Изгубена скъпа вещ - page 2 - Ясновидство и предсказания онлайн - Форум UFOport - Page 2

Август 08, 2020, 04:57:29 am

Новини:

Внимание! Моля да не се задават едни и същи въпроси по няколко пъти особено в разделите за Ясновидство и Любов! Също така в тези раздели да не се задават въпроси с които да се до уточняват гледките! Старайте се след като си зададете въпроса да взимате участие и в темите на другите. Хора, които само питат без да са полезни на другите могат да бъдат ограничени или дори блокирани.

Добре дошли на Форум UFOport . Моля влезте или се регистрирайте.

Август 08, 2020, 04:57:29 am

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Виртуално гадаене

Изгубена скъпа вещ

Започната от Ines Said, Януари 19, 2020, 03:07:51 pm

« назад - напред »

milena.kattym

Изчезнаха ми ключовете.Поредните.Не мога да ги намеря никъде.Убедена съм ,че са някъде в нас а и ми го казаха ама ги няма и ги няма.Моля някой да каже ,ще ги намеря ли?помогнете .Казват,че трябва да върнем на възел кърпа и да кажем:дяволче,поиграй си и ми го върни.

aleksandra2000

Имам усещане, че са около вас в къщата, където последно сте били или ако сте ги носили някъде.

milena.kattym

В къщата са .99%.Но не мога да ги намеря.

Нели

Здравейте! Не съм ясновидец и нямам дарба , но мога да ви дам съвет . Потърсете ги под леглото или между матрака и рамката на леглото . Може да са паднали под някой шкаф или във търсенето да са паднали във някой забутан ъгъл. Търсете там където най малко предполагате че могат да бъдат. Успех !!!

TinyPortal 1.6.3 © 2005-2019