Гледане само за работа - page 14 - Ясновидство и предсказания онлайн - Форум UFOport - Page 14

Добре дошли на Форум UFOport . Моля влезте или се регистрирайте.

Декември 11, 2019, 11:40:04 am

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Виртуално гадаене

Гледане само за работа

Започната от @[email protected], Февруари 17, 2019, 10:59:01 pm

« назад - напред »

ЦВЕТЕ

Здравей Морена, може ли и на мен да погледнеш ,   за другото предложение, което имам за бълг. фирма.Там как ще е средата и шефовете?

crab

Здравейте! Може ли да попитам дали ще започна работа скоро?

Tanitka

Здравейте,бих желала да попитам ще си намеря ли скоро работа?Благодаря предварително

veroni

Цитат на: veroni в Юни 22, 2019, 08:36:01 pmЗдравейте може ли  Morena  да ми гледаш тази вечер.Много ще ти бъда благодарна. Кандитствах за работа на няколко места до края на този месец ще ми се обадят ли да започна работа. какво виждаш за мен в бъдеще.
МНОГО ВИ МОЛЯ ДНЕСКА ДА МИ ОТГОВОРИТЕ ИМАМ РОЖДЕН ДЕН .

Morena

Цитат на: veroni в Юни 26, 2019, 09:02:14 pm
Цитат на: veroni в Юни 22, 2019, 08:36:01 pmЗдравейте може ли  Morena  да ми гледаш тази вечер.Много ще ти бъда благодарна. Кандитствах за работа на няколко места до края на този месец ще ми се обадят ли да започна работа. какво виждаш за мен в бъдеще.

Ще започнеш работа , но със забава. Ще ти харесва работата. Бъди упорите и не се отказвай.
Честит рожден ден. Жалая ти да се сбъднат най-смелите ти мечти.

Tanitka

Здравейте,може ли да погледнете и зя мен,ще започна ли скоро работа?Благодаря предварително

veroni

Цитат на: Morena в Юни 26, 2019, 11:32:26 pm
Цитат на: veroni в Юни 26, 2019, 09:02:14 pm

Ще започнеш работа , но със забава. Ще ти харесва работата. Бъди упорите и не се отказвай.
Честит рожден ден. Жалая ти да се сбъднат най-смелите ти мечти.
Много ти благодаря да си жива и здрава.

Kalhari

Здравейте,Искам да попитам какво ме очаква в работен аспект,ще ми подновят ли договора.От 2 месеца съм на нова работа и ми е притеснено още относно атмосферата,колегите шефа ми е много педантичен,дребнав,сприхав и не толерира грешки дори и при новаци като мен .Старая се да не правя грешки,но се случва на няколко пъти не са фатални,но той се опитва с тон да говори и ме притеснява още съм на испитателен срок до септември.Колегите ми са почти само мъже горе доло се разбирам с тях,но някак далечни са.Бихте ли ми казали ще потръгнат ли нещата.Ще ми подновят ли договора или ме очаква ново работно място.

amaralis

Началото на тази година напуснах предишната си работа на която съм работила от доста време.В момента нямам работа,подадох молба за друго работно място и на старото също,все още нямам обаждане и от двете места,има ли вероятност изобщо да ми се обадят поне от едното?Жена  А на 45г.

ГГ

здравейте...наскоро ( от около 1 месец ) съм на работа на ново работно място, като цяло не съм доволна от мястото където съм...очертава ли се до края на годината да го сменя, и ще си намеря ли работа която да си заслужава и да е по - подходящ вариант за мен...

[email protected]

Здравейте! @FairyTale, преди около месец бях кандидатствала за докторантура в моя университет, но още нямам отговор. Дали имам някакъв шанс за тази позиция? Вече бях отхвърлена един път и съм питала тук и преди за тази позиция. Тогава не се получи. Аз вече я отхвърлих в съзнанието си и се насочих и към други работи, но тъй като това беше нещо, с което много исках да се занимавам, реших да попитам пак.

FairyTale

@[email protected] не може ли да отидеш до университета и да видиш какво се случва там. Струва ми се,че е възможно да има обявени списъци и да са те класирали, най  добре отиди. Възможно е и си мисля,че късметът с работата ще ти се усмихне и в друг град, след като ти редстои пътуване макар и с приятелка, но за кратко. Мисля,че там ще имаш шанс както си мисля че имаш шанс и за докторантурата.

[email protected]

@FairyTale, благодаря ти, че се отзова отново, ще отида утре до университета. Аз им звънях миналата седмица, вдигна ми една жена, която каза, че са провели няколко интервюта вече, но още не са обявили крайните резултати. Каза също и, че след като не съм била повикана за интервю, по-скоро не съм сред избраните, но не беше сигурна. Ако отида там дали ще разбера нещо по-положително? Вижда ли се дали ще бъда повикана за интервю. Аз харесвам също много и другия град, но ако имам възможност да остана в моя университет, бих се радвала много.

FairyTale

Отиди и виж, една разходка добре ще ти се отрази, все си мисля че ще отидеш на интервю за докторантура. И все си мисля,че ще те класират . Аз те виждам точно и на интервю и като човек избран за докторантура и ти стискам палци.

[email protected]

@FairyTale, бях до университета, но се оказа, че всички са в лятна ваканция. Не видях и никакъв списък на някакви обявени места. Какво би ме посъветвала да направя?

TinyPortal 1.6.3 © 2005-2019