Ще имат ли втори шанс отношенията ни? - page 133 - Ясновидство и предсказания онлайн - Форум UFOport - Page 133

Добре дошли на Форум UFOport . Моля влезте или се регистрирайте.

Октомври 22, 2020, 08:29:34 pm

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Виртуално гадаене

Ще имат ли втори шанс отношенията ни?

Започната от Wood Nymph, Юни 17, 2019, 04:13:13 pm

« назад - напред »

Nom

Мечтата ми беше кариерно израстване, работа в област Администрация.

Morena

Цитат на: Nom в Януари 16, 2020, 08:38:03 pmМечтата ми беше кариерно израстване, работа в област Администрация.
Това ще ти коства много нерви.
Аз съм на по-висока позиция от предишната работа и какво от това. Заплатата ми е мизерна. Днес един клиент ми крещя без да имам някакви вина. И това не единствен случай. Идват и си го изкарват на теб, после отиваш в аптеката и си купуваш с мизерната заплата лекарства.
Дори да отида на по-висока позиция  нещо , в което се съмнявам проблемите ще са още по-големи.
Бих предпочела някоя работа, където го няма този стрес и негативизъм.
Иначе като цяло работата не трудна за усвояване. Иска четене и практика.

Nom

Wood Nymph

Цитат на: mozila в Януари 16, 2020, 07:35:05 pmWood Nymph, би ли гледала за работа скоро дали ще започна, записах магистратура, ще успея ли в тази професия да се реализирамм и в този град? ♥️
Морена извинявай, щр ти погледна тези дни...
Ще успееш, абсолютно. Само се пази от колеги и колежки. Не са искрени по моите карти.

Еlle

Цитат на: Wood Nymph в Януари 13, 2020, 12:59:45 pmИзлезе ми че и ти като мен стоиш и чакаш и няма никакво развитие. Нещо вече много ти тежи. Ако си огнен знак, може да получиш предложение, покана от мъж която ще откажеш. Като че ли от гордост. След това ще постигнеш баланс в отношенията с този мъж.
Имам изпит на 24-ти но той не ме притеснява толкова. Повече се притеснявам за изпита на 27-ми. Много са темите, чета всеки ден и пак не успявам да смогна. Ще подсетя като дойде времето.
Благодаря ти,Нимф!Да,огнен знак съм.
Първия ще го вземеш,задоволство излезе-9 чаши,за този на 27-ми-излезе ти прибързване и да се ядосваш,но нека наближи.

bubetooo

Здравей, @ Elle. Ще може ли да погледнеш за мен дали през тази година ще срещна някой мъж, с когото да имам връзка и дали П. ще отговори на чувствата ми? Благодаря!

Еlle

Цитат на: bubetooo в Януари 17, 2020, 09:41:27 pmЗдравей, @ Elle. Ще може ли да погледнеш за мен дали през тази година ще срещна някой мъж, с когото да имам връзка и дали П. ще отговори на чувствата ми? Благодаря!
Ще срещнеш,имай търпение,ще си заслужава чакането,стабилен и отговорен.За П-много трудности излязоха,разпиляна енергия и нищо съществено по между ви.

Desinkata2017

Здравей, @Elle, Нимф. Някоя от вас,кагото има време и желание би ли погледнала имам ли бъдеще с Г.,напоследък доста ме обърква с действията си ? И ако не е нахално за работа-дали ще се справя на новото ми работно място?

mozila

Wood Nymph, позна ми, бившия ми Е.все търси повод да ми пише... виждаш ли нещо за него, с каква цел е... минаха доста години, чак сега...какво да очаквам  благодаря ти♥️

bube

@Еlle здравейте! Дали би било удобно да погледнете и на мен?
В момента поддържам контакт с мъж, с който имах взаимоотношения и преди.Харесвам го, но останах леко разочарована от последните пъти и сега ме е страх да му се доверя въпреки, че вече ми се струва искрен.
Може ли да ми кажете дали имам бъдеще с този човек?
Благодаря предварително!

Morena

Нимф, като имаш време би ли погледнала тези подредби.

