Гледане за любов - page 29 - Ясновидство и предсказания онлайн - Форум UFOport - Page 29

Добре дошли на Форум UFOport . Моля влезте или се регистрирайте.

Октомври 21, 2020, 08:46:33 pm

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Виртуално гадаене

Гледане за любов

Започната от Krisity0919, Януари 15, 2020, 06:20:45 pm

« назад - напред »

Тара

Цитат на: gerivas в Септември 20, 2020, 08:00:39 pmЗдравей, Тара. Мъжът ми държи ли на мен, обича ли ме наистина или е с мен от удобство? 😔
Голямо натоварване в работен план излиза за него, иначе всичко е наред, може да те пренебрегва за момента неумишлено, но не мисля, че е с теб заради удобство определено.

CrystalHeart

Цитат на: Тара в Септември 25, 2020, 03:49:57 amИма чувства от негова страна, потенциална възможност за любовни взаимоотношения и карта неизвестност т. е. каквото си го направите нататък. :)

*Нещо настройките във форума не ми харесват, пиша по 10 пъти, за да публикувам...дава грешка, не мога да чакам 360 сек. всеки път, за да натисна бутон публикувай
Благодаря ти, Тара! :)

irena-78

Цитат на: Тара в Септември 18, 2020, 06:48:53 pmЗдравей, мисля че задаваш въпроси, на които отговорите са очевидни. Не те обича, не държи на теб, не можеш да му имаш доверие, а дали имате бъдеще зависи от теб. Ако желаеш можеш да му дадеш шанс да сте заедно, въпросът е какво бъдеще си постилаш ти самата с този човек. Човек, който държи на теб, няма да има паралелна връзка. Друг е въпросът, ако нямате връзка и се опознавате просто, тогава е нормално да се виждате и с други хора, докато направите избора си на партньор и той е взаимен.
Цитат на: Тара в Септември 18, 2020, 06:48:53 pmЗдравей, мисля че задаваш въпроси, на които отговорите са очевидни. Не те обича, не държи на теб, не можеш да му имаш доверие, а дали имате бъдеще зависи от теб. Ако желаеш можеш да му дадеш шанс да сте заедно, въпросът е какво бъдеще си постилаш ти самата с този човек. Човек, който държи на теб, няма да има паралелна връзка. Друг е въпросът, ако нямате връзка и се опознавате просто, тогава е нормално да се виждате и с други хора, докато направите избора си на партньор и той е взаимен.

Извинявам се, но искам да попитам дали това показват картите или просто изразявате мнение?

K_Love19

Здравейте, имам чувства от доста време към свой колега П.Т. Изглеждаше, че и той проявява интерес към мен, но напоследък се държи различно. Може ли да погледнете дали има шанс да имам връзка с него? Ако не дали ще успея да го забравя и да срещна някого, с когото да имам сериозна връзка? Благодаря!

Elia

Тара,здравей!Искам да те помоля да погледнеш и за мен ..Изпаднах в доста тежко финансово положение ,мъж Е. с който съм почти вече три години  пое ангажимент да ми помага .Ако до сега много пъти съм се опитвала да се разделя с него,сега се страхувам да не остана сама и да не успея да се справя.За в момента той ме успокоява и ме подкрепя ,имам чувството обаче ,че ще му омръзне ,ще се измори и в един момент ще се откаже от мен.
Незнам точно как да формулирам въпроса си ,иска ми се да разбера какво ще покажат картите за това дали за на пред той ще продължи да е до мен и да ми помага или ще се откаже .
Много се се страхувам дали ще успея сама да се оправя а и аз си го обичам ,но дали и той ме обича до толкова,че да издържи с мен?

CrystalHeart

@Тара с А.А. преди няколко дни имахме конфликт, той твърди, че проблеми с мене няма, но аз усетих как той се отдръпна от мене. Скарахме се, защото аз се засегнах от някои негови изказвания, които приех за заяждане и имам чувството, че се е намесила трета страна, която да "дава акъл" и той вече е негативно настроен към мен. Въпросът ми е - негативно настроен ли е към мене или наистина в момента си има негови проблеми, защо се отдръпна?

Pandora

Странен оправи ли настройките на форума?

Jen

Здравей,Тара!Напоследък все не ми върви със мъжете и  във момента съм сама.Исках да попитам дали скоро ще се появи човек,които наистина да държи на мен и със когото да имаме сериозни отнишения, а не губене на време?Благодаря за отделеното време!

ket

Привет🙂
Миналия август се запознах с интересен мъж, но не мислех, че пътищата ни ще се пресекат отново.
Преди няколко месеца той оглави фирма със седалище, близо до моята работа-пътищата ни се пресичат често, а той не крие симпатиите си. Аз дори реших, че умишлено се е преместил, щото му бях споменала къде работя.
Но!!! Тия дни го видях пред офиса с компания и девойка, която беше сложила ръка на кръста му-не знам какво да мисля.
Аз съм К, везни, кестенява коса и очи. Той -Н., козирог,прошарени коси,тъмни очи и десетина години по-голям.
Молбата е за прогноза за отношенията ни-ще имаме ли такива и трябва ли да се притеснявам от девойката, която го беше прегърнала през кръста?
Благодаря предварително!

