Гледане за любов - page 28 - Ясновидство и предсказания онлайн - Форум UFOport - Page 28

Добре дошли на Форум UFOport . Моля влезте или се регистрирайте.

Ноември 25, 2020, 09:34:39 am

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Виртуално гадаене

Гледане за любов

Започната от Krisity0919, Януари 15, 2020, 06:20:45 pm

« назад - напред »

Тара

Цитат на: irena-78 в Септември 15, 2020, 01:56:52 pmЗдравейте! От няколко години имам връзка с П.Преди няколко месеца разбрах, че се вижда и с друга жена, бях съсипана и спряхме да се виждаме. Преди седмица ме потърси отново и искаше да се видим. Не знам какво да правя! Страхувам се, че отново ще ме нарани! Обича ли ме? Държи ли на мен? Ще бъдем ли заедно? Имам ли някакво бъдеще с П. и мога ли да му се доверя?
Благодаря Ви! 
Здравей, мисля че задаваш въпроси, на които отговорите са очевидни. Не те обича, не държи на теб, не можеш да му имаш доверие, а дали имате бъдеще зависи от теб. Ако желаеш можеш да му дадеш шанс да сте заедно, въпросът е какво бъдеще си постилаш ти самата с този човек. Човек, който държи на теб, няма да има паралелна връзка. Друг е въпросът, ако нямате връзка и се опознавате просто, тогава е нормално да се виждате и с други хора, докато направите избора си на партньор и той е взаимен.

Тара

Цитат на: lavieebelle в Септември 14, 2020, 07:14:04 amПросто изпитвам любопитство защо се свърза отново с мен, каква е причината.
Благодаря за бързия отговор!
Любопитството не винаги е полезно, в този случай е вредно. Картите Таро не се използват лекомислено, просто за задоволяване на едното любопитство! Това е сериозен инструмент за работа върху себе си. Те показват настоящите енергии, мисли и чувства на човека и какво би се получило в бъдеще, ако нищо не се промени у човека. Но човек може да работи върху мислите и емоционалното си състояние и по този начин да променя в по-добра посока бъдеще то си.

Ariel

Здравей Тара! До колко време ще трябва да осъществя избора за който ми беше писала  -по нагоре! Сетих се за един бивш зодия скорпион! Той е женен с дете! Но има някаква промяна в статута му на семеен! Не знам много, само слухове! Между него ли ще трябва да избирам ? Той е от друг град.

Тара

Цитат на: Ariel в Септември 18, 2020, 08:19:36 pmЗдравей Тара! До колко време ще трябва да осъществя избора за който ми беше писала  -по нагоре! Сетих се за един бивш зодия скорпион! Той е женен с дете! Но има някаква промяна в статута му на семеен! Не знам много, само слухове! Между него ли ще трябва да избирам ? Той е от друг град.
Малко е трудно
Цитат на: Ariel в Септември 18, 2020, 08:19:36 pmЗдравей Тара! До колко време ще трябва да осъществя избора за който ми беше писала  -по нагоре! Сетих се за един бивш зодия скорпион! Той е женен с дете! Но има някаква промяна в статута му на семеен! Не знам много, само слухове! Между него ли ще трябва да избирам ? Той е от друг град.
Като време е малко трудно да се гадае с Таро, но имай предвид, че картите показаха някаква скрита истина/някаква хитрост от страна на човек, с когото ти предстои общуване в любовен аспект. Ти най-добре ще усетиш какво е подходящо за теб.

Ariel

Да Тара! Не обичам измамници или лъжци! Благодаря!

CrystalHeart

Здравей, Тара! От скоро излизам с А.А. Имам ли шансове за сериозна връзка с него и мога ли да му се доверя?

S

Здравей,Тара!Мислех си, че мой колега е сродната ми душа, но май не е така? Може ли да ми кажеш дали бъркам за колегата? Ще срещна ли истинската любов и кога? Вече се съмнявам, че ще се случи.

gerivas

Здравей, Тара. Мъжът ми държи ли на мен, обича ли ме наистина или е с мен от удобство? 😔

ALENA

Здравей, Тара! От доста време не бях влизала тук , но имам въпрос и искам да попитам теб, ако е удобно.Ще се осъществи ли нашата среща с Кирил?

alvena

Здравей Тара!Може ли да погледнеш за моя приятел В.С?Ще му се подредят ли нещата в близките 1-2 месеца или ще се наложи да замине за чужбина?Защото ако това стане,мисля,че нещата между нас ще приключат.Благодаря предварително!

Нели

Здравейте @Тара ! Може ли да погледнете и за мен? Много разочарования съм преживяла в любовта и отново се влюбих във един мъж. Той е обвързан , но сърцето ми отново ме предаде. Запознахме се преди 7 месеца със него почти всеки ден се виждаме и говорим общи неща , но шегите по междуни , погледа му ме карат да си мисля , че и той изпитва нещо към мен. Може ли да ми кажете дали наистина ме иска и как ще се развият нашите отношения?

Pandora

Здравей Тара! Може ли да попитам защо Н,  мой приятел прекъсна връзката си с мен , сменил си е номера или променил, не дава индикации в социални мрежи? Обвързан  ли е и затова ли ме предпазва , да не страдам? Също и имейла му е невалиден.

Тара

Цитат на: CrystalHeart в Септември 19, 2020, 02:15:02 amЗдравей, Тара! От скоро излизам с А.А. Имам ли шансове за сериозна връзка с него и мога ли да му се доверя?
Има чувства от негова страна, потенциална възможност за любовни взаимоотношения и карта неизвестност т. е. каквото си го направите нататък. :)

*Нещо настройките във форума не ми харесват, пиша по 10 пъти, за да публикувам...дава грешка, не мога да чакам 360 сек. всеки път, за да натисна бутон публикувай

Еlle

Здравей,@Тара!
Би ли ми гледала за развитие на отношенията ни с Н.!След дълга раздяла, отново подновихме отношения, в началото тръгна добре, но сега предимно приятелство, отколкото близост, живеем в разл. градове, той има доста проблеми и грижи към родител на легло, депресиран е, мисля.Не иска да говорим, не било момента и аз се отдръпнах,поисках време.Объркана съм и малко разочарована.
Благодаря ти предварително!Хубав ден!

Тара

Цитат на: Еlle в Септември 25, 2020, 11:17:56 amЗдравей,@Тара!
Би ли ми гледала за развитие на отношенията ни с Н.!След дълга раздяла, отново подновихме отношения, в началото тръгна добре, но сега предимно приятелство, отколкото близост, живеем в разл. градове, той има доста проблеми и грижи към родител на легло, депресиран е, мисля.Не иска да говорим, не било момента и аз се отдръпнах,поисках време.Объркана съм и малко разочарована.
Благодаря ти предварително!Хубав ден!
Излиза ти веднага карта, свързана със създаване на семейство и то по любов. Не бива да има премълчавания в една връзка, по-добре да се поскарате, отколкото да има мълчание...нали затова е близкия човек да можеш да споделиш и хубавото и лошото.

TinyPortal 1.6.3 © 2005-2019