Ще ми се обадят ли скоро за интервю? Паж чаши, колесница, 8 жезли, крал пентакли
Ще имам ли комуникация с бившия ми до края на месеца? Асо чаши, 3 чаши, жрец, паж чаши
Ще взема ли изпита за шоф книжка? Император, паж чаши, рицар чаши, 8 пентакли

Благодаря.

Wood Nymph

Цитат на: Еlle в Януари 17, 2020, 09:09:42 pmБлагодаря ти,Нимф!Да,огнен знак съм.
Първия ще го вземеш,задоволство излезе-9 чаши,за този на 27-ми-излезе ти прибързване и да се ядосваш,но нека наближи.

И на мен така ми излиза. Дори и 3 да изкарам ще съм доволна, въпроса е да не ходя на поправки ...
Дори не съм сигурна че ще го работя това след време. Много добре ни върви в работата и съм по-съгласна да допринасям за развитието на бизнеса ни отколкото да работя като учител. Ще го избутам де, може пък един ден да ми послужи.

Wood Nymph

Цитат на: Desinkata2017 в Януари 17, 2020, 10:47:01 pmЗдравей, @Elle, Нимф. Някоя от вас,кагото има време и желание би ли погледнала имам ли бъдеще с Г.,напоследък доста ме обърква с действията си ? И ако не е нахално за работа-дали ще се справя на новото ми работно място?
По моите карти ще бъдете заедно. Може да се тълкува по два начина. Първият вариант е да изгладите отношения но да отнеме много време, а вторият е да подобрите отношенията си за момент, но връзката да не устои и след време да се разделите. Но според мен клони повече към първият вариант. След кавги и недоразумения ще настъпи мир.
Ще се справиш. Възможна е бременност която да те обърка по някакъв начин в работата, но ще успееш да се справяш и с двете. Хем в работата ще ти върви, хем ще създадеш здраво семейство.

Wood Nymph

Цитат на: mozila в Януари 18, 2020, 01:47:27 pmWood Nymph, позна ми, бившия ми Е.все търси повод да ми пише... виждаш ли нещо за него, с каква цел е... минаха доста години, чак сега...какво да очаквам  благодаря ти♥️
Съжалява за неща от миналото и иска да се сдобрите. Ще действа много бавно обаче.

Wood Nymph

Цитат на: Morena в Януари 18, 2020, 11:26:29 pmНимф, като имаш време би ли погледнала тези подредби.

Ще ми се обадят ли скоро за интервю? Паж чаши, колесница, 8 жезли, крал пентакли
Ще имам ли комуникация с бившия ми до края на месеца? Асо чаши, 3 чаши, жрец, паж чаши
Ще взема ли изпита за шоф книжка? Император, паж чаши, рицар чаши, 8 пентакли

Благодаря.
За всеки един въпрос ще проверявам и с моите карти за да видим какво ще излезе.
1.Да, ще ти се обадят и то много скоро.
2.Да, ще имате комуникация. Възможно е тя да се осъществи чрез посредник.
3.Ще го вземеш. Излиза да бъдеш много наблюдателна и да не се разсейваш. Ти ще се постараеш много и ще успееш.

Може ли да провериш за мен. Объркана съм много. Започвам да се сближавам все повече със съседа ми. Виждам че ме харесва. В същото време изпитвам чувства и към Д. и не знам в каква посока да поема. Да чакам ли още Д. или да допусна по близо съседа ми. Той е с буква К. Не знам какво да правя.
Д. отново като че ли се е завърнал към дрогата. Брат му разпродава всичките си вещи, по моите карти и сънищата ми излиза че има и болен човек в семейството им, може и за това да продават, ако нямат пари. Не знам. Притеснено ми е че си дават парите за наркотици ..
Въпреки всичко по моите карти излиза че е добре да изчакам Д. и че ще ме потърси. Но пък и за К. ми излиза че въпреки че ми говори глупости има сериозни намерения. Имам чувството че К. не е бил с жена и затова се държи така. Прави се на отворен, но сме съседи и знам че е свит.

TinyPortal 1.6.3 © 2005-2019