Ще имат ли втори шанс отношенията ни? - page 149 - Ясновидство и предсказания онлайн - Форум UFOport - Page 149

Добре дошли на Форум UFOport . Моля влезте или се регистрирайте.

Октомври 22, 2020, 08:46:12 pm

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Виртуално гадаене

Ще имат ли втори шанс отношенията ни?

Започната от Wood Nymph, Юни 17, 2019, 04:13:13 pm

« назад - напред »

Wood Nymph

Цитат на: Nom в Февруари 15, 2020, 07:54:02 pmНимф в понеделник имам телефонно интервю, но нямам никакво усещане за по натам. Направи ми впечатление на тази среща, за която ти казах че никъде не видях свое Св, аз изтрих съобщенията от тази и миналата година, ако имат мой координати добре.
По картите ми май са изгубили координатите ти. Дано съм сгрешила. Но това че ти си ги изтрила не значи че те ги нямат, така мисля.
Мисля че телефонното интервю няма да го бъде.
Март месец ще си в търсене на подходящо работно място. Април месец ще успееш да намериш с помощта на мъж огнен знак.
Надявам се да не съм познала за интервюто в понеделник. Успех!
Аз ти писах в темата за съня ми. Много съм напрегната. Не искам да комуникирам с него занапред. Много се напрягам, изпитвам и погнуса като си помисля че е бил с мен и се е бодял. Знаех че пуши трева, но чак пък толкова ...

Nom

Нимф искам сама да намеря, те не могат да ми намерят координатите защото  съм изтрила съобщенията си, а така те се трият от техния акаунт. Толкова много години вярвах ще намеря сама, но не искам никой да ми помага. Почти не ми останаха сии да търся, казвам го защото го чувствам. Те ме излъгаха, до петък сед срещата трябваше да имам отговор, не получих такъв. Исках сама да намеря. Не ми дава мира, това.

Wood Nymph

Цитат на: Nom в Февруари 15, 2020, 08:26:00 pmНимф искам сама да намеря, те не могат да ми намерят координатите защото  съм изтрила съобщенията си, а така те се трият от техния акаунт. Толкова много години вярвах ще намеря сама, но не искам никой да ми помага. Почти не ми останаха сии да търся, казвам го защото го чувствам. Те ме излъгаха, до петък сед срещата трябваше да имам отговор, не получих такъв. Исках сама да намеря. Не ми дава мира, това.
Ще намериш, спокойно. Наистина хубави карти ти тегля, но първо трябва да минеш през много дълъг и тежък период. Ти си го изминала почти. Мисли положително. Като не са ти звъннали, други ще те потърсят. Дано в понеделник е успешно.
А Д. как е? Притеснявам се и за него. Добре ли е, продължава ли и той с глупостите? Мисли ли си за мен?

Nom

За Д. нямам никакви усещания, Нимф, имам чувтвото че се е забъркал в някакви каши, в нещо се е забъркал. Ще те питам за едно момиче, ниска с кестенява коса, къдрава до раменете,  не е злобна,  израстнали сме заедно. Не завърши образование освен средно знае 2 езика, прекъсна хубава специалност, не съм я виждала от около 5 години, дали има шанс в бъдеще да поиска да се видим или чрез друг , твърди че е обездвижена в къщи, след падане на гръбнака си. Незнам дали е така.

Morena

Цитат на: Wood Nymph в Февруари 15, 2020, 12:13:06 amДа има. Срещата ще е малко нагласена. Или ти или той ще разбере къде се намира другия и ще инсценира уж случайна среща.
Ох тази жена ще ме побърка. Много е заядлива, прави всичко напук. Може ли да погледнеш дали пък няма някакви отклонения? Реве за всичко, седи на тъмно и търсеше нещо но не иска да светне за да ни е гадно на нас с майка ми...
Благодаря ти.
Не мога да кажа дали има психически отклонения.
Защо все пак не говорите с нея едва след като се успокои?

