Имам ли магия? - Ясновидство и предсказания онлайн - Форум UFOport

Добре дошли на Форум UFOport . Моля влезте или се регистрирайте.

Април 07, 2020, 05:47:33 pm

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Виртуално гадаене

Имам ли магия?

Започната от misho1, Март 26, 2020, 12:13:39 am

« назад - напред »

misho1

От известно време имам лош късмет като че ли в отношенията с околните и най-вече жените. Една ясновидка ми каза, че след като съм се скарал с едно момиче ми е тръгнало на зле. Вярно ли е това и кое е това момиче? ???

В Интернет пък ми казаха, че съм взел урочасан предмет - нещо метално и плоско, някаква стотинка или висулка. Кое от двете е вярно не знам, но тази ясновидка позна всичко друго. Възможно е и двете да са истина. Може ли някой да ми каже? Благодаря! :)

Еlle

Цитат на: misho1 в Март 26, 2020, 12:13:39 amОт известно време имам лош късмет като че ли в отношенията с околните и най-вече жените. Една ясновидка ми каза, че след като съм се скарал с едно момиче ми е тръгнало на зле. Вярно ли е това и кое е това момиче? ???

В Интернет пък ми казаха, че съм взел урочасан предмет - нещо метално и плоско, някаква стотинка или висулка. Кое от двете е вярно не знам, но тази ясновидка позна всичко друго. Възможно е и двете да са истина. Може ли някой да ми каже? Благодаря! :)
Самозаблуждаваш се,сама се обърна картата Луна.
Относно жените-Бързаш,его контрол!

misho1

Благодаря, какво означава обърната луна?

Аз вече не се занимавам с жени изобщо, съвсем други неща са ми в главата.

Странен

Цитат на: misho1 в Март 27, 2020, 11:49:20 pmАз вече не се занимавам с жени изобщо, съвсем други неща са ми в главата.
Защо ? Според мен това е нереално...

misho1

Напълно реално е, а и като са затворили всички дискотеки и заведения къде да ги срещна? Също на работа всички почти вече минават на работа от къщи. А и не виждам интерес от другата страна.

TinyPortal 1.6.3 © 2005-2019