На кръстопът - Ясновидство и предсказания онлайн - Форум UFOport

Добре дошли на Форум UFOport . Моля влезте или се регистрирайте.

Ноември 19, 2019, 01:15:54 am

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Виртуално гадаене

На кръстопът

Започната от Marym, Октомври 22, 2019, 07:15:19 am

« назад - напред »

Marym

Здравейте, трябва да взима важно решение, за да продължа живота си. Но за първи път ми се случва да не знам какво да правя. Има двама мъже в живота ми и двамата ме привличат по някакъв начин. Но няма как да бъда с двамата. Трябва да избера един от тях или никой. Много си надявам някой да ми помогне да взема правилно решение

kahawarowa

Миличка няма правилно решение.Защото единия го искаш повече, а другия е сякаш по удобен за теб.Така че послушай сърцето си.
Ти сама знаеш кой е правилния.
Остави другия.

Marym

Точно така е. Искам единия (Т), но мисля, че той не ме обича, а това е важно. Другият - А твърди, че ме обича и ще се бори за мен. Той ми е "удобен", но дали е за мен...

Activis

Виж сега. Щом се колебаеш навярно самата ти чувстваш, че нито единия нито другия са за теб. Моето усещане е че тези хора ни са за теб. Единият има по- големи качества от другия,и двамата са коренно различни, а на тебе ти трябва един, но с смесиса от качествата на тези двамата...

Marym

Благодаря. Колебанието ми Си остава така или иначе. Не мога да взема решение. А няма как да сглобя от двамата един мъж :-) тия сили са дадени само на Господа

benji

Ти гледай теб да не почнат дате сглобяват с някоя друга, че с това мислене нищо чудно.

Activis

Цитат на: Marym в Октомври 29, 2019, 02:20:31 pmБлагодаря. Колебанието ми Си остава така или иначе. Не мога да взема решение. А няма как да сглобя от двамата един мъж :-) тия сили са дадени само на Господа

Ти не ме разбра изобщо. Вникна ли в това, което казах? Не мисля! С нито един от двамата няма да си добре... Но ти си решаваш, какво да напарвиш.

Marym

Благодаря. Разбирам, че не са за мен. Но вече се изморих да търся моя човек. И загубих вяра, че някога ще го намеря...

Activis

Цитат на: Marym в Октомври 29, 2019, 03:04:21 pmБлагодаря. Разбирам, че не са за мен. Но вече се изморих да търся моя човек. И загубих вяра, че някога ще го намеря...

Абе, когато му дойде времето ще се появи. Но не трябва пък да се ловиш за който и да е било само и само, че си сама. Така е по- зле. Има една поговорка По- добре сам, отколкато зле придружен.

Marym

Казаха ми, че имам направена магия. Някой може ли да ми каже дали е така наистина. Благодаря

Activis

Нямаш никакви магии. Не влизай във филми.

Marym

И аз така мисля, но все пак. Интересно, че вече няколко опита да отида на гледачка ми се провалят. Интересно... Може би не трябва изобщо да ходя. :-)

Activis

Само ще си дадеш парите.. за нищо.Рядкост са тези, които познават нещо.

Marym

Допи да познават, едва ли ще ми кажат нещо, което не знам...

TinyPortal 1.6.3 © 2005-2019