Ще имат ли втори шанс отношенията ни? - page 95 - Ясновидство и предсказания онлайн - Форум UFOport - Page 95

Добре дошли на Форум UFOport . Моля влезте или се регистрирайте.

Септември 27, 2020, 05:31:17 pm

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Виртуално гадаене

Ще имат ли втори шанс отношенията ни?

Започната от Wood Nymph, Юни 17, 2019, 04:13:13 pm

« назад - напред »

Wood Nymph

Цитат на: Activis в Декември 06, 2019, 07:18:53 pmАбе не казвай никога, защото те лъже от време на време. Понякога се чудя как може да ровиш толко дълго време. Особенно като се каже, че уж щяло да стане нещо и то всъщност не става. На теб ти е ясно, че с въпросния човек нямаш никакво бъдеще. Ще си пропилееш младините единствено. Но докато мислиш и ровиш няма да си оправят нещата. Ще си бъдеш на изходно положение всеки път, а това не е добре за теб.
95% от времето не ме лъже. :)
Ако нямаше бъдеще и не виждах развитие нямаше да се ровя толкова. В защита на това мога да кажа че на поне 70% от хората на които съм гледала всичко съм им познала. Дори и тук на абсолютно непознати. Много от нещата които си ми пророкувал не са се случили и слава богу защото ти си ми казвал предимно не хубави неща. Ще видим, надявам се да грешиш. Усещам че нещата ще станат така както аз искам. Каквото съм поискала винаги се е случвало независимо дали сега или след 2 години. Дано и този път е така. Ако нямаш какво хубаво да ми кажеш по-добре не отговаряй на моите запитвания. Аз съм инат и си държа на моето. Трудно се излиза на глава с мен и дори да осъзнавам че ти си прав, аз пак ще си твърдя моето си. Ти си реалист и си казваш нещата кратко, точно и ясно, докато аз съм мечтателка и гледам на всичко през розови очила. Но пък в живота съм страшна късметлийка и всичките мечти ми се сбъдват и силно вярвам че и това ще се случи така както аз си го виждам.

Activis

Аз говоря за теб самата не за тук, на кой, каквото си казала. Е да реалист съм. Кратко точно и ясно. Е то с жена може ли да излезеш на глава. НЕ. За този случай няма, какво хубаво да кажа. Ще пропилееш младините си. Все пак ти решаваш, какво да правиш. Сама виждаш, че много от хората тук не приемат реалността. Но ни става само и с мечти нали знаеш.
Аз също мечтая и постигам, но трябва и да се гледа реално понякога. Човек да може да прецинава, по какъв начин ще бъде най- добре в живота.

Morena

Мъж е бил. По-голям. Имала си чувства към него.Възмижна е среща вбъдеще.

Би ли ми теглила до 3-4 месеца какво ме очаква в работата, ще срещна ли нов мъж, квартирата искам да сменя.
Остави си въпроси.
Много странно около теб. Някакви анонимни покани редовно получаваш.

K_Love19

Здравей, @Wood Nymph! Ще съм ти много благодарна, ако когато имаш време погледнеш дали имам шанс с мъжа, към когото имам чувства? Също така ще ходя на банкет, на който не мисля, че ще се чувствам добре, но колежка ме обеди да отида, дали ще си прекарам добре или е по-добре да не ходя? Благодаря!

Wood Nymph

Цитат на: Morena в Декември 06, 2019, 09:29:41 pmМъж е бил. По-голям. Имала си чувства към него.Възмижна е среща вбъдеще.

Би ли ми теглила до 3-4 месеца какво ме очаква в работата, ще срещна ли нов мъж, квартирата искам да сменя.
Остави си въпроси.
Много странно около теб. Някакви анонимни покани редовно получаваш.
Благодаря ти.
Ще се появи мъж от миналото ти, отново ми излезе че е с тъмна коса или въздушен знак. Излезе че ще бъде уж с добри намерения но ще те нарани и трябва да внимаваш. В работата много ще ти затегне цялата обстановка. Нещо тайно ще се разкрие пред теб, нова възможност. Някой те наблюдава и ще иска да работи с теб.
Може ли да погледнеш за този мъж нещо повече за живота му. За да се сетя за кой става на въпрос. Може пък и да не е Д. Ти как го чувстваш?

Wood Nymph

Цитат на: K_Love19 в Декември 06, 2019, 09:46:40 pmЗдравей, @Wood Nymph! Ще съм ти много благодарна, ако когато имаш време погледнеш дали имам шанс с мъжа, към когото имам чувства? Също така ще ходя на банкет, на който не мисля, че ще се чувствам добре, но колежка ме обеди да отида, дали ще си прекарам добре или е по-добре да не ходя? Благодаря!
Като цяло стабилност в отношенията ви. Ще ти се сбъдне желание. Възможно е да се отдръпне за в бъдеще. Има нещо в миналото му, преживял е тежка раздяла, ако поведението му за в бъдеще е странно да знаеш че е от това.
На банкета ще се заговориш с мъж. С него имаш шанс за хубава връзка за в бъдеще. По-голям е шанса отколкото с мъжа за който ме попита.

ket

Здравейте @Wood Nymph😊 ще е удобно ли да погледнеш на къде отиват нещата с Т.? Вчера му пуснах SMS,с който съм сигурна, че съм го вбесила и той не върна обаждане. Въпросът е дали все пак ще се обади? Ще преодолеем ли кризата?

