Ще имат ли втори шанс отношенията ни? - page 137 - Ясновидство и предсказания онлайн - Форум UFOport - Page 137

Добре дошли на Форум UFOport . Моля влезте или се регистрирайте.

Октомври 01, 2020, 09:49:03 pm

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Виртуално гадаене

Ще имат ли втори шанс отношенията ни?

Започната от Wood Nymph, Юни 17, 2019, 04:13:13 pm

« назад - напред »

Morena

Цитат на: Wood Nymph в Януари 23, 2020, 01:21:23 amАз не исках да се обвържа. Исках да, но го излъгах. Той ми каза да не се наричам че няма да съм с него.
Извиних се, не го прие. После съжалявал но не ми го каза лично.
Сега и да му се извинявам пак е минало много време. Той трябва да направи крачката.
Щом е сменил толкова жени, значи и в чужбина би си продължил по същия начин. Освен вече да се е наживял и да те е патърсил защото знае че си сериозна и само ти би му простила и би се отнесла добре с него.
Цитат на: Wood Nymph в Януари 23, 2020, 01:21:23 amАз не исках да се обвържа. Исках да, но го излъгах. Той ми каза да не се наричам че няма да съм с него.
Извиних се, не го прие. После съжалявал но не ми го каза лично.
Сега и да му се извинявам пак е минало много време. Той трябва да направи крачката.
Щом е сменил толкова жени, значи и в чужбина би си продължил по същия начин. Освен вече да се е наживял и да те е патърсил защото знае че си сериозна и само ти би му простила и би се отнесла добре с него.
Щом си го направила значи няма смисъл да се извиняваш. Един път си го направила. Може би потърси брат му и му обясни на него. Той ще ти каже най-добре как стоят нещата при Д.
Каквато и да е била целта му едва ли ще разбера лично от него. Все пак няколко години не се интересуваше от мен. И сега този интерес доста ме шокира.

Tanitka

Здравейте!Бих желала да попитам как ще се развият нещата с пеиятеля ми?Има ли намеса от някой в отношенията ни или само си въобразявам?Благодаря,предварително

Wood Nymph

Имам изпити и затова не гадая. Като минат ще се включвам отново по-често.
ОВ: Справих се с днешния изпит. Имам 5. Доволна съм. Ще видим какво ще направя и в понеделник.

Еlle

Нимф,за изпита утре ти се паднаха -Любовниците-10 Мечове-рицар Пентакли.Моето тълкуване-първата като избора който си направила да учиш това по принцип,2-та-край на притесненията И Рицаря дава положителен резултат,той е бавен,методичен и винаги стига целта,макар и последен т.е. не бързай.Успех!

Nom

@Elle здравей,
Даи може да те попитам в тази тема, за започване на работа, развитие при мен, извън в къщи, нов договор. Поседният такъв прекратих през март 2018та, до тук почти 2 години неуспехи в срещите за работа извън в къщи!

Еlle

Цитат на: Nom в Януари 26, 2020, 04:44:38 pm@Elle здравей,
Даи може да те попитам в тази тема, за започване на работа, развитие при мен, извън в къщи, нов договор. Поседният такъв прекратих през март 2018та, до тук почти 2 години неуспехи в срещите за работа извън в къщи!
Имаш шансове до 3м. да започнеш,някой ще се опита да ти помогне,не се колебай,а картите са:8 пентакли-7 мечове-2 пентакли.Умело можеш да жонглираш между работата и хобито си.Успех,Ном!

Nom

Благодаря, вече и е труднода изчаквам, да ти приная @Elle. Все едно където и да отида на среща не ме разбират, среща за работа извън в къщи и ми става неприятно защото искам сама да намеря.

mozila

Elle би ли погледнала и за мен...развитие с О ще има ли? Чувства...
И скоро ще започна ли работа на харесвана от мен позиция.. ♥️Благодаря за отделеното време

Еlle

Цитат на: Nom в Януари 26, 2020, 05:50:37 pmБлагодаря, вече и е труднода изчаквам, да ти приная @Elle. Все едно където и да отида на среща не ме разбират, среща за работа извън в къщи и ми става неприятно защото искам сама да намеря.
Ном,ако се налага,кандидатсвай и за по-ниско квалифицирана работа.Налагало ми се и продавачка да бъда,а съм на мн по-високо ниво,но това ме доведе до мястото където съм-хубава работа,колектив и пари,хобито ми също е и работа и ми носи и удоволствие,признание,известност🤗
Не се предавай,търси навсякъде!

Nom

Еlle

Цитат на: mozila в Януари 26, 2020, 06:10:04 pmElle би ли погледнала и за мен...развитие с О ще има ли? Чувства...
И скоро ще започна ли работа на харесвана от мен позиция.. ♥️Благодаря за отделеното време
Здравей,Мозила!Развитие не виждам в тия карти-Отшелникът-8мечови-Паж пентакли,най-много съобщение,добра новина.
За работата-Паж Чаши-Страшния съд-2чаши.Мисля,че не дава отг.,а показва твоето желание да загърбиш старото и да започнеш на чисто.

Morena

Цитат на: Nom в Януари 26, 2020, 06:25:22 pm3 загубени позиции, и много разочарованя и сълзи, търся възожности за контакти, приятели които сега нямам. Да и аз съм довона от моето хоби , ама понякога човек иска повече. Прегръдки.
До март ще работиш от вкъщи. Ще имаш скоро поръчки. Някакво радостно събитие ти предстои. Възможно е да си доволна от това, което ще правиш.

Nom

Прегръдки и огромни благодарности на всички.

Morena

Ном, ще може ли за мен да погледнеш дали ще взема успешно шофьорската книжка? В момента чета и ми притеснено. Датите за изпита наближават.

Nom

Цитат на: Morena в Януари 26, 2020, 06:41:40 pmНом, ще може ли за мен да погледнеш дали ще взема успешно шофьорската книжка? В момента чета и ми притеснено. Датите за изпита наближават.
Ще си вземеш изпита. Трябва да си спокойна особено на кормуването. Няма да имаш проблеми с писмената част, там ще си една от малкото справили се, но ще си го вземеш целия. Само трябва да си спокойна. Така че успех.

TinyPortal 1.6.3 © 2005-2019