Welcome to Форум UFOport . Please login or sign up.

Юни 25, 2019, 08:58:51 pm

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Виртуално гадаене

Любовен калкулатор

Щастливи числа за ТОТО

Числа за тото

Гледане на карти

Започната от Tanitka, Август 27, 2018, 08:58:05 pm

« назад - напред »

0 Потребители и 11 Гости преглежда(т) тази тема.

Elia

Цитат на: Elia в Януари 05, 2019, 04:17:47 pm
Saira,искам да те помоля при възможност да направиш едно подробно гадаена за годината ,какво му предстой на този ми човек /висок ,слаб ,светъл тен ,тъмни очи и коса /вече побеляла /на 50+.

Saira,с риск да досадя и аз ,примомням само ,защото не знам дали не си ме пропуснала из между всички .
Годината за него започна малко кофти и е много изнервен ...С нетърпение очаквам да видим каква ще е годишната му прогноза .

yan

Цитат на: yan в Януари 04, 2019, 05:42:56 pm
Цитат на: yan в Декември 15, 2018, 02:03:29 pm
Цитат на: Saira в Декември 10, 2018, 06:04:01 pm
@yan ,ще те посъветвам да изчакаш до НГ,ако тогава не предложи и  не пожелае да бъде с теб,това трябва да е повече от показателно за отношението му.Ти сама ще усетиш накъде вървят нещата и сама ще вземеш решение,което е най-доброто.Когато човек вземе сам решение,според усещането си ,тогава не съжалява.
Относно чернооката жена-Да,възможно е да е точно тази.Стоя твърдо зад казаното,че такава жена влияе и ще влияе на вашата връзка.
Това е което мога да ти кажа и да те посъветвам.
След НГ може да погледнем занапред как ще бъде.Дали със този човек или без него живота ти ще продължи да се развива и то доста бързо,като събития.

Здравей @Saira , след разговора ни направих две неща, с които проверих отношението му към мен - резултата беше трагичен. Вече дори не комуникирам с него, не отговарям на обаждания и съобщения - той за сега не осъзнава какво се случва. Знам,че той ще продължава да настоява да ме види и това ме притеснява. Днес ме търси, аз не вдигнах телефона, след това съм заспала, сънувах кошмар,че виждам косата си отрязана в сноп на леглото. Проверих какво ознаава това - че някой иска да ти вземе силите и енергията. Бих искала да те питам ако аз съм пасивна - повече не комуникирам с него по никакъв начин, той ще ме остави ли намира ? Ще мога ли да си тръгна без натиск и без напрежение ? Какво ще се случи след взетото от мен решение ? Ще успея ли да приклщча с тази история без повече контакт с него и кога ?
Жена под 40 г, мъж под 40 г, светъл тен съм аз, а той тъмен тен, тъмна коса и той и аз, аз съм с кафяви очи, а той със синкави.

Здравей @Saira , честита нова година - бъди здрава и успех във всичко. Бях ти писала преди Коледа за прогноза - дали смяташ,че ще прекъсна отношенията си мъжа, за който говорихме и кога тази истроия ще остане зад мен? Ще срещна ли нова любов, къде и как ще се случи?

Здравей,@Saira, дали си видяла моето запитване ?

Activis

Вие четете ли изобщо, какво пише жената??? Че ще отговори на всички, когато има възможност и че не е нужно само да цитатвате. Така рискувате да не ви се и отговори... Бъдете търпеливи.

yan

Цитат на: Activis в Януари 11, 2019, 09:57:19 pm
Вие четете ли изобщо, какво пише жената??? Че ще отговори на всички, когато има възможност и че не е нужно само да цитатвате. Така рискувате да не ви се и отговори... Бъдете търпеливи.

Ти не четеш ли,че имам запитване от 15.12, повторено на 4.1 и днес искам да се уверя ,че е видяно. Какъв е проблемът ти?

Nom

Вярвам всеки ще получи отговор, а @Activis е прав. Подкрепям.
Търпение, уважение и разбиране!