Desinkata2017

Здравейте! Извинете за нахалството,но имам един въпрос и много ще съм благодарна,ако ми някой ми изтегли карти,когато има време.
Знам,че не е хубаво да се пита често,но станаха едни интриги с бившия ми Г. и аз го потърсих,за да му докажа,че не са прави хората в това,което казват за мен и той реагира неочаквано добре за мен.
Та въпроса ми е- дали скоро ще ме потърси? Дали е оценил това,че въпреки,че не сме заедно,аз отново го потърсих,за да му докажа истината?
Благодаря предварително и извинете за нахалството.

Activis

Нимф знаеш ли, кое е лошото, че тук не дават обратна връзка много много. Картите могат да се повлиаят от моментното състояние на човека. Затова мойте ги прибрах и карам без тях. Аз не обичам да давам напразни надежди. По- добре, човека да разбере, откалкото да се залъгва. Както е при повечето тук. Не ми се влиза в спор, но специална за вашия случай до сега нита една среща не излезе и нито едно потърсване. Вие сте жени и сисе подкрепяте, а азсъм мъж и май съм единствен тука дето влиза.
Аз време не давам, примерно, защото събитията се менят. Но има неща, които се виждат, ще станат или няма. Ще се случат или не. Лошото е че тук всеки очаква положителен отговор и не приема отрицанието, а пише, докато получе нещо положително. Кякта ти в случяя не приемаш отрицанието, а то ще е такова. Но сама трябва да си възприемеш нещата. Мечтаеш, но не всичко се постига и с мечти, яка беше така, света щеше да е друг.

Wood Nymph

Цитат на: Activis в Декември 07, 2019, 08:15:20 pmНимф знаеш ли, кое е лошото, че тук не дават обратна връзка много много. Картите могат да се повлиаят от моментното състояние на човека. Затова мойте ги прибрах и карам без тях. Аз не обичам да давам напразни надежди. По- добре, човека да разбере, откалкото да се залъгва. Както е при повечето тук. Не ми се влиза в спор, но специална за вашия случай до сега нита една среща не излезе и нито едно потърсване. Вие сте жени и сисе подкрепяте, а азсъм мъж и май съм единствен тука дето влиза.
Аз време не давам, примерно, защото събитията се менят. Но има неща, които се виждат, ще станат или няма. Ще се случат или не. Лошото е че тук всеки очаква положителен отговор и не приема отрицанието, а пише, докато получе нещо положително. Кякта ти в случяя не приемаш отрицанието, а то ще е такова. Но сама трябва да си възприемеш нещата. Мечтаеш, но не всичко се постига и с мечти, яка беше така, света щеше да е друг.
Хайде да видим дали няма да стане така както аз го виждам. Убедена съм във вижданията си. Ти си прекалено черноглед. С ръка на сърцето ти казвам че изпитвам страхотно напрежение като видя че си ми отговорил просто защото знам че нито веднъж за абсолютно нищо не ми написа нищо хубаво. И не само за тази ситуация. Не разбирам защо продължаваш да ми отговаряш с тоя негативизъм както и на другите. Може и прав да си, не знам, може и аз да греша. Това времето ще го покаже. Но спри да си натрапваш твоето мнение. Разбрах че за теб това което аз виждам не е така и че според теб аз обичам да си фантазирам едва ли не. Добре, приемам го, разбрах. Не искам повече да го обсъждаме. Аз съм съгласна да получавам отговор от теб, но ми кажи нещо хубаво. Пък и така без карти си е чисто налучкване. Не сме абсолютни ясновидци че да можем да отговаряме без никакви помощни инструменти. Може и да си, извинявай ако е така. Аз умея да чакам и ще получа това което искам, колкото и пъти да ми кажеш че няма да стане. Щом го искам ще стане. Убедена съм. Няма какво да коментирам повече.

Wood Nymph

Иначе да, прав си че картите могат да се повлияят от моментното състояние на човек. Но не можем да кажем с точност кой от двама ни е прав. Единствено времето ще покаже. Аз също не спестявам когато има нещо негативно и си го казвам но по по-деликатен начин. Кодираш хората негативно, те си набиват това което си им казал в съзнанието и сами си усложняват живота. Трябва да вдъхваш някаква надежда дори и да не я виждаш, не си Господ нито пък аз и не можем да казваме нещо толкова категорично. Особено ако е лошо. Преди време исках един човек много силно. Бяхме разделени. Не го бях чувала 2 години. Всеки като теб ми казваше да не се занимавам и че си губя времето. Не се отказах. Една вечер се съсипаха от плач и съм заспала както съм му разглеждала снимките. Нощта към 2 ми звънна че е пред нас и че иска да говорим. Сдобрихме се. А всички ми казваха като теб че няма да стане. Да, но стана точно обратното и го отдавам изцяло на това че не се повлиях от лошите предсказания. Може хората да не са преценили правилно нещата, не виня никой, но вярвам че ние сами си провокираме събитията в живота и трябва да имаме надежда.😊

Wood Nymph

Activis

Аз не ги карам да мислят негитивно. А да преосмислят нещата. И какво било  е нещо, което не е продължило дълго време. И не е излезнало нищо от това. Трябва да се гледат нещата от добрата и лошата страна. Просто казвам, това, което аз виждам. Но се опитвам да ти кажа, че си пропиляваш младините. Ти си млада още. Още много пъти ще се опариш, докато не срещнеш човека за теб.

