Ще имат ли втори шанс отношенията ни? - page 147 - Ясновидство и предсказания онлайн - Форум UFOport - Page 147

Добре дошли на Форум UFOport . Моля влезте или се регистрирайте.

Октомври 22, 2020, 07:21:10 pm

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Виртуално гадаене

Ще имат ли втори шанс отношенията ни?

Започната от Wood Nymph, Юни 17, 2019, 04:13:13 pm

« назад - напред »

Wood Nymph

Nom, Morena отново се обръщам към вас...
Вкъщи имаме непрекъснато проблеми. Караме се, не се разбираме. Баба ми се върна от чужбина и непрекъснато си измисля някакви заболявания само и само да не заминава. Беше си 2 месеца тук, замина за 10 дни и инсценира че е паднала много лошо и си дойде отново. В България е отново и вече ще станат 4 месеца откакто е тук. Не пази нищо, счупила е всички мебели, когато готви маже навсякъде. Майка ми буквално и е като слуга. С нищо не и помага. Бърка и се в парите колко е изкарала. Не е толкова стара. По цял ден лежи и нищо не прави. Говори някакви неща пред мен, а като попитам майка ми тя казва че няма такова нещо. Непрекъснато плете интриги, лъже и си съчинява истории които никога не са се случвали. Аз си мисля че има психични отклонения и 3 пъти и казах да се прегледа а тя ми се сърди и плаче. Не знаем как да подходим с нея. Сега ни казва, че чак като изтече болничният и ще звъни на фирмата и за да и намерят ново работно място. Трябвало някакво ново медицинско, защото фирмата била сменила името си. Аз чух един нейн телефонен разговор и си мисля че е напуснала а не иска да каже. Взима си болнични без да ни каже, а като попитаме ни напада и накрая започва да реве и пак ние излизаме лошите. Вкъщи е много тясно, тя спи в хола и не се съобразява че аз съм млад човек и може да искам да поканя приятел вкъщи. Имаме едни помещения които уж щеше  да стяга за да се премести в тях и да ни освободи защото сме млади, но майка ми като я попита започна да си намира оправдания и усещам как никога няма да ги стегне. Та тя е половин година в България. За тези месеци ако работеше щеше да е събрала парите и да го е направила. Ние с майка ми мислим че тя разчита на бизнеса на мама който го започна наскоро. Не дава никакви пари на мама, бяха се разбрали да и помага финансово, мама плаща всички сметки и купува храна. На мен уж щеше да ми дава за образованието-нищо и половина.
Моля ви, погледнете кога ще си замине? Вкъщи положението не се издържа. След един месец имам рожден ден и искам да си го отпразнувам като хората, а тя като е тук нямам никакво настроение...

mozila

Цитат на: Wood Nymph в Февруари 13, 2020, 05:05:14 pmЗасега няма изгледи да се обади. Но те наблюдава. Объркан е. Сексуално привлечен е от теб, но изпитва и силни чувства. Изчакай. За мен ще те потърси но няма да е сега.
По принцип с него бях преди години, но нещата не се получиха, и се разделихме, но сега отново започна да проввява интерес, да не ме е забравил ли още? Иска ли да се съберем? И ще се реши ли да ми се извини или поне да каже нещо за преди... благодаря ти

Wisteria

Цитат на: Wood Nymph в Февруари 13, 2020, 05:02:13 pmЩе имаш такава. Дори ще създадеш семейство с този човек. По картите ми съдя че ще е зодия Овен.

@Wood nymth, можеш ли да кажеш дали ще е по- голям или по- малък от мен? Сещам се за един Овен. На какви карти гадаеш? Благодаря за отделеното време!!!

Nom

Нимф скоро ще замине. Не си е сменила името по никакъв начин,  освен това тя просто има нужда някоя да я гледа, и да и угажда, тя не е падала никъде, оправдания пак и отново. Тя няма желание да работи, счита че не е необходимо, при положение че сте с майка ти двете, а и тя до няколко дена ще я заведе на лекар и то баба ти може да не иска, но ще успее с помощта на майка ти.

Wood Nymph

Цитат на: Nom в Февруари 13, 2020, 10:01:29 pmНимф скоро ще замине. Не си е сменила името по никакъв начин,  освен това тя просто има нужда някоя да я гледа, и да и угажда, тя не е падала никъде, оправдания пак и отново. Тя няма желание да работи, счита че не е необходимо, при положение че сте с майка ти двете, а и тя до няколко дена ще я заведе на лекар и то баба ти може да не иска, но ще успее с помощта на майка ти.
И ние мислим че е така. Вече ми писва, непрекъснато се заяжда. Само демонстрира колко много я боляло от падането. Имаше и огромни синини, не знам дали е възможно сама да се е наранила с някакъв предмет. Ном, а виждаш ли дали ще ремонтира двете помещения и дали ще ги направи годни за живеене в близките 2 години? Защото ако не ги стегне и не отиде да живее там, ще се наложи майка ми да ми купи жилище на мен. Така не може да се живее. Прави ни мръсно непрекъснато.

Nom

Nymph, искам да те помоля може ли да видиш, ще имам ли парични постъпления до края на месеца, поръчки по хобито ми!

