Проблеми с родителите - Ясновидство и предсказания онлайн - Форум UFOport

Добре дошли на Форум UFOport . Моля влезте или се регистрирайте.

Октомври 28, 2020, 03:14:13 pm

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Виртуално гадаене

Проблеми с родителите

Започната от Десислава9, Септември 23, 2020, 11:52:49 pm

« назад - напред »

Десислава9

Здравейте!Пиша ви заради проблеми с взаимоотношенията с родителите ми.От години имат неразбирателство по между си ,но напоследък нетърпими.Майка ми Р. прекъсна работа по време на пандемията,тя е пенсионер и си е вкъщи,а баща ми К. все още работи.Имат нетърпимост един към друг.Живеят в малък апартамент и всеки е в отделна стая .Проблемите идват когато баща ми се почерпи с чашка ракия и става скандал от нищото,става агресивен,вика и притеснява майка ми.Много ви моля хвърляте едни карти за тях.Време ли е да се разделят?От къде идват ядовете,нещо провокира ли поведението на баща ми или той просто вече не иска мама да и при него.Защо така се държи с нея? Тя постоянно се тормози ,така не се живее вече....Очаквам отговорът ви,той ще ми е помощ.Как да ги укротя....

Тара

Цитат на: Десислава9 в Септември 23, 2020, 11:52:49 pmЗдравейте!Пиша ви заради проблеми с взаимоотношенията с родителите ми.От години имат неразбирателство по между си ,но напоследък нетърпими.Майка ми Р. прекъсна работа по време на пандемията,тя е пенсионер и си е вкъщи,а баща ми К. все още работи.Имат нетърпимост един към друг.Живеят в малък апартамент и всеки е в отделна стая .Проблемите идват когато баща ми се почерпи с чашка ракия и става скандал от нищото,става агресивен,вика и притеснява майка ми.Много ви моля хвърляте едни карти за тях.Време ли е да се разделят?От къде идват ядовете,нещо провокира ли поведението на баща ми или той просто вече не иска мама да и при него.Защо така се държи с нея? Тя постоянно се тормози ,така не се живее вече....Очаквам отговорът ви,той ще ми е помощ.Как да ги укротя....
Здравей, от мен един съвет, който не е въобще задължително да приемеш: да те са ти родители, но това са техните взаимоотношения, не бива да се намесваш в тях. Те да достатъчно възрастни, за да вземат самостоятелни решения. Ти си тяхно дете и влизайки/намесвайки се между тях се поставяш в ролята да избираш страна, да избереш между майка си или баща си. Ако има избор тук, то той трябва да бъде направен от майка ти, ако тя реши, че нещо я безпокои/тревожи/не й харесва. А ти можеш да я подкрепиш или не в нейния избор, но не и да вземеш от нейно име решение и да считаш, че е правилно за нея и за нейния живот. Просто помисли върху това. 💓

Десислава9

Цитат на: Тара в Септември 24, 2020, 02:02:49 pmЗдравей, от мен един съвет, който не е въобще задължително да приемеш: да те са ти родители, но това са техните взаимоотношения, не бива да се намесваш в тях. Те да достатъчно възрастни, за да вземат самостоятелни решения. Ти си тяхно дете и влизайки/намесвайки се между тях се поставяш в ролята да избираш страна, да избереш между майка си или баща си. Ако има избор тук, то той трябва да бъде направен от майка ти, ако тя реши, че нещо я безпокои/тревожи/не й харесва. А ти можеш да я подкрепиш или не в нейния избор, но не и да вземеш от нейно име решение и да считаш, че е правилно за нея и за нейния живот. Просто помисли върху това. 💓

Тара,благодаря за отзива,достатъчно време стоя настрана и все се правя ,че не им обръщам внимание на битовизмите.Обаче нещата ескалират и не зная къде е проблема...Не спирам да повтарям ,че съм достатъчно ангажирана и си имам ангажименти и семейство и ,че сами трябва да намерят начина на разбирателство по между им.Не са от вчера заедно и си го знаят...
@Тара,Ще се промени ли нещо в крайна сметка....

Тара

Картите ми показват за ситуацията карта умереност, което в случая е съвет, а не развитие на ситуацията. Изисква се умереност, освен това се показва карта тайна, което означава, че това е житейски урок и за двамата и хората около тях също в известна степен. Много мисли, прекалено много негативизъм, обърканост - това е за майка ти карта, дотолкова, че се чувства неспособна да продължи, чувства се с вързани ръце и крака, не вижда изход. Картата го показва еднозначно. Съвет за нея как да постъпи - сътрудничество, договаряне, съвмесно правене/осъществяване в материален план, партнъорство, към това трябва да се стреми. Това е, уроците са за учатниците в тях. Не я харесвам тази дума уроци, но явно хората сме много дебелоглави и трудно учим, уви.

Десислава9

Тара,абсолютно всичко ,което казваш за майка ми е много точно.Изключително много е насъбрала само негативи,огорчена е от живота,от хората, от роднините, от вкъщи от всичко ...не и се търпи,в безизходица се чувства.Има и здравословни проблеми смята че идва края и го чака и не иска да чака повече.Много ми е мъчно,пишеш да се стреми към сътрудничество/договаряне и партньорство и т.н.тя винаги е била отворена към общуване,просто спря да ходи на работа,Дали не трябва да си намери доп.работа и да е ангажирана с нещо.Чувства се смачкана.Кажи ми със здравето как е,тя затова спря да ходи на работа...има дискомфорт с корем,стомах черва има ли проблеми там....можеш ли да видиш?
@Тара,благодаря за отделеното време.Успешен ден!

Тара

Здравей, опитай се да я окуражиш. Това наистина помага, да вдъхнеш надежда и кураж на човек и тогава той сам или с малко помощ ще си реши какво е най-добре за него. Относно здраве считам, че не е удачно да се гледа. Но когато в човек се заражда надежда и вижда някакъв изход или решение, то и здравето му се подобрява и той започва повече да се грижи за себе си. Кажи и, че си до нея, отдели и от времето си по възможност, направете нещо заедно: разходка, ядене на сладолед, отидете някъде, където би ви харесало, нека да усети, че ти също имаш нужда от нея, това ще помогне. Тя може да вземе решение да не промени нищо за момента, но показвайки ѝ, че ти е нужна можеш да ѝ вдъхнеш увереност да направи промяна и да се погрижи за себе си и за здравето си.

Десислава9

Благодаря @Тара,ежедневно общуваме и отделяме време за разговори и почивка.Наистина когато човек усети ,че не е сам,нещата придобиват друг смисъл.Успех и на теб!

TinyPortal 1.6.3 © 2005-2019