Гледане за любов - page 23 - Ясновидство и предсказания онлайн - Форум UFOport - Page 23

Юли 04, 2020, 12:16:02 pm

Новини:

Внимание! Моля да не се задават едни и същи въпроси по няколко пъти особено в разделите за Ясновидство и Любов! Също така в тези раздели да не се задават въпроси с които да се до уточняват гледките! Старайте се след като си зададете въпроса да взимате участие и в темите на другите. Хора, които само питат без да са полезни на другите могат да бъдат ограничени или дори блокирани.

Добре дошли на Форум UFOport . Моля влезте или се регистрирайте.

Юли 04, 2020, 12:16:02 pm

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Виртуално гадаене

Гледане за любов

Започната от Krisity0919, Януари 15, 2020, 04:20:45 pm

« назад - напред »

Morena

Здравей, Тара, когато имаш време може ли да погледнеш между мен и И. ще има ли възобновяване на отношенията?
Благодаря предварително.

ААА

Здравейте. Просто искам някой да ми отговори.Как ще се развият отношенията ми с К. Него все нещо го спира, мисля, че е подсъзнателно. Може би страх от влюбване. Не е споделял чувствата си към мен, но виждам погледа му. Не съм на ясно как да постъпя. Благодаря Ви.

Belinda

Здравейте, бихне ли казали как ще се развие връзката между дъщеря ми М. и нейния приятел С.?
Благодаря Ви предварително!

klody

Здравейте! Разделихме с човекът, с когото бяхме заедно цели 7 години. На този етап поддържаме добри приятелски отношения, но аз не искам да сме само приятели, той ми липсва и искам да подновим нашата връзка. Има ли шанс това да се случи и ако да, до колко време.

Благодаря предварително!

Анджи

@Nom Моля те да ми кажеш, дали има шанс моята връзка да се възобнови и да просъществува за в бъдеще в нещо по-сериозно - семейство и деца!
Благодаря ти!

TinyPortal 1.6.3 © 2005-2019