Какво ще е бъдещето ми по отношение на работата и любовта - page 10 - Ясновидство и предсказания онлайн - Форум UFOport - Page 10

Добре дошли на Форум UFOport . Моля влезте или се регистрирайте.

Октомври 14, 2019, 12:11:28 pm

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Виртуално гадаене

Какво ще е бъдещето ми по отношение на работата и любовта

Започната от destani, Септември 13, 2018, 01:59:53 pm

« назад - напред »

Roza

Цитат на: синева в Октомври 30, 2018, 07:46:01 pm
Цитат на: Roza в Октомври 30, 2018, 06:47:01 pm
Цитат на: синева в Октомври 30, 2018, 04:22:07 pm
Цитат на: Roza в Октомври 30, 2018, 12:52:43 pm
Синева - моля ви може ли да ми гледате - запознах се съвсем случайно с мъж на име М тои е от столицата и малко по малък от мен. Как е виждате тази връзка между мен аз съм с буква М. и него. Много съм объркана и не мога да се доверя нещо.

Здравейте,
според мен той е леко влюбен във вас, а вие вече се опитвате да  си се представите с него в нещо по - официално. Вероятно ще има прекъсване в общуването, така че няма да има продължение с него...

Синева - може ли да ми кажете причина заради коята ще приключим. Много ви се моля

Излиза -скоро на приятелска основа. Нямате си телефоните, нали ? Случайно се виждате ?

Синева - точно така за сега сме на приятелска основа тъй като не бързаме и двамата.Трябва да сме сигурни дали го искаме и двамата да сме заедно.Чуваме се по телефона . Затова ви попитах ще имаме ли бъдеще двамата занапред.

синева

Цитат на: Roza в Октомври 30, 2018, 08:01:04 pm
Синева - моля ви може ли да ми гледате - запознах се съвсем случайно с мъж на име М тои е от столицата и малко по малък от мен. Как е виждате тази връзка между мен аз съм с буква М. и него. Много съм объркана и не мога да се доверя нещо.

Здравейте,
според мен той е леко влюбен във вас, а вие вече се опитвате да  си се представите с него в нещо по - официално. Вероятно ще има прекъсване в общуването, така че няма да има продължение с него...

Синева - може ли да ми кажете причина заради коята ще приключим. Много ви се моля

Излиза -скоро на приятелска основа. Нямате си телефоните, нали ? Случайно се виждате ?

Синева - точно така за сега сме на приятелска основа тъй като не бързаме и двамата.Трябва да сме сигурни дали го искаме и двамата да сме заедно.Чуваме се по телефона . Затова ви попитах ще имаме ли бъдеще двамата занапред.

Съжалявам, не е от инат, но пак ми излиза нещо неутрално в любовен аспект. За приятелство - да.

Activis

Цитат на: Activis в Октомври 30, 2018, 06:53:57 pm
Цитат на: синева в Октомври 30, 2018, 04:14:25 pm
Цитат на: Activis в Октомври 29, 2018, 03:45:49 pm
За ревност не съм я ревнувал, тя ми беше доказала, че нямам поводи. Тя ме ревнуваше. Но аз не съм и давал поводи. Оплаквания може и да е имало но не към нея свързани, а мой неща. Да може да съм имал резерви. Но твърде късно осъзнах тези мой постъпки. Сега съжалявам за това, но не мога да направя нищо. Искам да се поправя, но тя не ми позволява да и докажа. Незнам какъв е този случай, но не съм целил да я наранявам. Сега си нося последствията, като убих всичко от нея към мен. За съжаление човек осъзнава всичко, когато вече е късно.

Може би просто да сте бил по - резервиран тъй като вие сте търсели подсъзнателно нещо в дългосрочен план и ви е трябвало време да осъзнаете, че тя всъщност прилича на това което вие търсите. И оттам това разминаване във времето. Имали сте много очаквания, тъй като търсите да се установите сантиментално.

Синева аз от първия път, когато я видях си казах това ще е. Много бързо осъзнах, че искам това момиче в живота си. Тя беше това, което аз исках като качества. В мойте очи ги имаше. Двамата сме си говорили. Обсъждахме доста неща напред във времето. Дори заживях при нея. Но имахме и планове да си вземем дом от предприятието, в което работим. Така наречено семейно... Но в един миг всичко отиде подяволите. Още ми тежи и се надявам на малка надежда да размисли и да се съберем. Освен, ако не си хване друг... Тя знае всички мой чувства. Просто искам да повярва, че аз мога да се справя. И го мога, защото се уча от грешките си.

