Ще имат ли втори шанс отношенията ни? - page 190 - Ясновидство и предсказания онлайн - Форум UFOport - Page 190

Добре дошли на Форум UFOport . Моля влезте или се регистрирайте.

Октомври 26, 2020, 03:05:01 am

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

Виртуално гадаене

Ще имат ли втори шанс отношенията ни?

Започната от Wood Nymph, Юни 17, 2019, 04:13:13 pm

« назад - напред »

daisy-03

Цитат на: daisy-03 в Май 13, 2020, 10:45:13 am@mozila, може ли да ми гладате с вашите карти? Интересува ме ще имам ли промени в личен план? Ще имам ли сериозна връзка? Предварително Ви благодаря.
Извинявам се за нахалството, но много бих искала да ми гледате на карти за любов. Ще съм много благодарна.

Wood Nymph

Здравейте! Тези дни ще погледна. Имам много задачи за вършене и съм заета.

mozila

Здравейте! Утре започвам работа... можете ли да погледнете как ще се развият нещата там и ще бъда ли доволна...и съм рожденичка, може енергията да е по силна днес😁!! Хубав ден! 💋

Wood Nymph

Цитат на: mozila в Май 19, 2020, 10:24:19 amЗдравейте! Утре започвам работа... можете ли да погледнете как ще се развият нещата там и ще бъда ли доволна...и съм рожденичка, може енергията да е по силна днес😁!! Хубав ден! 💋
Честит рожден ден! Да си жива и здрава!
Доволна ще си. Заплатите ще се дават редовно, няма да има забавяния. Излезе ми някакво пътуване, не знам дали е свързано с работата. Някакво събиране с колеги, нещо такова. Хубави карти излязоха. Може да има някакъв човек там който да те гледа малко накриво, но като цяло всичко е точно.
Може ли и ти да погледнеш за мен? К. си дойде но само за ден. Пободът беше рожден ден, не ме потърси да се видим и малко ми стана тъпо. Разбирам че беше за кратко но все пак, можеше да ми отдели час например. Продължава да харесва снимки на тази и на онази, не се сдържах и му го казах колкото и смешно да изглежда. Признах му че се дразня, той ми каза че няма от какво и да бъда спокойна и си продължи, все едно не съм му казала че се дразня. Като видях че продължава да го прави, аз също започнах да си давам лайкове насам и натам на мъжете. Иначе ме търси всеки ден, държи се добре, но не ми обръща кой знае колко внимание. Играе си някакви игри, чувствам се нахална защото аз му пиша цели романи, а пък той с 2-3 думички. Може ли да видиш какво всъщност изпитва към мен? Беше го срам ли да излезе с мен, какво, или просто не намери време?

CrystalHeart

Здравейте! Ще помоля за отговор и на моя въпрос. Преди повече от година приключих бурна връзка с П.Х., но не сме спрели да комуникираме, често водим и разговори за нас. Аз все още имам чувства към него. Преди няколко дни пък в живота ми се върна П.И., който иска да опитаме да сме заедно, а аз усещам, че сякаш не мога да му се доверя. Имам ли шанс за хармонични и дълготрайни отношения с някой от тях или е по-добре да за мене да си продължа живота напред? Много съм объркана.  :-X

benji

Довери се на своята интуиция. Щом усещаш така нещата значи са така.

daisy-03

@benji, може ли да опишете мъжът с който бих могла да имам сериозна връзка? Много благодаря.

kiki

@benji,моля те да погледнеш за развитие на отношенията ми с Г

CrystalHeart

Цитат на: benji в Май 20, 2020, 07:34:56 amДовери се на своята интуиция. Щом усещаш така нещата значи са така.
А дали не бъркам интуицията и страха :/

Koledna zvezda

Здравейте, ще погледне ли някой как ще се развият отношенията ни с Р?

Morena

Цитат на: Wood Nymph в Май 19, 2020, 01:50:56 pmЧестит рожден ден! Да си жива и здрава!
Доволна ще си. Заплатите ще се дават редовно, няма да има забавяния. Излезе ми някакво пътуване, не знам дали е свързано с работата. Някакво събиране с колеги, нещо такова. Хубави карти излязоха. Може да има някакъв човек там който да те гледа малко накриво, но като цяло всичко е точно.
Може ли и ти да погледнеш за мен? К. си дойде но само за ден. Пободът беше рожден ден, не ме потърси да се видим и малко ми стана тъпо. Разбирам че беше за кратко но все пак, можеше да ми отдели час например. Продължава да харесва снимки на тази и на онази, не се сдържах и му го казах колкото и смешно да изглежда. Признах му че се дразня, той ми каза че няма от какво и да бъда спокойна и си продължи, все едно не съм му казала че се дразня. Като видях че продължава да го прави, аз също започнах да си давам лайкове насам и натам на мъжете. Иначе ме търси всеки ден, държи се добре, но не ми обръща кой знае колко внимание. Играе си някакви игри, чувствам се нахална защото аз му пиша цели романи, а пък той с 2-3 думички. Може ли да видиш какво всъщност изпитва към мен? Беше го срам ли да излезе с мен, какво, или просто не намери време?