Activis

Аз нямам проблем, но изрично на няколко пъти се повтаря, да не се прецитатват постовете. Така не изпреварвате другите запитващи. А и нали знаеш, че е по преценка на гледащия дали ще отговори. Със зор не става. Всеки чака, но, когато му дойде реда тогава... Няма да се научите.
@Saira извинавам се на теб, но наистина трябва да се въведе ред на нещата, както говорихме...

Activis

@Nom няма оправия. Всеки бърза. Така е изнервящо...Повтаряне, повтаряне, всеки да мине отпред...

yan

Ако не е дисциплинирано,че съм чакала 1 месец и чак тогава питам, извинявай - направи по-добър ред.

Activis

Цитат на: yan в Януари 11, 2019, 10:27:58 pm
Ако не е дисциплинирано,че съм чакала 1 месец и чак тогава питам, извинявай - направи по-добър ред.

Ами ще чакаш, колкото трябва. Като му дойде времето ще ти се отговори. Тук хората не са роботи. А и се дава предимство на хора, на които не е гледано почти, и това Саира го е казвала не и един път...

Nevenna

Здравейте. Искам да знам дали човекът, с който се срещам напоследък има въобще някакво отношение към мен и дали има бъдеще тази връзка.
Аз съм с тъмна коса и светли очи,той е с тъмна коса и тъмни очи, по-малък от мен, ако има значение.
Благодаря!

Романтик

Цитат на: Nevenna в Януари 11, 2019, 11:28:15 pm
Здравейте. Искам да знам дали човекът, с който се срещам напоследък има въобще някакво отношение към мен и дали има бъдеще тази връзка.
Аз съм с тъмна коса и светли очи,той е с тъмна коса и тъмни очи, по-малък от мен, ако има значение.
Благодаря!

Saira иска да знае също цвят на кожа - бял, мургав и години под или над 40...да ви улесня

Nevenna

Цитат на: Романтик в Януари 12, 2019, 02:19:08 am
Цитат на: Nevenna в Януари 11, 2019, 11:28:15 pm
Благодаря!

Saira иска да знае също цвят на кожа - бял, мургав и години под или над 40...да ви улесня

Да, благодаря. Тъмен е, аз съм с нормален тен. Под 40 сме и двамата.

Тоти оил

Здравей Saira!Благодаря за изчерпателните отговори и решаването на здравословния проблем!
Искам да ви попитам ще има ли начин по който да се отърва от тази жена, която нарушава личното ми пространство и спокойствие и  ми прави магии? С органите на реда комуникирах, но без резултат, тъй като явно има намеса и оттам.

Saira

Ще отговоря при възможност на всеки,на който не съм отговорила
@yan ,видяла съм запитването ти и обстойно ще ти обърна внимание.
@Elia ,на теб ти направих прогноза за годината и на допълнителни въпроси,както казах няма да отговарям.Това,коетоме питаш за този мъж е допълнителен въпрос.Мога да ти отговоря на него едва в края на този месец,а ако бързаш има и други към които да се обърнеш/по твоя преценка/.
Много пъти съм повтаряла и пак ще се повторя- с предимство за гледане са тези,на които не е гледано до сега и тези,които не задават често въпроси .Запазвам си правото да отговарям на тези хора,на които аз преценя.Тези,които задават по едно и' също време въпроси към мен и към друг ясновидец-на тях няма да отговарям. Ще съм благодарна ако все пак се придържате към написаното и да не влизате в конфликтни ситуации и спорове.

Saira

@Тоти оил ,здравей! С теб започнахме разискването на въпроса миналата седмица.Сега продължаваме.Имах въпрос към теб,но явно не си го видяла: тази жена по какъв начин има достъп до теб? и как нейни познати влизат в твоя дом?
Аз имам виждането,че тя няма вече контакти с теб.
Друго,което искам да ти кажа е ,че органите на реда в този случай няма как да ти помогнат,излишно е да ги занимаваш.

TinyPortal 1.6.3 © 2005-2019