работа да ти помогне.
Не ми се ходи особено. Всяка година съм на нов банкет.  С нови колеги.😂😂😂 Само в старата фирма с И ходих два пъти. И това беше най-хубавият банкет ,на който съм била.

Би ли ми теглила за работата, ще сменя ли след нова година?

simonab

Activis прекаляваш с месенето си навсякъде, нямаш дарби и заложби,спри да се обаждаш и да претендираш за способности. Всеки има усещания, но това не значи че може да предвиди нещо в бъдещето. Заблуждаваш хората и може да ги тласнеш в грешна насока. Като имаш много свободно време, това си е твой проблем, голямо месене.

Activis

Чакай малко. Аз не претендирам за нищо.Това е форум и свободна зона за писане. Другото, което е аз не съм виновен, че не приемаш казаното. Не те карам, също да ми вярваш. Не си човека, който може да ме определя, какъв съм аз.  Ясен ли съм. На
Знаеш ли напомняш ми на някоя.. имаше подобна потребителка.

simonab

Имало е вероятно още много други които не ти вярват, не се учудвам. Досаден си.

Pandora

Активис ти съживи форума! Обичаме те!

Activis

Ама хиляди пъти съм казвал, че никой не задължавам. И хиляди пъти съм казвал, че трябва да се приема и очевадното. Човек трябва да приема и загубите. В случая ти казвам, каквото виждам аз. А ти вярвай, на когото ти изнася.

mozila

Цитат на: Morena в Ноември 13, 2019, 10:17:35 pmЯсно. Защо не му пишеш. Намери повод да му пишеш по празниците. Или го питай нещо във връзка с работа да ти помогне.
Не ми се ходи особено. Всяка година съм на нов банкет.  С нови колеги.😂😂😂 Само в старата фирма с И ходих два пъти. И това беше най-хубавият банкет ,на който съм била.

Би ли ми теглила за работата, ще сменя ли след нова година?
Моренаа, излиза, че искаш да я смениш, но може би си на сигурно там, но искаш ново, нещо отвътре те кара сякаш да напуснеш, излиза вътрешна борба...
не ми показват с точност този път,
морена а с времето при картите как се ориентираш примерно колко дни, седмици ...

Morena

Цитат на: mozila в Ноември 14, 2019, 08:16:19 amМоренаа, излиза, че искаш да я смениш, но може би си на сигурно там, но искаш ново, нещо отвътре те кара сякаш да напуснеш, излиза вътрешна борба...
не ми показват с точност този път,
морена а с времето при картите как се ориентираш примерно колко дни, седмици ...
Благодаря ти. Права си, да. Сигурно ми е ,но не ми идва отвътре да върша тази работа.

За разговори , срещи е до няколко седмици. Пътуванията също са бързи карти.

Alina

@Morena,здравей!Кога ще се стабилизират отношенията с мъжа ми Х. и той отново ще стане това,което винаги е бил?Дава ли ни се второ дете?

sipbo

Здравейте , ще може ли да разбера дали ще получа работата чрез която
ще съм близо до любимият си . И дали разстоянието ще ни раздели ако не я получа .

mozila

Здравейте, Морена можеш ли да погледнеш до края на месеца на О. очертава ли му се да идва насам...
и изпита, който ми предстои щр го взема ли успешно...
ако имаш въпроси ще погледна и аз ...

Nom

Може ли да попитам @Morena, @mozila - имам някакви планове евентуално да се явявам на курс и изпит за по висок сертификат, например ниво С1, дали според вас ще успея или ще е загуба на средства и време и нерви.

Morena

Цитат на: mozila в Ноември 14, 2019, 07:46:55 pmЗдравейте, Морена можеш ли да погледнеш до края на месеца на О. очертава ли му се да идва насам...
и изпита, който ми предстои щр го взема ли успешно...
ако имаш въпроси ще погледна и аз ...
Ще имаш писмена комуникация с него. Ще имате среща по работа или в обществена сграда.
Според мен ще си вземеш изпита. Няма да има пречки.

За работата може да видиш дали ще взема бонус този и другия месец?
За И и мен може да теглиш общи неща. Не знам какво да питам. Аз си знам, че няма как да го видя ,ако не отида до старата работа. И да отида , няма да се случи чудо.

TinyPortal 1.6.3 © 2005-2019