Какво ще е бъдещето ми по отношение на работата и любовта - page 31 - Ясновидство и предсказания онлайн - Форум UFOport - Page 31

Септември 21, 2019, 04:30:06 pm

Новини:

Внимание!!!Сайта е малко променен, но това се прави за да е по-удобен за всички. Сигурен съм , че ще свикнете с новата версия и тя ще ви е по-удобна.

Добре дошли на Форум UFOport . Моля влезте или се регистрирайте.

Септември 21, 2019, 04:30:06 pm

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Виртуално гадаене

Какво ще е бъдещето ми по отношение на работата и любовта

Започната от destani, Септември 13, 2018, 01:59:53 pm

« назад - напред »

Activis

И аз познавам такива хора. Но не може да разчиташ на това. Прочети няколко пъти, ако трябва това, което синева ти отговори. Вчера ти казах, че това ще е много много трудно.
Ние сме казали, кой, каквото може. От тук натам ти решаваш, какво да правиш и как да постъпваш. Все пак живота си е твой и само ти можеш да взимаш решенията. Дали ще избереш да страдаш и да чакаш или да избереш да проболедуваш това и да продължиш напред.

синева

Може би е 3 годишна връзката ?! Малко ми е неудобно да давам на влюбен наранен мъж като преди на Активис прогнози за окончателна раздяла. Надявам се, че ще има положителна развръзка ситуацията с Д.А.

Jorkata

Цитат на: синева в Януари 18, 2019, 11:58:41 pm
Може би е 3 годишна връзката ?! Малко ми е неудобно да давам на влюбен наранен мъж като преди на Активис прогнози за окончателна раздяла. Надявам се, че ще има положителна развръзка ситуацията с Д.А.

8 години.... дано има положителна развръзка,днес се засякохме в движение, засякохме погледи, така не може да те гледа човек , който е тотално безразличен ....

Activis

@синева това ми напомня много на моят случай. Така бях и аз... Но сега видях, че вече оканчателно сме приключили с нея. Знам само и усещам, че след месеци ще се сети за мен. Ама тогава може и да съм вече с друга.

TinyPortal 1.6.3 © 2005-2019