Имаме ли бъдеще? - Ясновидство и предсказания онлайн - Форум UFOport

Добре дошли на Форум UFOport . Моля влезте или се регистрирайте.

Ноември 24, 2020, 10:27:56 am

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Виртуално гадаене

Имаме ли бъдеще?

Започната от Evelina, Януари 04, 2020, 11:26:11 pm

« назад - напред »

Evelina

Здравейте, имам връзка с В. от една година.В началото всичко беше чудесно, но преди два месеца го хванах да си пише с други жено разделихме се за кратко. Отново се събрахме при което той обеща да не пише с други и знам че не го прави. Но сякаш нещо не е наред не се чувствам добре в тази връзка а не мога да си тръгна. Той също е различен ту е мил и любящ ту се държи сякаш му преча.Обичам го, но не искам полвинчати отношения

Activis

Това е човек с непостояннство. Той няма да се промени, ако на това се надявате. Знае, че сте привързана към него.

Evelina

Благодаря, за бързия отговор значи в случая е по добре аз да прекратя отношенията. Но там е проблема сякаш нещо ме държи и не мога да си тръгна от него

Activis

Държат те чувствата. Но този човек няма да се промени. Липсва уважението от негова страна.

Evelina

Благодаря отново, сега ми е по лесно да взема решение. Знам, че всичко се преживява

Activis

Вие преценете, как ще се чувствате най- добре.

Еlle

Цитат на: Evelina в Януари 05, 2020, 12:44:51 amБлагодаря отново, сега ми е по лесно да взема решение. Знам, че всичко се преживява
Здравей!При мен излезе,че не можеш да пуснеш,Дяволът като карта за връзка не е добре,но е и че има нещо силно,което те държи.Не виждам раздяла за сега.Той не е готов за толкова сериозни отношения,не го притискай,ако държиш на него.Но щом мислиш,че всичко се преживява и така лесно.. хмм пусни го,ще го лапнат,харизматичен  е той и свестен,може би не за теб обаче.

Evelina

Здравей, но аз не го притискам за нищо въобще. Напротив. Предполагам и аз че не е готов, но има нещо между нас което ни пречи и аз не знам какво е

elina_6456

Здравейте има ли възможност да се разбере дали имам бъдеще с определен човек по датите ни на раждане? Благодаря предварително.

Мкери

Имам ли бъдеще с Б.З.?

Странен

elina_6456

Здравейте бъркам ли някъде защо не се отговаря на мойте въпроси? Ако има възможност някой да отговори

TinyPortal 1.6.3 © 2005-2019