Какво ще е бъдещето ми по отношение на работата и любовта - page 8 - Ясновидство и предсказания онлайн - Форум UFOport - Page 8

Добре дошли на Форум UFOport . Моля влезте или се регистрирайте.

Октомври 14, 2019, 11:20:15 am

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Виртуално гадаене

Какво ще е бъдещето ми по отношение на работата и любовта

Започната от destani, Септември 13, 2018, 01:59:53 pm

« назад - напред »

синева

Цитат на: синева в Октомври 26, 2018, 07:43:53 pm
Цитат на: Cvete в Октомври 26, 2018, 06:43:02 pm
Цитат на: Cvete в Октомври 25, 2018, 08:13:50 pm
Здравейте @Синева!
Можете ли да ми кажете какво виждате за бъдещето ми по отношение на работата и любовта. Работя в държавния сектор и не съм удовлетворена от сегашната си работа. Догодина планирам да се явя на конкурс за по-висока длъжност. Освен това в момента подлежа на атестация, а  процедурата се бави вече няколко месеца. Притеснявам се дали ще получа достатъчно добра оценка, за да остана на длъжността.
По отношение на любовта ме интересува развитието на отношенията ми с мъж с буква Д., както и мъж с буква Т. Ситуацията и с двамата е сложна. Понякога ми се иска да срещна някой по-подходящ, с когото да установя пълноценни отношения.
Благодаря предварително

Здравейте @синева !
Имате ли възможност да отговорите на моите въпроси?

Здравейте,
според мене в съвсем скоро време, до 10 дена ще си получите оценката, не знам по каква система ви оценяват, но вие ще бъдете много доволна от резултата. Догодина ще се явите и на конкурса и ще имате повишение, но така или иначе вие си знаете, че сте компетентна и няма да се изненадате от отговора ми.

С Д изглежда по - несериозно, докато Т си прави планове за съвместен живот, но вие блокирате на тази тема. С Т връзката изглежда по - перспективна, но вие вече сте с нагласата за една бъдеща конструктивна връзка без колебания от ваша страна.

KIARA

синева, бихте ли дала и на мен прогноза за любовта. Необвързана съм. Скоро ще срещна ли подходящия човек? Трябва ли да направя нещо, за да се случи?

mozila

Здравейте @Синева! Аз съм жена- светло кестенява коса, пъстри очи. Под 40..
Можете ли да ми кажете какво виждате за бъдещето ми по отношение на работата и любовта. По скоро ще имам ли кариерно развитие в сферата, която съм се насочила..
По отношение на любовта ме интересува развитието на отношенията ми с мъж с буква О.тъмен.. И мъж с буква С.светъл. под 40 години са. 
Благодаря предварително за отделеното време!

Cvete

Благодаря за отделеното време @Синева!
По принцип съм много отдадена в работата си и се старая да поддържам високо качество. Но, като че ли това не се оценява от ръководството. Спечелила съм си мястото след неколкокротно явяване на конкурси и въпреки това още в самото начало се постараха да ми стъжнят живота, дори си подволяваха да ми обясняват, че съм голямото им разочарование. За това сега се притеснявам да не ми навредят по някакъв начин, защото се изискна становище на ръководителя.

синева

Разбирам ви, но според мен вие сте оценена за професионалните ви качества, които са проверяеми, така че всички останали субективни оценки са второстепенни. Това ще ви е единствения коз, за да продължавате да се развивате и печелите конкурсите.

mozila

Цитат на: mozila в Октомври 27, 2018, 01:22:21 am
Можете ли да ми кажете какво виждате за бъдещето ми по отношение на работата и любовта. По скоро ще имам ли кариерно развитие в сферата, която съм се насочила..
По отношение на любовта ме интересува развитието на отношенията ми с мъж с буква О.тъмен.. И мъж с буква С.светъл. под 40 години са. 
Синева, виждате ли нещо за мен? Ще ви бъда много благодарна  наистина! Извинете, ако досаждам..

синева

Цитат на: mozila в Октомври 27, 2018, 09:51:02 pm
Цитат на: mozila в Октомври 27, 2018, 01:22:21 am
Синева, виждате ли нещо за мен? Ще ви бъда много благодарна  наистина! Извинете, ако досаждам..

Здравейте,
според мен вие имате чувства и към двамата, но няма да има бъдеща конкретизация с нито един от двамата.
В професията ви, общата тенденция е положителна за развитие в същата структура, въпреки че настоящата позиция не ви удовлетворява. Вероятно тя е по - ниско квалифицирана. Бих казала, че сравнително бързо, до 3 - 4 месеца, ще има промяна с нещо по - добро. Общо взето, не смятам, че ще останете дълго време там. Заплатата е ниска.

mail_11

Цитат на: Странен в Октомври 25, 2018, 09:25:25 pm
Това не е предопределено, ти сама ще го решиш
имам лошо предчувствие, че началника ще иска да ме злепостави и то да използва думите, които съм казала и те са истина, че неговите действия не са обективни, а субективни.

KIARA

Цитат на: KIARA в Октомври 26, 2018, 08:34:24 pm
синева, бихте ли дала и на мен прогноза за любовта. Необвързана съм. Скоро ще срещна ли подходящия човек? Трябва ли да направя нещо, за да се случи?

синева, може ли и за мен прогноза? Благодаря!

KIARA

Синева, ще съм ви много благодарна, ако ми дадете прогноза за любовния живот.

синева

Цитат на: KIARA в Октомври 28, 2018, 10:07:11 am
Цитат на: KIARA в Октомври 26, 2018, 08:34:24 pm

синева, може ли и за мен прогноза? Благодаря!

Здравейте,
според мен вие ще срещнете бъдещият ви партньор в професионална обстановка и ще бъде много интензивно. Сравнително бързо ще се запознаете - към януари месец.

KIARA

Благодаря! Аз имам чувства къв един от колегите си в момента. Как ще се развият отношенията ни? Не съм сигурна дали чувствата ми са споделени.

синева

Цитат на: KIARA в Октомври 28, 2018, 08:09:36 pm
Благодаря! Аз имам чувства къв един от колегите си в момента. Как ще се развият отношенията ни? Не съм сигурна дали чувствата ми са споделени.

Според мен той има чувства към вас и ви оценява и като колега. Той е приятелски настроен, но ви намира привлекателна и знае, че сте необвързана. Вероятно ще започнете връзка, но ще бъде по някакъв празничен повод, спонтанно.

KIARA

Аз в момента много го ревнувам от друга колежка и не знам дали е основателно

TinyPortal 1.6.3 © 2005-2019