Тара

Здравей, irena-78. Имаш пълното право да подминеш отговора ми, ако не ти харесва и също така имаш пълното право да търсиш отговори за себе си. Лично аз предпочитам не сладки приказки и да ме залъгва някой как всичко ще стане точно така, както аз искам и то веднага или в най-лошия случай до месец, предпочитам да знам доста често очевидната истината. Преди време ходих при известна и в чужбина гадателка и тя ми каза да оставя някаква сума по моя преценка и ми предсказа как нещата ще са супер прекрасни и ще станат така, както искам. Ами, не станаха; аз отдавна знаех истината, но не ми се искаше да я приема, затова и ходих да се допитвам, за да ми кажат това, което на мен ми се иска. Хубавото е, че след време истината винаги се разкрива, затова казват хората "времето ще покаже".

Еlle

Цитат на: Тара в Септември 25, 2020, 01:30:57 pmИзлиза ти веднага карта, свързана със създаване на семейство и то по любов. Не бива да има премълчавания в една връзка, по-добре да се поскарате, отколкото да има мълчание...нали затова е близкия човек да можеш да споделиш и хубавото и лошото.
Благодаря ти ,@Тара!Дай боже!
Хубава седмица!

Аве

Здравей, Тара! Имам питане за човека с когото съм. Казва се И. Запознахме се по интернет. Той е по - млад от мен и живее доста далеч от града в който живея аз. Виждаме се рядко. Притеснява ме факта, че все не може да си намери работа която да го устройва. Винаги се кара с работодателите си и напуска. Преди него живеех с един господин който беше горе долу пак така. На практиката с него живеехме на моята заплата. Страхувам се да не се повтори всичко. Чисто финансово няма да издържа. Иначе с И. правим планове да живеем заедно. Той да дойде при мен, защото аз имам добра работа, а той да си търси нещо подходящо в нашия град. Ще ни се получат ли нещата? Ще си намери ли добра работа? Сериозен ли е? Предварително благодаря!

Тара

Цитат на: Аве в Септември 28, 2020, 08:59:55 pmЗдравей, Тара! Имам питане за човека с когото съм. Казва се И. Запознахме се по интернет. Той е по - млад от мен и живее доста далеч от града в който живея аз. Виждаме се рядко. Притеснява ме факта, че все не може да си намери работа която да го устройва. Винаги се кара с работодателите си и напуска. Преди него живеех с един господин който беше горе долу пак така. На практиката с него живеехме на моята заплата. Страхувам се да не се повтори всичко. Чисто финансово няма да издържа. Иначе с И. правим планове да живеем заедно. Той да дойде при мен, защото аз имам добра работа, а той да си търси нещо подходящо в нашия град. Ще ни се получат ли нещата? Ще си намери ли добра работа? Сериозен ли е? Предварително благодаря!
Здравей, Аве. Искам да ти обърна внимание на един модел, който веднага виждам. В никакъв случай не казвам, че ще стане така или че човекът е лош или подобно, има всякакви ситуации в живота. Независимо от това, че в момента ситуацията при вас е такава имай предвид, че когато жената работи и изкарва достатъчно добри пари, а мъжът се пренесе да кажем в нейно жилище или квартира, за която тя плаща много бързо се получава така, че мъжът вижда, че жената се справя - има дом, има храна и други ресурси и съответно се отпуска "нали и така е добре". Обръщам ти на това внимание, за да не се превърнеш "в мъжа в семейството" по неволя. Мъжът е този, който е длъжен да докаже, че е готов да издържа семейство: съпругата си и децата си, а жената е длъжна да се грижи за уюта на дома (почистване, украса, да внася красота в него и т.н.) т.е. тя създава атмосферата на дома вкл. емоционалната и да отгледа и възпита децата. Това не са просто традиционни роли или консерватизъм, тук замисълът е много голям. Мъжът трябва да остане активната/действащата страна, а жената пасивната т.е в разслабено състояние на приемане, за да може да процъфтява нейната женственост. Просто помисли върху тези неща. Успех и много любов по пътя ти!

anq_16

Здравей @Тара.
Ако имаш време да ми хвърлиш и на мен едни карти.

Ситуацията ми е следната :
Харесвам много Ф. от март месец тази година. Той тогава беше обвързан и не съм показвала, че го харесвам. Нито съм се сближавала с него. Сега обаче приключва връзката си и ако има възможност да се случи нещо бих се впуснала в това. Той опредлеено е много харесван, но не се хвърля на всяка. Аз съм със светла кожа, очи и коса, на 26г. Ф. е със тъмни коса и очи, на 26г.

Интересува ме скоро ще се видим ли ?

mery_j

Здравей Тара!
Имам въпрос и моля за отговор когато е удобно.
Запознах се с мъж по интернет по -малък от мен с 3 години.От началото на февруари започнахме връзка.В началото той беше много мил и грижовен,но малко  по -късно взе да се променя.Стана рязък и започна да се опитва да ме унижава. Имахме разни спорове.Но след последния спор миналата седмица,много се обидихме и той спря да ми звъни и пише.
Въпросът ми е ,дали тази връзка има шанс и дали ни виждаш заедно занапред?Каква е причината той така да се промени ?
Благодаря

TinyPortal 1.6.3 © 2005-2019