Изгубена скъпа вещ - Ясновидство и предсказания онлайн - Форум UFOport

Добре дошли на Форум UFOport . Моля влезте или се регистрирайте.

Май 29, 2020, 08:12:41 pm

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Виртуално гадаене

Изгубена скъпа вещ

Започната от Ines Said, Януари 19, 2020, 01:07:51 pm

« назад - напред »

Ines Said

Здравейте , включвам се с друга тема - от вчера вечерта или днес сутринта Пт вкъщи изчезна прахосмукачка - робот. Майка ми е в истерия , обърнахме къщата- в момента сме в ремонт и често отваряме въодната врата. Възможно ли е някой да я е откраднал или е затрупана някъде в жилището ?

Nom

Мисля, че като приключите ремонта ще я намерите. Мисля че не е открадната.

Ines Said

Намерихме я ⭐️Поздрави

burning_snowflake

Здравейте, приятелят ми не може да намери телефона си от вчера вечерта, около 18:30 говорихме последно,докато е бил в колата. Изгубен ли е и къде да го търсим?
Много ви благодаря!

burning_snowflake

Nom

И аз съм си изгубила часовник койтоне е нищо особено, дори издава звук когао трябва да си зареди батерията, той ечерен и незнам къде да го търся. Веротно ми е паднал от ръката без да усетя, и до сега не съм го открила. Нищо ценно, ама все пак...

Anjelina123

Изгубих ключа на автомобила. Къде да го търся. Никъде не го намирам

Странен

До още три ще го намериш. Не е далече от тебе

Anjelina123

Дайте ми насока къде да го търся

Тара

Цитат на: Anjelina123 в Май 23, 2020, 08:04:36 amДайте ми насока къде да го търся
Пробвай зад някой шкаф /за обувки например

Anjelina123

Не, ключа е изгубен навън някъде по пътя, но по кой и къде. Ще го открием ли

Anjelina123

Цитат на: Тара в Май 24, 2020, 05:48:18 pmПробвай зад някой шкаф /за обувки например
ключа беше последно върху друга кола, от там е изчезнал но незнам къде да го търся. По пътя или някой го е намерил вече. Незнам какво да правя и къде да търся

Тара

Аз си намирам нещата като моля моите ангелчета да ме насочат, за мен действа, но при теб незнам - можеш да пробваш, може и да успееш да чуеш напътствията им..но трябва да си спокойна и много тиха. Докато търся трескаво, понеже бързам, не ги чувам, застивам за миг и буквално се появява импулс накъде да тръгна и къде да погледна, дори да няма логика.

Anjelina123

Цитат на: Странен в Май 23, 2020, 01:18:15 amДо още три ще го намериш. Не е далече от тебе
. Още немога да намеря ключа. Кажете някой взел ли го е къде е..?

TinyPortal 1.6.3 © 2005-2019