Какво ще е бъдещето ми по отношение на работата и любовта - page 9 - Ясновидство и предсказания онлайн - Форум UFOport - Page 9

Добре дошли на Форум UFOport . Моля влезте или се регистрирайте.

Октомври 14, 2019, 11:10:25 am

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Виртуално гадаене

Какво ще е бъдещето ми по отношение на работата и любовта

Започната от destani, Септември 13, 2018, 01:59:53 pm

« назад - напред »

Activis

Ревността, не води да хубаво. Така само си вредиш. Опитай се да си по- сдържана

синева

Цитат на: KIARA в Октомври 28, 2018, 08:58:50 pm
Аз в момента много го ревнувам от друга колежка и не знам дали е основателно

Безразличен е към нея, но той си е такъв харизматичен. Затова и го харесвате.

KIARA

синева

Цитат на: KIARA в Октомври 28, 2018, 09:10:41 pm
Благодаря ви за отговорите, синева!

Надявам се, че ще споделите скоро приятни новини...

Activis

@синева може ли да видите причината защо се разделихме, а всичко вървеше нормално. Незнам нейните доводи до колко са така. Знам, че това решение тя не го е взела лесно. Но май ще се отказвам от всякакви опити да я върна. Каквото е имало съм го доказал. Лошато е че една бивша си сети след толко време за грешките си, но аз и казах, че няма как да стане да сме заедно повече.... Ще видим и тази дали ще осъзнае нещо с времето

синева

Грешките са много относително понятие. Все пак В е имала проблем с някои ваши отрицателни черти като ревността, че се оплаквате, малко песимистично настроен. Имало е определен неприятен случай който я е наранил и лека - полека тя решава да скъса с вас, но не изведнъж. Преди няколко поста ви казах, че тя не е била ок с вашата импулсивност. Все пак тя е оценявала вашата точност, отговорност в отношенията. Вие също леко в себе си сте имали резерви към нея.

Activis

За ревност не съм я ревнувал, тя ми беше доказала, че нямам поводи. Тя ме ревнуваше. Но аз не съм и давал поводи. Оплаквания може и да е имало но не към нея свързани, а мой неща. Да може да съм имал резерви. Но твърде късно осъзнах тези мой постъпки. Сега съжалявам за това, но не мога да направя нищо. Искам да се поправя, но тя не ми позволява да и докажа. Незнам какъв е този случай, но не съм целил да я наранявам. Сега си нося последствията, като убих всичко от нея към мен. За съжаление човек осъзнава всичко, когато вече е късно.

синева

Не ви е било дадено да останете заедно. Не мога да ви кажа нищо повече, то ще е да се търси игла в сеното. Човешките взаимоотношения са сложно нещо. Има раздели от нищото. Така че трябва да се гледа напред.

Activis

Цитат на: синева в Октомври 29, 2018, 04:14:17 pm
Не ви е било дадено да останете заедно. Не мога да ви кажа нищо повече, то ще е да се търси игла в сеното. Човешките взаимоотношения са сложно нещо. Има раздели от нищото. Така че трябва да се гледа напред.

Да сигурно е така. С времето ще се види всичко. Съдбата понякога поставя доста изпитания. Понякога ти поставя неща, за да можеш да израстваш, да анализираш. Живота е една сложна материя.  Може да сме взели и научили нещо един от друг. Но аз за себе си определено доста неща научих.

Roza

Синева - моля ви може ли да ми гледате - запознах се съвсем случайно с мъж на име М тои е от столицата и малко по малък от мен. Как е виждате тази връзка между мен аз съм с буква М. и него. Много съм объркана и не мога да се доверя нещо.

синева

Цитат на: Activis в Октомври 29, 2018, 03:45:49 pm
За ревност не съм я ревнувал, тя ми беше доказала, че нямам поводи. Тя ме ревнуваше. Но аз не съм и давал поводи. Оплаквания може и да е имало но не към нея свързани, а мой неща. Да може да съм имал резерви. Но твърде късно осъзнах тези мой постъпки. Сега съжалявам за това, но не мога да направя нищо. Искам да се поправя, но тя не ми позволява да и докажа. Незнам какъв е този случай, но не съм целил да я наранявам. Сега си нося последствията, като убих всичко от нея към мен. За съжаление човек осъзнава всичко, когато вече е късно.

Може би просто да сте бил по - резервиран тъй като вие сте търсели подсъзнателно нещо в дългосрочен план и ви е трябвало време да осъзнаете, че тя всъщност прилича на това което вие търсите. И оттам това разминаване във времето. Имали сте много очаквания, тъй като търсите да се установите сантиментално.

синева

Цитат на: Roza в Октомври 30, 2018, 12:52:43 pm
Синева - моля ви може ли да ми гледате - запознах се съвсем случайно с мъж на име М тои е от столицата и малко по малък от мен. Как е виждате тази връзка между мен аз съм с буква М. и него. Много съм объркана и не мога да се доверя нещо.

Здравейте,
според мен той е леко влюбен във вас, а вие вече се опитвате да  си се представите с него в нещо по - официално. Вероятно ще има прекъсване в общуването, така че няма да има продължение с него...

Roza

Цитат на: синева в Октомври 30, 2018, 04:22:07 pm

Здравейте,
според мен той е леко влюбен във вас, а вие вече се опитвате да  си се представите с него в нещо по - официално. Вероятно ще има прекъсване в общуването, така че няма да има продължение с него...

Синева - може ли да ми кажете причина заради коята ще приключим. Много ви се моля

Activis

Цитат на: синева в Октомври 30, 2018, 04:14:25 pm
Цитат на: Activis в Октомври 29, 2018, 03:45:49 pm

Може би просто да сте бил по - резервиран тъй като вие сте търсели подсъзнателно нещо в дългосрочен план и ви е трябвало време да осъзнаете, че тя всъщност прилича на това което вие търсите. И оттам това разминаване във времето. Имали сте много очаквания, тъй като търсите да се установите сантиментално.

Синева аз от първия път, когато я видях си казах това ще е. Много бързо осъзнах, че искам това момиче в живота си. Тя беше това, което аз исках като качества. В мойте очи ги имаше. Двамата сме си говорили. Обсъждахме доста неща напред във времето. Дори заживях при нея. Но имахме и планове да си вземем дом от предприятието, в което работим. Така наречено семейно... Но в един миг всичко отиде подяволите. Още ми тежи и се надявам на малка надежда да размисли и да се съберем. Освен, ако не си хване друг... Тя знае всички мой чувства. Просто искам да повярва, че аз мога да се справя. И го мога, защото се уча от грешките си.

синева

Цитат на: Roza в Октомври 30, 2018, 06:47:01 pm
Цитат на: синева в Октомври 30, 2018, 04:22:07 pm

Здравейте,

Синева - може ли да ми кажете причина заради коята ще приключим. Много ви се моля

Излиза по - скоро на приятелска основа. Нямате си телефоните, нали ? Случайно се виждате ?

TinyPortal 1.6.3 © 2005-2019