Ще имат ли втори шанс отношенията ни? - page 132 - Ясновидство и предсказания онлайн - Форум UFOport - Page 132

Добре дошли на Форум UFOport . Моля влезте или се регистрирайте.

Февруари 20, 2020, 03:58:05 am

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Виртуално гадаене

Ще имат ли втори шанс отношенията ни?

Започната от Wood Nymph, Юни 17, 2019, 02:13:13 pm

« назад - напред »

Morena

Цитат на: Wood Nymph в Януари 16, 2020, 08:45:18 amСъседът не спира да ме търси. Но ми пише само глупости. Непрекъснато ме кара да излизаме. Притеснява ме че ще се възползва само от мен. А и честно казано нямам чувства към него..
Не му пиши тогава. Режеш го. И всичко приключва.

Снощи ми звъня приятелят на бившия ми. Искаше да излизаме.

Би ли ми теглила като имаш време какво иска от мен приятелят му?

Wood Nymph

Цитат на: Morena в Януари 16, 2020, 08:55:30 amНе му пиши тогава. Режеш го. И всичко приключва.

Снощи ми звъня приятелят на бившия ми. Искаше да излизаме.

Би ли ми теглила като имаш време какво иска от мен приятелят му?
Може ли все пак отново да погледнеш за него? И други жени са ми казвали че наистина има сериозни намерения и че поведението му се дължи на това че е малък и не е имал контакт с жени. По неговите думи е голям сваляч, но и аз се съмнявам.
Явно ти и аз имаме много сходства. Ще погледна за случая ти и ще ти кажа за моя. Има два варианта. Първият който виждам по картите е че той иска да има сериозна връзка с теб, знае че ще е трудно и че има пречка, но все пак го иска. Явно тук пречката се явява бившият ти. Другият вариант е да помага за възстановяването на отношенията ти с бившия.
Един бивш на майка ми през нощта ми е написал ужасно грозен коментар под една снимка. Не мога да го напиша точно, защото предполагам че е наказуемо. Та, този мъж ми лепнал гадния коментар и отдолу един приятел на Д. се е пошегувал с мъжът който ми написа тая глупост. Все едно ме е защитил. Аз го изтрих този коментар защото ме е срам.. Може ли да погледнеш дали ще каже на Д. за това? Не знам какво си е помислил неговият приятел. Този мъж е набор на майка ми и нямам нищо с него, но не знам този как ще извърти нещата, не го познавам толкова добре.

Nom

Нимф, мъж ще се опита да саботира твои намерения, може би свързани с бизнеса, който искаш да започнеш със семейството ти. Незнам дали е съседа,но тук има ревност и трябва да се пазиш. Мъж иска да съботира  твои планове така че  не поволявай това да се случи. 

P.S Искам да те попитам нещо - Имам и шанс скоро да започна работа защото ми е доста тежко, за почти 15 години, 3 пъти загубих, а и минаха почти 2 години от както загубих последната и то преди да вляза за операция. Срещи много, силна, уверена, амбициозна, и нищо. Имам хоби, но е много турдно и нещата са минимални почти никакви. Търсех стабилизация, не безкрайно ходене по срещи.

Mupky

Казвам се М. Имам чувства към И. И. обаче не е сигурна в това какво иска. Ще вземе ли в близкото бъдеще някакво решение и какво би могло да бъде то? Благодаря !

Wood Nymph

Цитат на: Nom в Януари 16, 2020, 11:59:09 amНимф, мъж ще се опита да саботира твои намерения, може би свързани с бизнеса, който искаш да започнеш със семейството ти. Незнам дали е съседа,но тук има ревност и трябва да се пазиш. Мъж иска да съботира  твои планове така че  не поволявай това да се случи.

P.S Искам да те попитам нещо - Имам и шанс скоро да започна работа защото ми е доста тежко, за почти 15 години, 3 пъти загубих, а и минаха почти 2 години от както загубих последната и то преди да вляза за операция. Срещи много, силна, уверена, амбициозна, и нищо. Имам хоби, но е много турдно и нещата са минимални почти никакви. Търсех стабилизация, не безкрайно ходене по срещи.
Той бизнеса започна. Знаеш ли, има логика. Майсторът който ни натресе онзи престъпник е приятел с Д. Възможно е да го настройва за да не дойде да работи за нас. Не че е сигурно че Д. ще работи с нас де, майка ми не иска, но пък нищо не се знае. Не знам, много ми е притеснено. Д. е заобиколен от хора които не ме харесват, а след скарването ни не знам дали изобщо изпитва нещо към мен ...
Ще се занимаваш с нещо, няма да е много доходоносно, но пък ще ти доставя удоволствие. Мисля че ще си развиваш хобито занапред и ще се занимаваш с работа свързана с него.
От 3 месеца до 1 година ще си намериш работа, която да е извън хобито ти. Ще трябва да поизчакаш, но пък по картите ми накрая ще си доволна, ще си заслужава.
Също така получих много грозен коментар под една моя снимка. Един приятел на Д. се намеси и ме защити, но се притеснявам че може да му каже и да ме злепостави, не знам под каква форма ще му го сервира и дали няма нещо да извърти.

Nom

Хобито не ми носи удоволствие. Мечтаех за кариерно израстване и нищо. Благодаря ти,  ако можех ще дойда да те прегърна. А да чакам вече не мога да чакам, но благодаря.