Morena

Цитат на: Wood Nymph в Февруари 13, 2020, 05:18:26 pmNom, Morena отново се обръщам към вас...
Вкъщи имаме непрекъснато проблеми. Караме се, не се разбираме. Баба ми се върна от чужбина и непрекъснато си измисля някакви заболявания само и само да не заминава. Беше си 2 месеца тук, замина за 10 дни и инсценира че е паднала много лошо и си дойде отново. В България е отново и вече ще станат 4 месеца откакто е тук. Не пази нищо, счупила е всички мебели, когато готви маже навсякъде. Майка ми буквално и е като слуга. С нищо не и помага. Бърка и се в парите колко е изкарала. Не е толкова стара. По цял ден лежи и нищо не прави. Говори някакви неща пред мен, а като попитам майка ми тя казва че няма такова нещо. Непрекъснато плете интриги, лъже и си съчинява истории които никога не са се случвали. Аз си мисля че има психични отклонения и 3 пъти и казах да се прегледа а тя ми се сърди и плаче. Не знаем как да подходим с нея. Сега ни казва, че чак като изтече болничният и ще звъни на фирмата и за да и намерят ново работно място. Трябвало някакво ново медицинско, защото фирмата била сменила името си. Аз чух един нейн телефонен разговор и си мисля че е напуснала а не иска да каже. Взима си болнични без да ни каже, а като попитаме ни напада и накрая започва да реве и пак ние излизаме лошите. Вкъщи е много тясно, тя спи в хола и не се съобразява че аз съм млад човек и може да искам да поканя приятел вкъщи. Имаме едни помещения които уж щеше  да стяга за да се премести в тях и да ни освободи защото сме млади, но майка ми като я попита започна да си намира оправдания и усещам как никога няма да ги стегне. Та тя е половин година в България. За тези месеци ако работеше щеше да е събрала парите и да го е направила. Ние с майка ми мислим че тя разчита на бизнеса на мама който го започна наскоро. Не дава никакви пари на мама, бяха се разбрали да и помага финансово, мама плаща всички сметки и купува храна. На мен уж щеше да ми дава за образованието-нищо и половина.
Моля ви, погледнете кога ще си замине? Вкъщи положението не се издържа. След един месец имам рожден ден и искам да си го отпразнувам като хората, а тя като е тук нямам никакво настроение...
Ще замине. Хитра жена е.
Ще се върне в чужбина заради работата й. Изживява го тежко.

Благодаря ти.
Би ли ми теглила за бившия ми ще имам ли комуникация скоро и среща до май месец.
Би ли теглила карти и за шоф изпит ще го взема ли от втория път?

Nom

Nymph ще ремонтирате помещенията и ще се нанесете до края на годината. Тя няма да създава проблеми. Дълго време ще бъде в чужбина. Твои познат ще помага при ремонта.

Morena

Цитат на: Nom в Февруари 13, 2020, 11:34:33 pmNymph, искам да те помоля може ли да видиш, ще имам ли парични постъпления до края на месеца, поръчки по хобито ми!
Нещо ще те зарадва ,според мен да.

Nom

Wood Nymph

Цитат на: Nom в Февруари 13, 2020, 11:58:58 pmNymph ще ремонтирате помещенията и ще се нанесете до края на годината. Тя няма да създава проблеми. Дълго време ще бъде в чужбина. Твои познат ще помага при ремонта.
То тя трябва да ги ремонтира и да се нанесе. Поне така сме го говорили. Иначе уж така го е замислила-да замине скоро и да се върне чак есента. Освен да ни изпрати пари и да го ремонтираме. Все пак сме още в началото и нямаме готови накуп пари за да го ремонтираме, а за там поне 10 000 лв си трябват.

Wood Nymph

Цитат на: mozila в Февруари 13, 2020, 05:53:34 pmПо принцип с него бях преди години, но нещата не се получиха, и се разделихме, но сега отново започна да проввява интерес, да не ме е забравил ли още? Иска ли да се съберем? И ще се реши ли да ми се извини или поне да каже нещо за преди... благодаря ти
Според мен има чувства и се разкайва. Не мисля че ще подхваща темата за миналото.

Wood Nymph

Цитат на: Wisteria в Февруари 13, 2020, 09:11:02 pm@Wood nymth, можеш ли да кажеш дали ще е по- голям или по- малък от мен? Сещам се за един Овен. На какви карти гадаеш? Благодаря за отделеното време!!!
С таро гледах. Спомням си какво ми излезе вчера. Мисля че е по-малък.

Wood Nymph

Цитат на: Nom в Февруари 13, 2020, 11:34:33 pmNymph, искам да те помоля може ли да видиш, ще имам ли парични постъпления до края на месеца, поръчки по хобито ми!
Определено ще имаш. Даже мисля че ще е по-рано, а не точно в последните дни. Ще бъдеш доволна от постигнатото.

Wood Nymph

Цитат на: Morena в Февруари 13, 2020, 11:50:53 pmЩе замине. Хитра жена е.
Ще се върне в чужбина заради работата й. Изживява го тежко.

Благодаря ти.
Би ли ми теглила за бившия ми ще имам ли комуникация скоро и среща до май месец.
Би ли теглила карти и за шоф изпит ще го взема ли от втория път?
Хитра е, станала е и нагла и не оценява нищо... Не знам колко тежко го изживява, по цял ден си лежи.. Дано наистина замине до края на февруари...
Да, ще имате комуникация. Сега ще има лек затой, виждам го към април-май да има раздвижване.
Ще го вземеш. Излиза първият път-провал, вторият-успех и сбъдване на желание.

TinyPortal 1.6.3 © 2005-2019