Гледане само за работа - page 21 - Ясновидство и предсказания онлайн - Форум UFOport - Page 21

Добре дошли на Форум UFOport . Моля влезте или се регистрирайте.

Ноември 18, 2019, 11:24:24 pm

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Виртуално гадаене

Гледане само за работа

Започната от @[email protected], Февруари 17, 2019, 10:59:01 pm

« назад - напред »

Morena

Цитат на: Мкери в Ноември 08, 2019, 05:48:27 pmОпасения да не пропусна възможността дори  да не е това което искам.В очакване на по-доброто да изгубя, защото нищо не се знае.Все пак е конкурс!

Ако стоиш на едно място никога няма да разбереш на какво си способна. Само смелите получават това, което искат. Е , има и с връзки, но който има ги използва.

[email protected]

Цитат на: Activis в Ноември 07, 2019, 09:43:41 pmОт към заплащане е по- добра идея да приемеш. Но трябва да прецениш за себе си, къде ще се чувстваш по- добре. Проучи първо нещата. Опасявам се, че може да имаш  някакви леки пречки от сегашния работодател, но не е невъзможно да се преместиш. Нещо се чувстваш раздвоена. След като ти изпратят информация разгледай нещата направи сравнение и прецени. Но не бързай да им казваш,че има вариант да напуснеш, преди да си сигурна в другата работа.

@Activis, да и аз мисля така да направя. Но по скоро се чудя дали ще ми предложат работата, защото до момента имах само нещо като телефонно интервю?

Мкери

Цитат на: Morena в Ноември 08, 2019, 09:16:22 pmАко стоиш на едно място никога няма да разбереш на какво си способна. Само смелите получават това, което искат. Е , има и с връзки, но който има ги използва.
идва един момент, когато искаш сигурност, а иначе опитвах много и знам кокво е да си добра, но да нямаш гръб. И затова искам информация дали шансовете са на моя страна.Благодаря!

Activis

Е имаш сигурна работа. Понякога аз самият не мога да ви разбера тук. Някво противоречие имате. Отговорихме ви няколко пъти вие продължавате с въпросите.

Activis

Цитат на: [email protected] в Ноември 08, 2019, 09:51:33 pm
Цитат на: Activis в Ноември 07, 2019, 09:43:41 pmОт към заплащане е по- добра идея да приемеш. Но трябва да прецениш за себе си, къде ще се чувстваш по- добре. Проучи първо нещата. Опасявам се, че може да имаш  някакви леки пречки от сегашния работодател, но не е невъзможно да се преместиш. Нещо се чувстваш раздвоена. След като ти изпратят информация разгледай нещата направи сравнение и прецени. Но не бързай да им казваш,че има вариант да напуснеш, преди да си сигурна в другата работа.

@Activis, да и аз мисля така да направя. Но по скоро се чудя дали ще ми предложат работата, защото до момента имах само нещо като телефонно интервю?

Интервюто как чувстваш, че мина. Води се по вътрешния усет. Не си се представила зле. Но май ще си останеш на сегашното място. И пак казвам не споменавай, че искаш да работиш на друго място.

Мкери

Цитат на: Мкери в Ноември 09, 2019, 08:54:47 amидва един момент, когато искаш сигурност, а иначе опитвах много и знам кокво е да си добра, но да нямаш гръб. И затова искам информация дали шансовете са на моя страна.Благодаря!
Нямам право да пропускам възможност  и се надявам да не я  постигна!!! Успех и на вас!

[email protected]

[/quote]
Цитат на: Activis в Ноември 09, 2019, 10:16:26 amИнтервюто как чувстваш, че мина. Води се по вътрешния усет. Не си се представила зле. Но май ще си останеш на сегашното място. И пак казвам не споменавай, че искаш да работиш на друго място.
@Activis, ами добре ми се стори, че мина, но не знам дали ще ми предложат наистина работа, но ще изчакам и ще видя какво ще стане.

Margarita123

Вече се обучавам на работа. Справям се, позицията ми харесва. Интересува ме ще издържа ли изпитателния срок? Ще съм много благодарна ако ми изтеглите карти.
Благодаря.

little_angel

Здравейте,

Приятелят ми си търси работа от няколко месеца, но все удря на камък. Ако го повикат за интервю, след това или не му се обаждат, или директно му казват, че не става за работа. Последното е заради това, че по рождение е инвалид и като го видят дори не искат да проведат самото интервю.
Напоследък забелязвам, че това, че не работи, влияе върху настроението и самочувствието му.

Въпросът ми е - ще си намери ли работа в следващите 3-4 месеца? Инициалите му са Б.П.

Поздрави

Morena

Бихте ли погледнали за мен за работа до 6 м. Ще напусна ли сегашната или ще остана?
Благодаря.

Activis

Цитат на: Morena в Ноември 10, 2019, 08:12:17 pmБихте ли погледнали за мен за работа до 6 м. Ще напусна ли сегашната или ще остана?
Благодаря.

Твърде далечен период е. Но на този въпрос може да си отговориш сама. Не е нужно и да се задава поради факта, че сама усещаш. По- въжможно е да останеш.

Activis

@little_angle. Много трудно. Повече време ще отнеме от тези месеци. Ти трябва да го подкрепяш за да не се отчайва.

Nom

@Activis искам да те попитам за твоето усещане в една ситуация. Няе свързани с един материали, който сега пиша, имам малък опит в тази сфера, договорих се с жената, с която се свързах. Какво ти е усещането относно заплащането на моята работа?

Activis

Струва ми се, че жената ще бъде точна спрямо теб. А ти ще се справиш с това.

Margarita123

Цитат на: Margarita123 в Ноември 10, 2019, 05:32:33 pmВече се обучавам на работа. Справям се, позицията ми харесва. Интересува ме ще издържа ли изпитателния срок? Ще съм много благодарна ако ми изтеглите карти.
Благодаря.
Може ли да погледнете, дали ще се задържа на това работно място?

TinyPortal 1.6.3 © 2005-2019