Ще имат ли втори шанс отношенията ни? - page 98 - Ясновидство и предсказания онлайн - Форум UFOport - Page 98

Добре дошли на Форум UFOport . Моля влезте или се регистрирайте.

Октомври 01, 2020, 09:08:44 pm

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Виртуално гадаене

Ще имат ли втори шанс отношенията ни?

Започната от Wood Nymph, Юни 17, 2019, 04:13:13 pm

« назад - напред »

Desinkata2017

@Morena, би ли ми теглила карти,когато имаш време?
Пуснала съм тема,също и тук съм си задала въпроса.

Debora

Добрият секс е явно това ,което липства на този човек.А ако на вас @Кет  Ви се харесва и е повод да се гордеете с това то не е и наша работа да Ви даваме сьвети.Някой жени даже са го превьрнали в професия.

ket

@Activis, защо обиждаш винаги когато аргументите ти издишат ... споменах го, за да видиш, че не се касае за нормално отношение, което разбирам  грешно 😊И още, ако наистина имаше някакви способности, щеше да знаеш, че благодаря на Бога съм със стабилна професия и кариера, не ми се налага да се продавам. Аз се любя и ме любят за удоволствие😊 Дано го преживее и ти някога. КЪСМЕТ 👍

ket

Цитат на: ket в Декември 10, 2019, 02:49:35 pm@Activis, защо обиждаш винаги когато аргументите ти издишат ... споменах го, за да видиш, че не се касае за нормално отношение, което разбирам  грешно 😊И още, ако наистина имаше някакви способности, щеше да знаеш, че благодаря на Бога съм със стабилна професия и кариера, не ми се налага да се продавам. Аз се любя и ме любят за удоволствие😊 Дано го преживееш и ти някога. КЪСМЕТ 👍

Activis

Цитат на: ket в Декември 10, 2019, 02:49:35 pm@Activis, защо обиждаш винаги когато аргументите ти издишат ... споменах го, за да видиш, че не се касае за нормално отношение, което разбирам  грешно 😊И още, ако наистина имаше някакви способности, щеше да знаеш, че благодаря на Бога съм със стабилна професия и кариера, не ми се налага да се продавам. Аз се любя и ме любят за удоволствие😊 Дано го преживее и ти някога. КЪСМЕТ 👍

Нищо не ми издиша. Е тук не става на въпрос с каква кариера си и професия. Аз също съм. Но в случая няма нищо общо с това дето питаш. Е последните неща не говорят добро за теб. Поне чети кой, какво ти пише. Казвам ти, че нищо няма да излезе. Пък ти го приемай, както искаш. И поста не е от мен с продаването. Това показва, че четеш машинално.

ket

Не чета, щото съм в движение и пиша от мобилния😊Прав си, извинявай - значи отговорът ми е към @Debora за която ще го допълня с цитат от известен политик "Тишината в спалнята, ражда безумия", ведно с пожеланието НИКОГА ДА НЕ Й Е ТИХО😉
А сега сериозно към @Morena,чиито пост не бях видяла-десетина години е по-голям от мен-около 50-те.

Debora

Благодаря за пожеланията!!!!Опитах се да ти дам сьвет като по-голяма от теб.Имам много приятели мьже и знам как разсьждават.Тьрсят сигурността на семейството с времето сьпругите им стават по малко привлекателни за тях и тьрсят удоволствие на вьн.А ако намерят и някое момиче,което има всичко и не желае повече от развлечение...добре дошло.Изкиза им и по икономично развлечението.Колкото до тишината...политикьт е имал предвид рутината и скуката на семейният живот.Имам други преоритети...но предпочитам ако е любовник...да се постарае малко и да не се налага да го тьрся аз.

Activis

ket

Днес тук е мн забавно.
1.Ще дам приятелски съвет, когато човек коментира е добре да е наясно с фактите, а ако не е е - по-добре да замълчи, за да не се излага.
2. Явно познаваме различен тип мъже, за радост - моите не гледат да им е "по-икономично".
3.Ако така наедро ги приказваш нещата и пред тях, много ще има да чакаш да се постарае малко,за да не се налага да го търсиш ти, не само любовника, но и всеки в чиято орбита си влязла, щото ще се питат "на какво отгоре претендираш"😊
@Activis, моля те поне ти чети кротко и не наливай масло в огъня, че вече наистина нямам време да глаголствам тук😉

Activis

Debora

На такива им казваме ев.... б.....и.!Ти си интелигентно момиче..отговори си сама!А неспокойните хора и неспокойните нощи водят кьм само едно ....хапчета или специлизирани заведения.

ket

1.За да си отговоря сама, първо трябва да съм задала въпрос,какъвто НЕ СЪМ!
2.За друг не знам, но аз не съм говорила нито за неспокойни хора, нито за неспокойни нощи ...
В контекста на горното какво казвате за такива като мен,НЕ МЕ ЗАСЯГА ...
И за последен път ще дам съвет, повече слушай и чети,по-малко говори... обидите няма как да компенсират пропуските в ...

Debora

😀😀😀😀😀Сама се обиждаш!Очакваме с нетьрпение обратна врьзка.И вярвай ми много ще се радвам да не сьм права.Жалко че ведньж не чух думите любов,разбиране,хармония.

ket

Или гавари с факти или мълчи, щото след като нахално питаш, ще кажа ...Няма как да говоря за любов, разбиране и хармония на някой, който в пост от 06.12.19 г. на @Elle в рубриката "Гледане за отношения", тема "Любовни отношения и сериозни връзки" пише:
"Предполагам че съм доста по-голяма от теб НЯМАМ ГОЛЯМ ОПИТ С МЪЖЕТЕ НО СЪМ ВИЖДАЛА ДОСТА",
Е, когато освен да ги видиш, ги и опознаеш,ще говорим отново😉
п.с.  - В цитата няма запетайки на нужните места,щото не са поставени от автора в оригиналния текст.

ket

Цитат на: ket в Декември 10, 2019, 07:07:45 pmИли говори с факти или мълчи, щото след като нахално питаш, ще кажа ...Няма как да говоря за любов, разбиране и хармония на някой, който в пост от 06.12.19 г. на @Elle в рубриката "Гледане за отношения", тема "Любовни отношения и сериозни връзки" пише:
"Предполагам че съм доста по-голяма от теб НЯМАМ ГОЛЯМ ОПИТ С МЪЖЕТЕ НО СЪМ ВИЖДАЛА ДОСТА",
Е, когато освен да ги видиш, ги и опознаеш,ще говорим отново😉
п.с.  - В цитата няма запетайки на нужните места,щото не са поставени от автора в оригиналния текст.

TinyPortal 1.6.3 © 2005-2019