Morena

Цитат на: Nom в Февруари 15, 2020, 08:26:00 pmНимф искам сама да намеря, те не могат да ми намерят координатите защото  съм изтрила съобщенията си, а така те се трият от техния акаунт. Толкова много години вярвах ще намеря сама, но не искам никой да ми помага. Почти не ми останаха сии да търся, казвам го защото го чувствам. Те ме излъгаха, до петък сед срещата трябваше да имам отговор, не получих такъв. Исках сама да намеря. Не ми дава мира, това.
Знаеш,че и аз имам две неуспешни интервюта и на работа хора, които не ме харесват. За в момента нищо не мога да променя. Кретам да избутам работния ден. Бих предпочела да работя сама , като теб ,отколкото там.

mozila

Ууд Нимф, моят Е. ме потърси, иска да се видим, какво следва можеш ли да видиш, когато можеш, какви чувства има?

Wood Nymph

Цитат на: Nom в Февруари 15, 2020, 08:55:06 pmЗа Д. нямам никакви усещания, Нимф, имам чувтвото че се е забъркал в някакви каши, в нещо се е забъркал. Ще те питам за едно момиче, ниска с кестенява коса, къдрава до раменете,  не е злобна,  израстнали сме заедно. Не завърши образование освен средно знае 2 езика, прекъсна хубава специалност, не съм я виждала от около 5 години, дали има шанс в бъдеще да поиска да се видим или чрез друг , твърди че е обездвижена в къщи, след падане на гръбнака си. Незнам дали е така.
Да, ще имате среща. Ще създадете стабилно приятелство. Възможно е да има нараняване но не е нещо сериозно.

Wood Nymph

Цитат на: Morena в Февруари 15, 2020, 08:58:37 pmБлагодаря ти.
Не мога да кажа дали има психически отклонения.
Защо все пак не говорите с нея едва след като се успокои?
Тя е спокойна, но рязко си сменя настроенията. Няколко пъти и казах да отиде да се види и тя се сърди. Дано си замине скоро.
Може ли и ти да погледнеш за Д.? Какво се случва покрай него? Сеща ли се за мен?

Nom

Ще видим, ще дам обратна връзка. @Morena кураж, ак и отново, аз пуснах Св пак на онова място дето ми изгубили координатите, ти ис силна, и ще намериш, ти, аз всички който искат.

Wood Nymph

Цитат на: mozila в Февруари 15, 2020, 10:38:40 pmУуд Нимф, моят Е. ме потърси, иска да се видим, какво следва можеш ли да видиш, когато можеш, какви чувства има?
Може да ти звучи смешно, но аз виждам бъдещ брак. За мен те обича.

Morena

Цитат на: Wood Nymph в Февруари 15, 2020, 10:58:14 pmТя е спокойна, но рязко си сменя настроенията. Няколко пъти и казах да отиде да се види и тя се сърди. Дано си замине скоро.
Може ли и ти да погледнеш за Д.? Какво се случва покрай него? Сеща ли се за мен?

Д се чувства самотен ,изолиран, с наранено сърце. Чувствителен мъж е, предстои му пътуване.

Чрез близък приятел научава някои неща за теб. Този приятел пак се свърже с теб.Пак му излиза пътуване надалеч.

Morena

Нимф, може да видиш за между мен и бившия , и И. ще има промяна на ситуацията?

Wood Nymph

Цитат на: Morena в Февруари 16, 2020, 12:27:01 amД се чувства самотен ,изолиран, с наранено сърце. Чувствителен мъж е, предстои му пътуване.

Чрез близък приятел научава някои неща за теб. Този приятел пак се свърже с теб.Пак му излиза пътуване надалеч.
И на мен това ми излиза напоследък. Не знам само какъв е този път. Дали е за чужбина и дали е с цел лечение или работа? ...

Wood Nymph

Цитат на: Morena в Февруари 16, 2020, 12:28:13 amНимф, може да видиш за между мен и бившия , и И. ще има промяна на ситуацията?
Между теб и бившия:
Ще има промяна наистина. Той ще си стъпи на краката, ще има пари, но ти няма да си много щастлива с него. Излиза ми да страдаш ако бъдеш с него и особено ако живеете заедно. Ще водите много разговори за дете, той ще се държи малко наперено, високомерно.
Между теб и И.:
Той сам ще дойде да говори с теб. Ще научи за лошото отношение на онези жени от работата му спрямо теб. В момента излезе да мисли как точно да те потърси. Излиза ми и празник и подаръци, но като че ли по-скоро ти ще получиш някакъв подарък от него. Има шанс за връзка и то сериозна, сватба ми излезе. С него би била по-щастлива по моите карти.

TinyPortal 1.6.3 © 2005-2019