Какво е бъдещето ни? - page 2 - Ясновидство и предсказания онлайн - Форум UFOport - Page 2

Август 07, 2020, 06:25:09 pm

Новини:

Внимание! Моля да не се задават едни и същи въпроси по няколко пъти особено в разделите за Ясновидство и Любов! Също така в тези раздели да не се задават въпроси с които да се до уточняват гледките! Старайте се след като си зададете въпроса да взимате участие и в темите на другите. Хора, които само питат без да са полезни на другите могат да бъдат ограничени или дори блокирани.

Добре дошли на Форум UFOport . Моля влезте или се регистрирайте.

Август 07, 2020, 06:25:09 pm

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Виртуално гадаене

Какво е бъдещето ни?

Започната от 731, Август 15, 2016, 04:09:43 pm

« назад - напред »

benji

Щом иска да се развелите, ще се разделите. Няма кой да го спре. Остави го малко, нещатата няма да са толкова тежки колкото сега ти изглеждат. Ще имаш нов човек до себе си есента.

Десислава_30

Благодаря ви за отделеното време! Но мисля да отново говоря да ме пуснат другия месец в отпуск или по-другия да путъвам. Или ако се съглася да се разделим, да мине малко време и пак да го потърся...Ще опитам да спася тази връзка...имам ли шанс? С друг човек не мога да си се представя толкова бързо, а и на мен ми трябва време, за да опозная някого и да свикна с присъствето му.

Anjelina123

Цитат на: Anjelina123 в Май 22, 2020, 08:14:30 pmКакво ме очаква за в бъдеще в личен и професионслен план и нещо за здравословното ми състояние.

Anjelina123

@bendji може ли да гледаш и на мен. Благодаря

TinyPortal 1.6.3 © 2005-2019