Гледане само за работа - page 15 - Ясновидство и предсказания онлайн - Форум UFOport - Page 15

Добре дошли на Форум UFOport . Моля влезте или се регистрирайте.

Октомври 24, 2019, 04:59:42 am

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Виртуално гадаене

Гледане само за работа

Започната от @[email protected], Февруари 17, 2019, 10:59:01 pm

« назад - напред »

FairyTale

Да продължиш, да търсиш. Изчакай лятната оотпуска, на есен вероятно ще се знае какво се случва с ъдещие докторанти, продължавам да имам усещане, че ще си сред тях.

[email protected]

@FairyTale, благодаря! Днес получих имейл от университета, че не съм сред кандидатите, които минават към следващия кръг. Пишеше и, че това не е официален отказ и по-късно статусът ми може да се промени,но малко се отчаях. Това по-скоро значи, че няма да бъда избрана, нали?

FairyTale

Това означава,че може да има отказали се кандидати и да те класират. Това по скоро значи,че няма да се отчайваш,  възможно е сред време нещата да се променят, горе главата! Това е неофициален резултат.

Tanitka

Здравейте!Бих искала да попитам ще си намеря ли скоро работа,от 2
3 месеца търся и не намирам нищо подходящо,отчаяна съм вече.Ако може някой от ясновидците да погледне,дали се очертава скоро да започна някъде?Благодаря предварително

Margarita123

Здравейте!
От 4 месеца търся работа и не намирам. Бях на интервюта, но не ме одобриха. Продължавам да търся. Трудно е и съм притеснена. Въпросът ми е, ще намеря ли работа?
Благодаря за отделеното време!

Десислава9

Здравейте @Morena, много моля да погледнете и за мен - от 15г работя в една фирма,която сменя купувача си.Израстнах нагоре,в момента съм притеснена за заплащането и дали да продължа или да се преместя на друго място.Моля,да погледнете дали да остана или да се местя?!Ще има смяна на екипа,с който ще работя.Имам нов шеф,с който вече работим,но нз при него ли да остана!?Финансово как ще е положението?Да продължа ли там?

DeYo

Здравейте! На скоро останах без работа, поради отказа си да бъда употребявана и унижавана от ръководството. Сега си търся работа усилено, защото нямам собствен дом и съм под наем, и животът ми зависи именно от работата... Можете ли да ми кажете, дали скоро ще намеря нещо подходящо, защото и спестяванията се топят бързо...

FairyTale

@DeYo потърси възможност макари временно да отидеш да живееш при родинин, хора на които имаш доверие, дори приятел. Мисля,че след 15ти август ще се откри възможност подобна на тази, която си напуснала, с по добри условия и ръководство. В същата  сфера, с която си се занимавал досега.

veroni

Здравейте кандитствах за работа в ЧЕЗ Електро България АД гр. Видин за длъжност "Организатор работа с клиенти" ще започна ли там постояна работа и ще взимам ли добра заплата.

veroni

Цитат на: veroni в Юли 14, 2019, 08:14:03 pmЗдравейте кандитствах за работа в ЧЕЗ Електро България АД гр. Видин за длъжност "Организатор работа с клиенти" ще започна ли там постояна работа и ще взимам ли добра заплата.
Може ли да ми отговорите тази вечер моля.

FairyTale

@Tanitka до есента трябвада намериш. Много зависи човек какво търси, но теб те виждам скоро на добра позиция може би към 10 август. 

Lanfear

Ще остана скоро без работа. Ще си намеря ли по-хубава и по-платена скоро? Първата ми буква е В. На 38 години съм.

veroni

Цитат на: veroni в Юли 14, 2019, 09:33:52 pm
Цитат на: veroni в Юли 14, 2019, 08:14:03 pmЗдравейте кандитствах за работа в ЧЕЗ Електро България АД гр. Видин за длъжност "Организатор работа с клиенти" ще започна ли там постояна работа и ще взимам ли добра заплата.
Може ли да ми отговорите тази вечер моля.
Първата ми буква е В на 33 години съм моля гледайте ми .

[email protected]

@FairyTale, пристигнах в другия град с моята приятелка, където ми каза че може да получа предложение за работа, но все още не съм получила никакво известие. Тук съм до неделя, дали ще ми се обадят от някъде докато съм тук?

Margarita123

Цитат на: Margarita123 в Юли 12, 2019, 12:29:09 pmЗдравейте!
От 4 месеца търся работа и не намирам. Бях на интервюта, но не ме одобриха. Продължавам да търся. Трудно е и съм притеснена. Въпросът ми е, ще намеря ли работа?
Благодаря за отделеното време!
Може ли да погледнете дали ще си намеря работа скоро?

TinyPortal 1.6.3 © 2005-2019