Morena

Цитат на: Wood Nymph в Януари 16, 2020, 10:09:57 amМоже ли все пак отново да погледнеш за него? И други жени са ми казвали че наистина има сериозни намерения и че поведението му се дължи на това че е малък и не е имал контакт с жени. По неговите думи е голям сваляч, но и аз се съмнявам.
Явно ти и аз имаме много сходства. Ще погледна за случая ти и ще ти кажа за моя. Има два варианта. Първият който виждам по картите е че той иска да има сериозна връзка с теб, знае че ще е трудно и че има пречка, но все пак го иска. Явно тук пречката се явява бившият ти. Другият вариант е да помага за възстановяването на отношенията ти с бившия.
Един бивш на майка ми през нощта ми е написал ужасно грозен коментар под една снимка. Не мога да го напиша точно, защото предполагам че е наказуемо. Та, този мъж ми лепнал гадния коментар и отдолу един приятел на Д. се е пошегувал с мъжът който ми написа тая глупост. Все едно ме е защитил. Аз го изтрих този коментар защото ме е срам.. Може ли да погледнеш дали ще каже на Д. за това? Не знам какво си е помислил неговият приятел. Този мъж е набор на майка ми и нямам нищо с него, но не знам този как ще извърти нещата, не го познавам толкова добре.

Приятелят му си има приятелка. Харесва ме. Но с него се изяснихме още миналата година. Дори му написах,че винаги ще си обичам бившия.

Би ли ми теглила за мен и бившия до три месеца нещо ще се случи ли? Не ми е писал.

Morena

Не излезе Д да те потърси скоро.
Излиза му пътуване , смяна на дом.

А може да отразяват моите желания.

Не се занимавай с други. Не им отговаряй, не ги търси. Градът е малък и се разчува бързо. Не знаеш как може да те опетнят  за няма нищо.

Wood Nymph

Цитат на: Morena в Януари 16, 2020, 01:35:23 pmНе излезе Д да те потърси скоро.
Излиза му пътуване , смяна на дом.

А може да отразяват моите желания.

Не се занимавай с други. Не им отговаряй, не ги търси. Градът е малък и се разчува бързо. Не знаеш как може да те опетнят  за няма нищо.
Май така е най-добре. Непрекъснато се пускат някакви слухове за мен, вече ми писва...Пишат ми непрекъснато или някакви възрастни мъже на по 50-60 години, или малки без никакъв опит които търсят само и единствено секс. На мен за Д. все ми излиза до месец време и като наближи тоя срок нищо не се случва. Най-много брат му да ми прати поредната снимка. Вече не знам. Както каза ти, няма да се занимавам с други, ще видя дали той ще ме потърси изобщо. Ако срещна човек който си ме цени и уважава обаче няма да го чакам повече..Изпратих покана на брат му, писала съм с него, показах че се интересувам, а той се е разсърдил без причина и подминава майка ми като пътен знак.  Ако брат му ме потърси ще му направя намек, ако ме го схване спирам.  Колко още да го чакам, 2 години вече ще станат.

Wood Nymph

Цитат на: Morena в Януари 16, 2020, 01:26:37 pmПриятелят му си има приятелка. Харесва ме. Но с него се изяснихме още миналата година. Дори му написах,че винаги ще си обичам бившия.

Би ли ми теглила за мен и бившия до три месеца нещо ще се случи ли? Не ми е писал.
По моите карти ще имате важни разговори. Ще обсъждате създаване на семейство и общо съжителство. Мисля че е склонен да има деца, променил се е по картите. Промяната в него е много драстична, ти ще останеш изумена. Ще имаш повод за празник и подозирам че става въпрос за бременност.

Wood Nymph

Цитат на: Nom в Януари 16, 2020, 12:39:41 pmХобито не ми носи удоволствие. Мечтаех за кариерно израстване и нищо. Благодаря ти,  ако можех ще дойда да те прегърна. А да чакам вече не мога да чакам, но благодаря.
Разбирам те, но това ми излиза. Има вероятност да срещнеш мъж в който ще се влюбиш. Той е в добро финансово състояние и ще ти помага.

Nom

Жалко, така е трябвало да стане. 10 години търсех, работа, насила ми я отнеха, после 2 месеца,после и операцията,  както и да е, примирих се вече. Жалко! 
Чужда намеса навсякъде, но така трябваше да стане.

Morena

Цитат на: Wood Nymph в Януари 16, 2020, 02:01:46 pmПо моите карти ще имате важни разговори. Ще обсъждате създаване на семейство и общо съжителство. Мисля че е склонен да има деца, променил се е по картите. Промяната в него е много драстична, ти ще останеш изумена. Ще имаш повод за празник и подозирам че става въпрос за бременност.
Благодаря ти. Ще видим какво ще стане. Не знам какви намерения има. Не ми е намеквал да се събираме. Ако се върне отново за рождения си ден и ме покани да излезем може би ще каже

Засега ме търси приятеля му

mozila

Wood Nymph, би ли гледала за работа скоро дали ще започна, записах магистратура, ще успея ли в тази професия да се реализирамм и в този град? ♥️
Морена извинявай, щр ти погледна тези дни...

Morena

Цитат на: Nom в Януари 16, 2020, 03:42:55 pmЖалко, така е трябвало да стане. 10 години търсех, работа, насила ми я отнеха, после 2 месеца,после и операцията,  както и да е, примирих се вече. Жалко!
Чужда намеса навсякъде, но така трябваше да стане.

Защо не даваш частни уроци на деца? Залепи си телефонния номер на таблото в кауфланд. Пет редовни деца да имаш ще си супер. Хем ще си имаш доходи, хем ще работиш нещо, което ти харесва.  :)

TinyPortal 1.6.3 © 2005-2019