Теглих ти защо се държи така с теб..
Намеренията са му приятелски. Ще пише скоро, но според мен само ще се ядосяш.
Какво чувства към теб..
Май показват ситуяцията ,прибрал се е вкъщи ,празнувал е и пак е заминал.
Букет,котва,къща,кораб, пътища.
Извън картите като цяло отношението не му не показва да има засилен любовен интерес.
Не очаквай връзка от млади момчета. Те узряват след 35 г, когато се наиграят и влязат в категория ,,изпускащи влака ергени".

Morena

Като имаш време би ли ми теглила
Общи неща до края на лятото за работа и любов.
Скоро трябва да се явя на изпит, какъв ще е резултата?

Остави си конкретни въпроси , ще ги погледна през почивните дни.
Много ми е натоварено тази седмица.

Wood Nymph

Цитат на: Morena в Май 21, 2020, 02:16:03 amКато имаш време би ли ми теглила
Общи неща до края на лятото за работа и любов.
Скоро трябва да се явя на изпит, какъв ще е резултата?

Остави си конкретни въпроси , ще ги погледна през почивните дни.
Много ми е натоварено тази седмица.

Morena, ужасно много се сдухах. Не знам какво да направя. Сега ще разкажа.
Прави ми намеци че ме харесва, показва че не е безразличен. Пише ми всяка сутрин като се събуди и вечер преди да заспи. От 3 дни обаче се прави вечер че не вижда съобщенията ми. Другият вариант е да е заспал, но виждам че е влизал на линия отново в 3-4 през нощта. В началото си мислех че не ми отговаря защото знае че спя леко и се будя от най-малкия шум, но вчера стана нещо което много ме осъмни.
Каза ми, че ще излезе. Дотук добре, няма лошо да се разнообрази. Но не ми каза че ще бъде с момиче. Качи си история от която разбрах, беше я отбелязал че се возят. Дори и просто приятелка да му е, след като се занимава с мен, как може да качи такова нещо, че чак и да я отбележи, не се ли чатка че по този начин ще ме засегне като видя...Аз ли съм прекалено добра, не разбирам. Ако се занимавам с някой и ясно му показвам че имам чувства към него, няма да направя такова нещо за да не вкарвам в излишни филми другия човек. Вечерта ми писа че се е прибрал, аз му показах че нямам особен интерес и започна да ми праща снимки. Отговорих му, и се е направил че не го е видял. Ще си променя изцяло отношението към него. Държа се много добре и явно си е помислил че съм му вързана в кърпа. Много лошо впечатление ми прави. Никак не са мъжки тези неща. Пък и като харесваш даден човек, какво харесваш снимките на всяка жена, че чак и реакции им дава. На мен ми дава само палец, в началото преди да се осмели да ми пише ми даваше и на мен, вече ме има за сигурна явно. Мислиш ли че е добре да продължавам да се държа студено с него и ако ме попита защо да му кажа всичко това? От цялата ситуация ще изляза някаква комплексарка, а не съм такава. Просто като държа на някой е само той и очаквам същото от другия. Да го попитам ли директно какво иска от мен? Като приятелка ли ме приема или като нещо повече, за да не се залъгваме и объркваме взаимно? Не знам как да подходя, но не желая да съм в такива отношения и да се съмнявам дали този човек ми е верен или не е. Видимо на тези на които харесва снимките не го отразяват много, но са меркантилни, а той е от богато семейство, от къде да знам... Аз пари си имам и не се занимавам с него заради това, просто ми харесва да си общувам с него. Мисля си че е страшен непукист и не влага никъде нищо, не мисли че като харесва всички снимки и тагва момичета че излиза с тях, ме наранява и ме вкарва в съмнения.

Относно работа, ще се нуждаеш от помощта на възрастна жена или на човек от миналото ти. Ще излезете на среща и ще ти направи предложение свързано с работа. Парите няма да са много, но ще ти е сигурно.
В любовта-мисли по миналото. Ще си мислиш че има замесена друга жена. Човекът ти е верен, има някаква която се интересува от него, но той няма нищо с нея. Ще има ново начало между вас. Идва отдалеч, може би е бившият ти, ще ти подари нещо.
Ще допуснеш грешки на изпита, няма да е брилянтно, но човекът ще бъде благосклонен и по картите ми няма да имаш проблеми.

Аз не бях много конкретна като ти написах по горе за случващото се, просто разказах за да е по-лесно после за тълкуването на картите които ще ти излязат. Не знам какво да си мисля вече.

Мога ли да разчитам на този човек занапред?
Ще забележи ли студеното ми отношение и ще се усети ли на какво се дължи?
Ще се промени ли за да си запази приятелството с мен?

Малък е, както каза ти. Не знам и аз какво очаквам...просто го харесах.

K_Love19

Здравей, @Wood Nymph! Ще може ли да погледнеш какво ме очаква в близките няколко месеца в любовта и работата? Благодаря!

daisy-03

Цитат на: daisy-03 в Май 20, 2020, 08:03:09 am@benji, може ли да опишете мъжът с който бих могла да имам сериозна връзка? Много благодаря.
Все още съм необвързана. Самотата много ми тежи. До кога ще бъде така? Много ми се иска да изпитам истинска любов. Опитвам да се променя в положителна посока, но ми е трудно.

TinyPortal 1.6.3 © 2005-2019