Activis

Нимф тачна затова оставих картите. Без тях е мнаго па лесно. Щети дам пример. Кязях нещо без тях. Опрекнаха ме. Извадих картите и показаха абсолютно същота нещо... Прасто не се приема. Аз целя да помагам на всички. Ти си симпатично момиче. Имаш чар, харизъм. Пленяващо излъчване. Сигурно в действителноста може би да съм те харесал. Порсто при мен винаги излиза, когата нещо не е наред. Но, когято е паложително го пиша. Явна аз съм от тази тип, който вижда повече негативното, но това е чяст от реалността. Мога дя ти дам многа примери за товя нещо, като почна от теб.. след това Морена, Кет , Енона, Мозиля, Маргарита, Рени, и т.н. просто вие не приемате негативното.А то може да е от добрата страна за вас. Приеми исе замисли, че ти с този човек нямаш бъдеще.. Зя деца не може и дасе говори. А ти си млада. Тепърва живота е пред теб самата. Теб те е страх да затвориш страницата. На ще мине време и сама ще видиш.

Morena

Цитат на: Wood Nymph в Декември 08, 2019, 01:11:02 amИначе да, прав си че картите могат да се повлияят от моментното състояние на човек. Но не можем да кажем с точност кой от двама ни е прав. Единствено времето ще покаже. Аз също не спестявам когато има нещо негативно и си го казвам но по по-деликатен начин. Кодираш хората негативно, те си набиват това което си им казал в съзнанието и сами си усложняват живота. Трябва да вдъхваш някаква надежда дори и да не я виждаш, не си Господ нито пък аз и не можем да казваме нещо толкова категорично. Особено ако е лошо. Преди време исках един човек много силно. Бяхме разделени. Не го бях чувала 2 години. Всеки като теб ми казваше да не се занимавам и че си губя времето. Не се отказах. Една вечер се съсипаха от плач и съм заспала както съм му разглеждала снимките. Нощта към 2 ми звънна че е пред нас и че иска да говорим. Сдобрихме се. А всички ми казваха като теб че няма да стане. Да, но стана точно обратното и го отдавам изцяло на това че не се повлиях от лошите предсказания. Може хората да не са преценили правилно нещата, не виня никой, но вярвам че ние сами си провокираме събитията в живота и трябва да имаме надежда.😊
Аз съм ти разказвала за бившия ми приятел. Работехме заедно три месеца.  Запознахме се преди 10 г. ,точно 7 месеца след смъртта на майка ми ,той ми писа след 7 г. Нищо не знаех за него. Има ли приятелка, за родителите му нищо. Дори не знаех какво работи. През тези 7 г. имах сънища с него, не знаех от какво са провокиране и никой не можа да ги разгадае. Писала съм много пъти в сайтове като този. Нито един не позна. Отдадох го на някаква неизживяна тръпка и че с времето ще го забравя. Но това не се случи, не го забравих, а буквално живяхме заедно. Но беше за известно време. Той не беше това, което съм си представяла. Или не искаше да бъде себе си. Беше в някакъв образ пред приятелите си. Не искаше да порасне. И се разделихме по най-лошия начин. Исках най-доброто за него и все още го искам. Така и не се извини за държанието си към мен.
Негов близък приятел иска да празнуваме заедно Коледа. Знам,че няма да иска да ме види. Но съм сигурна,че Бог ще ми даде още един шанс, за да ми покаже, че нищо не съм загубила и че той не е бил мъжът, който заслужавам.
В коментарите прочетох и моят ник. Не искам да приема това, което ми казваш Активис ,защото не винаги това. Което се вижда отстрани е правилно. Знам,че за всяко нещо си има причина. Ако нещо не се случва сега, значи то идва към теб. Имала съм сънища с бившия ми, които буквално се сбъднаха пред очите три -четири години по -късно. Как е възможно това? Как е възможно да сънувам дори родителите му и кучето му в ситуация , която ще преживея три години по-късно.
Вчера сънувах родителите на този И. За който все питам. Не ги познавам. Сънувах баща му , имаше и други жени. Бяхме в апартамента му. Как е възможно? Сънувала съм и детето му. Виждала съм го само веднъж. Дори не знам как се казва. Как да си го обясня това , как да го заровя под килима, след като вече веднъж го преживях .

TinyPortal 1.6.3 © 2005-2019