@синева , както и да е. Аз вече незнам, какво да направя за да я върна. Виждам, че си е весела тя. Живее си живота. Само не разбрах това разминаване с времето. Явно аз съм малко по- напред с него..

Roza

Цитат на: синева в Октомври 30, 2018, 08:09:09 pm
Цитат на: Roza в Октомври 30, 2018, 08:01:04 pm

Здравейте,

Съжалявам, не е от инат, но пак ми излиза нещо неутрално в любовен аспект. За приятелство - да.

Синева - благодаря ти каквото такова

KIARA

@синева, ти ми каза, че към януари ще срещна своя бъдещ партньор, но също каза и, че с колегата, който харесвам в момента, ще започнем спонтанна връзка. Как виждаш последователността във времето? Или ще се случи или едното или другото?

синева

Цитат на: KIARA в Октомври 31, 2018, 10:28:14 pm
@синева, ти ми каза, че към януари ще срещна своя бъдещ партньор, но също каза и, че с колегата, който харесвам в момента, ще започнем спонтанна връзка. Как виждаш последователността във времето? Или ще се случи или едното или другото?

По- скоро ми се стува, че са "логични" двете прогнози. Около празниците може и да имате празник между колеги и да сте в по - неофициална обстановка за опознаване. И януари месец той вече да е вашият партньор. Точните дати и месеци не са лесни. Случва се все пак да имам познаване, но без гаранция. Изглежда приятна прогноза. Дано...

KIARA

Благодаря! Дано си права и има промяна при мен в личен план...

KIARA

Цитат на: синева в Октомври 28, 2018, 09:06:49 pm
Цитат на: KIARA в Октомври 28, 2018, 08:58:50 pm
Аз в момента много го ревнувам от друга колежка и не знам дали е основателно

Безразличен е към нея, но той си е такъв харизматичен. Затова и го харесвате.

синева, виждам сигнали в поведението му, че се интересува от нея и че по някакъв начин са много близки. Може би трябва да се откажа от него и да чакам да се появи нов човек.

синева

Цитат на: KIARA в Ноември 03, 2018, 09:01:51 pm
Цитат на: синева в Октомври 28, 2018, 09:06:49 pm
Цитат на: KIARA в Октомври 28, 2018, 08:58:50 pm
Аз в момента много го ревнувам от друга колежка и не знам дали е основателно

Безразличен е към нея, но той си е такъв харизматичен. Затова и го харесвате.

Може ли буквичките им ?

синева, виждам сигнали в поведението му, че се интересува от нея и че по някакъв начин са много близки. Може би трябва да се откажа от него и да чакам да се появи нов човек.

синева

Цитат на: KIARA в Ноември 03, 2018, 09:58:18 pm
Той е А. Тя е Н.

Н. е влюбена в А. и търси нещо сериозно с него, но той в момента си задава въпроси за евентуална връзка с нея, но почти няма чувства по - силни от професионални. Разбирам ви, че ви е малко трудно да сте пряк свидетел, но според мен няма да има конкретизация в любовен аспект. Това е засега от мен.

KIARA

Благодаря! Този път ще се опитам да контролирам ревността си и ще чакам човека за мен.

Shine

Здравейте,
Бих искала да разбера какво бъдеще ме очаква в работата и любовта ?

Благодаря ви предварително за отговорите !

KIARA

@синева, не искам да досаждам, но непрестанно мисля за този мъж. Ако ме намира за привлекателна какво го спира да направи крачка към мен? Наистина ли не се интересува повече от другата колежка? Той подходящ ли е за мен?

синева

Цитат на: KIARA в Ноември 05, 2018, 09:06:59 pm
@синева, не искам да досаждам, но непрестанно мисля за този мъж. Ако ме намира за привлекателна какво го спира да направи крачка към мен? Наистина ли не се интересува повече от другата колежка? Той подходящ ли е за мен?

Ще е добре все пак да ги наблюдавате и да си направите заключения. По спомени ви бях казала, че ще бъде спонтанно без инициатива на празник. Остават ни още два месеца...Все пак сте сравнително дистанцирана с него и може би ще е добре да заздравите колегиалните ви взаимоотношения и да покажете повече интерес към него.

TinyPortal 1.6.3 © 2005-2019